Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 104>
Korisnik
Poruka
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 10:16
Cviće,cviće i samo cviće....vručina,je da je vručina ali ti imaš neku čarobnu formulu kad ti je tako kao da nije vručina,a i ja kažem da ti je trublja predivnaThumbs%20Upsmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 11:40
Prekrasne slike kontee..
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 15:28
Zlatka vam je auteka popravila (viš da je hauba dignuta) i onda htjela na poć na more! Wink  A cvjećke su lijepe, draga Kontee.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 21:43
Suseda ,jesi si napravila cvjetni raj na bregu.Ima tu dost kandidata za jesensko presađivanje hehe.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 22:26
e sad je sigurno kiša osvježila i tamo zagorske brege!
lijepo je rascvjetano kod tebe
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 22:41
Konte dugo nisam bila kod tebe, ali niti drugdje....Bilo je pretoplo za bilo kakve poslove pa i za sjedenje za kompom.....Ove dane je ugodno pa mi onda dolaze ideje za puno aktivnosti među kojima je i višesatno pregledavanje forumskih aktivnosti....Cvijeće ti je sasvim uredu, preživjelo je najgore pa će sada biti samo bolje....Trube su super, moje još ne cvjetaju, ne znam što čekaju....Maca je preslatka odlučila je krenuti na odmor....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 09:53
sviđa mi se tvoj rusvaj.tak nekaj imam i doma.brugmansija je prekrasna,a i ostalo cvijeće se dobro drži na ovim vrućinama.dobro si ga izdresirala.LOL   
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 10:24
Čuj, nemoj se uvrijediti, cvijeće ti je krasno, ali slike s mačkom su super sjajne!Big%20smileClapClapClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 11:23
Ma daj... šta ju nisi provozala barem jedan đir....Wink
 
I ja imam ovaj dupli bijeli stolisnik, stvarno je predivan i jako dugo cvate Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 12:36
Eto mene nabrzaka i kod tebe, predivno, rascvjetano carstvo u kojem raste drugarstvo, a i mačka slatka Zlatka....Clap
Puno lijepog cvijeća, a izdvajam ruže, hoste, prekrasne stolisnike i one iberise koji mame leptire!
Prava country idila!!!smile113
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 13:23
curičke drage i dječko, drago mi je da ste bile u posjeti i da vam nije bilo prevruće u obilasku Wink
korjenko....zlatka se provezla đir...do veterinara na sterilizaciju  i natrag i sad je damica mirna glede zova prirode Wink

da vas još malo udavim sa sličkama Big%20smile

krvava ružica cvate ponovo


dudina aloa ima bebicu jupiiiii


i aptenia polako cvate


ovo sam piknula košticu od dature i bit će nešto od nje


malo sijanaca od ovog proljeća Wink
pasiflore


lantane


skupila sam par koprivica Wink ima tu sarina, sashine, kupljene...svakakve


sve fuksije na hrpi...možda je vrijeme da ih prestanem kupovati jer se duplaju, a odu mi one koje imam po jednu Wink ono iza je projekt stablašica i fino napreduje



biberovac, brbina pasiflora i abotulion...valjda bum dočekala da pasiflora procvate LOL


ostići


našla se i jedan lijepi dečko


šćir


ricinus je skrooooz mali, dok me suncokret prerastao LOL




echinacea purpurea




niske gailardie



Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 13:31
i opet žutoooo LOL




opet sam zaboravila kako mu je ime Embarrassed ali oduševio me




ovako je bilo dok mucko nije srušio teglu Wink


krumpirko




simpa su mi šarenolisne fuksije...cvijet im nije ništa posebno, ali lišće je ok




žuta kamenjarka - astericus, sijana ovo proljeće iz Lantaninog sjemena Smile


prošlogodišnja lantana...mijenja boje od narančaste do crvene Smile






plumbago je počeo lijepo cvasti




achimenes smile202




i za kraj...naravno...trubeeeeeee smile198




smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 13:59
Superiška, naaaaapokon slikice! A zaista imaš kaj pokazati! Pravi rascvjetani bregek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 15:12
Toliko toga cvjeta kod tebe..........bravo!Smile
Još sad kad je pala kiša bit će još ljepše! Naravno da su one žute slikice najljepše!Wink
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 20:54

Kontesa imaš cvijeće sve koje ja volim ,prekrasno ti je !

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:43
Pa kad ti uopće stigneš u vrt, kad si stalno na nekim kavicama? smile198
Naravno da se šalim, ove zadnje slike su prekrasne, sve ti je baš lijepo, šareno i procvjetano.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:51
Prekrasne cveteke imaš,a i cicek je lijepClap
Može savjet,kad je najbolje pokušati  razmnožiti krumpirka?
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 22:03
E draga moja kolko si ti toga natovrila na taj breg kaj se ne bojiš da bute se odklizali u dolinu, šala mala narvno,sve ti je suoer i sve je za pet.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 23:04
Ajmeeee, koka pa kod tebe čudesa!Ljubomorna sam na tebe sam da znaš Approve, zbog lantana koje su ti niknule, zbog astericusa koji ti je niknuo, zbog šarenolisne fuksije (koju prvi put i vidim), zbog trublji koje ti cvatu, zbog achimenesa, zbog ehinacea i rudbeckia (koje nemam), hoćeš još Wink?! Ma o kakvom podbačaju si ti molim te lijepo prije godišnjeg pričala, ccc ccc!Prekrasno mi je sve!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 23:06
Prekrasno je sve!!! Šarenolisne fuksije su super.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.