Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 21:27
Originalno poslano od člana Free Free napisao:



Zavirila sam ti malo u vrtek, misleći da kod tebe nema ovog bijelog....ne spominjalo mu se ime !!  Kad ono, svašta, ima ga i kod tebe !!  Samo se nadam da se neće dugo zadržati, pa neću valjda šetati i razgledavati tvoj vrt u [IMG]smileys/emot122.gif" align="absmiddle" alt="smile66" />  i zimskom kaputu !!  Daj sredi to vani,[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/329/fotografija1315.jpg" /> nisam navikla na tvoj vrtić takav !![IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1690/fotografija1266.jpg" />Mnogo mi se više sviđa....ovo !!










Tikvić, baš mi prijala ova šetnja kod tebe. Ja sam planinka,rođena u snijegu i obožavam ga.Samo me nemojte zbog ovog što sam napisala. Vrt je divan,grije dušu, a ja pravim zabilješke. Jako mi se dopada sve što sam vidjela.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 22:46
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

I za kraj moje ljubimice čuvarkuće,Uploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us





Tikvić, pa ni kamenje ti nije svakodnevno. Predivno je,gdje si ga nabrala, samo da mi je znati. Samo posebna osoba,mogla je napraviti ovako poseban vrt. Bravo Hercegovko.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 06:48
Tikvić,krasno je ovo s kamenjem,posebno meni iz ovog podneblja gdje nema ni k od kamenja
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 08:33
neznam kako su mi promakle ove sniježne slike! lijep ti je vrt pod snijegom!
sad kad sam vidila tvoju njevicu od lantane, sjetih se i ja moje. dala je i meni, primila mi se ali sad mi je nema.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 21:38
Prelep ti je vrt u snegu,al' ipak mi je cvet grčkog oleandera draži
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 22:16

Ostavljam tople pozdrave i košaru  smile79  !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 18:50
o draga tek sam vidjela ovaj snijeg,ma užas,no nadam se da se brzo otopio i da kod tebe ima  cvjetića u izobilju,a čuvarkuće u kamenju su smile227a posebno kamenje,kod mene ga nema jedino ako dovučem  od nekud,prekrasno je zaista
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 19:31
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

I dok vani  pada kiša i puše jugo, moje dvije najdraže štetočine uživaju u druženju, čekajući ljepše vrijeme


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
ne samo da sam oduševljena fotka snijega i cvijeće pod njim već ovo moram ponoviti, psića nemam ali maca ista moj BELA kao da su sestre ili sestra i brat, predivna ljubav
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:24
Mala ptica ševa veselo nam pjeva:
firuli, firulu, proljeće je tu
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 22:09
Tikvić, jedna dobronamjerna: ČUVAJ KAMENJE!LOL
Wink znaš od koga!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 22:11
i još da te pitam...jel ovo roza rožac?


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 23:02
Draga Tikvic , eto me nakon duzeg izbivanja natrag . Uzela sam si vremena i dosla ti u posjetu ! Sve je lijepo , prelijepo ali najdraze od svega su mi tvoje dvije "stetocine" !   Clap
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 07:14
tikvić pozdravljam te u tvom lijepom vrtu.
ne volim zimu ali slike tvog vrta u zimu su me oduševile.

izborom svojih biljaka si pružila priliku prirodi da pokaže da je najveći umjetnik među slikarima.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 08:28
Draga moja Free kad ti dođeš sjat če ono najljepše hercegovačko sunce!!

Sunceee, Anđelka fvala na posjeti, svratite opet kad se vrt zašareni!

Radoja pa gdje bi bilo kamena ako ne u Hercegovini! Hvala na komplimentima i dođi mi opet!!


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 08:37
 Osice  imala sam priliku u par navrata posjetiti Slavoniju, da nije lijepa, lijepa je, ali moja Hercegovina.......

Antonija ja ću ti zažiliti njevicu!

Betty, Sarajka, Aralija, Mari hvala drage moje, dođite mi oprt!!


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 08:44
 Lovro ono nije rozni rožac, već puzava sadarka (gipsofila)!

Draga moja Gute tako mi je drago vidjeti te u mom vrtu!! Sretna sam šrto si nam se vratila!!!

Draga Slavuj lijepo je čuti pohvale od jednog takvog znalca kao što si ti!
Ja sam još daleko od vrta kakvog bih htjela imati , a to je vrt sličan tvome!


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 10:20
ova sadarka je baš zgodna, dosad nisam vidjela takvu,čuvarkuće sve više volim prije nisam obraćala pažnju na njih, svaka kuća je imala po jedan grmić na krovu i to je bilo sve,  a ljubimci su ti medeni smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 07:01
Tikvić,znaaammm,naravno da voliš svoje
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 07:28
 Nona, Osice  smile79!
Trebalo je samo par sunčanih dana,  da vrt oživi,


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 07:33


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.