Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 20:23
hvala ti milica7Tongue
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 22:19
Lepo sam procunjala,naručkala se povrća,zasladila voćem i sad mogu u ponjave WinkLOL Okreni,obrni paradajzići su ipak najbolje ispali,je l' da? Meni je pre 2 dana bilo zrelih nekoliko komada onih jajolikih što sam od tebe seme dobila i smazali smo ih u slast...jako su ukusni i nisam stigla ni da pomislim da ih uslikam...već ih nije bilo na stolu LOLHeart
The impossible is often the untried.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 14:51
..eeej Betty--lyyy..drago mi je da si se napapala i još k tome zasladila..iz mog sušnog vrta..hehehe..da...na svu sreču toga ima...al nema drugih povrtnica...papala maaacaa.
Taj jajasti dajzek, jel žuti.. ako je to je Debarao yellow...izvrstan i dugo drži poslije branja..
 
Dadinice..dati ću ti na prolječe sadnice...obavetno svako prolkeče pobacam od onih bičeva što se preko zime uhvate...neznam kako se zove..ali je naša domača sorta,,bez bodlji..na prolječe me podsijeti...jer ja ću sigurno zaboraviti..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 15:04
Draga wiz tebe nema često  ali kada si tu bome svega nam ponudiš, voće ti je super a i paradajzi su dobri.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 00:18
Smail , e baš ti hvala...i uzvračam kao ovaj tvoj smailićsmile79
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 06:58
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 20:57
..rajčice
za sspremiti sjemenke...sve su slatkaste, fine što sam i željela..        principe borgheze gipsy
  poranek
 siberian           erevani    omas beste 
 
        bosanski stari (Mira hvALA TI;))
 
 
 
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 21:03
                            TESALONKI OXHEART  DIVLJI POLIČKI                               
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 21:06
Ti zaista imaš raznih sorti...... Lijepo je to vidjeti.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 21:11

 hvala ti milice7smile79 

 
 
    ovaj mi je postao miljenik...
 
kruške rodne do besvjesti..grane sa vrha tabla pucaju od tereta, vise do poda a isto tako i jabike.. 
 
    iza ljubimice se vide grane do poda, kruška dodiruje tlo.
 
        
 
   bresjve isto do poda pružile grane        
 
  siruo napravljen..
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:45
W paradajzi su ti ludnica, podrzavam koncept cuvara sjemena, bravo pozzz
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:52
Mljaac kako se zute breskve te kod nas zovu seftelije.Steta sto ne radis na pijaci prodala bi zdravog voca tonu.Smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 23:00
Samo da podravim vrijednicu!
Toliki paradajzi, pa zimnica, pa.... sve u svemu - klanjam se!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 08:31

Wiz, sve ti izgleda dobro i rodno.smile79

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 16:39
Ante007  (James  Bond...ops Ante007 Bond)...malo se šalim...pale asocijacije...a ja neozbiljna, tolke godine natukla a vječno neozbiljna...huuuh:)  Nego, hvala na pohvali..i moram malo zvirnuti kod tebe kaj ima...ne stigne,,al budemsmile177
Pustili...mi ih zovemo kalanke..izvrsne su...ko marelica okus, kad napravim pekmez od njih...svi misle da je marelica...mogla bih se ćak prošvercati...heheheh
 
dadilinice...uvijek pohvale s tvoje strane. samoi što ne   .ma ti si meni zakonSmile a da ne govorim koja i kolika si ti vrijednice...uz posao stigneš i sve obićia ne ko ja,  samo prozujim...hehehe
evo svima  šaljem  veeeeeliko Bee Thanks animation
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 18:34
  smile227smile227 Wiz, selim se k tebi.....LOLLOL  Uz ovo svo silno voće koje imaš, a i povrće ne zaostaje puno , mogla bih preživjeti zimu samo na tome.....smile141smile78smile84
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 21:18
Monstera mogle bi se vas dvije i zamijeniti LOL ti volis voce,viz.povrce ja sve hajd dogovorim se pa malo dodjem kod jedne,malo kod druge LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2013 u 20:02
...ma volim ja sve..nema tu granica...heheh
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 20:55
...evo još malo dajzeka...sva sam se pretvotila u njega...hehehe
                     paprika "Black russian heart"  
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 20:57
...malo vočkicaWink
        malo zimnice za početak..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.