Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 112>
Korisnik
Poruka
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 18:05
mali i veliki bančić zajedno,   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 20:44
Originalno poslano od člana suza1801 suza1801 napisao:

ovako je počela moja priča i prvi susret sa decoupagom ...
imala sam prekrasnu stolnu lampu ...ali istovremeno sam imala i prekrasnu micamacu imenom Kika ...
no nešto ipak nisam imala ,grebalicu !!!
tako si je moja draga Kika svoje panđice jedan dan lijepo pobrusila na mojoj lampi ...
evo slikice kako je to jadno zgledalo ...smile43...
uuups ne mogu staviti sliku ...može pomoć ...kako to ide ???
 
 
 
Suza,prvo moraš otvoriti svoju temu i galeriju slika.Svi odgovori su na ovom forumu samo moraš malo proučiti.Preporučujem da se prvo ulogiraš u Photobucket pa onda svoje fotke stavljaš u svoju galeriju.Ne možeš u tuđu. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 08:59
Hvala Kiki ...morat ću se malo bacit na proučavanje,nisam još nikad sudjelovala na ovakvim forumima ...smile226...do tada ću samo uživat u vašim radovima...
pozz ... svima
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 09:43
Nedavno mi je mama otkrila jednu svoju željicu: Ovaj jako stari pitar je ofarbala u crno(bio je plavi) i bila joj je želja na njemu nacrtati kiticu đurđica,ali kao nikad vremena.U međuvremenu se ogulio i propao.
Nakon puno godina ja netom naručim salvete i uhvatim se tog posla.Dosta je bilo zahtijevno raditi na tamnoj podlozi.Na salveti je bio motiv đurđica sa i bez potočnica.I ta odluka mi je bila teška.Sa ili bez,sa ili bez...?Odlučim i pokajem se.Bilo bi bolje bez.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 09:44

... Clap

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 12:09
joj,sto volim motive na crnoj podlozi,motiv dodje do izrazaja kao ni na jednoj drugoj podlozi...nisam jos to radila ali morat cu se na tome probati pa kako ispane...ispane a malo me strah.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 14:08
Da,dosta je sporo i pipavo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 10:49
Pa ne mogu vjerovati!!Okrenem moju kutiju da bi stavila papir kad ono prirodni krakl!!Od siječnja do danas.Što se dogodilo!?
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 15:40
Što god se dogodilo, odlično je ispalo...
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 16:25
Pitanje je kako ponovit???
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 09:45
Ja mislim da je razlog vlaga iz kotlića (bilo je malo plijesni), akrilna boja i lak na alkoholnoj bazi.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 10:19
Vikend sam provela kod prijateljice u Povljani na Pagu.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 13:39
Jeftina tunika iz "Mane",boje za tekstil,šablone,drugi sloj salvete,biserni kontur i "posuđena" ideja iz skupog butika."Cvijet" je napravljen od jednog odrezanog rukava.
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 14:37
prekrasno izvedeno Clap

a koliku temp. može izdržati dekupaž na tkanini?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 21:34
Neznam.Ja sam prepeglala sve sa jako vručom peglom preko suhe krpe.A opraću je brzinski u mlakoj vodi pa što bude.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 10:07
Za ovu ogrlicu sam toliko dugo skupljala materijal i volju da je već skoro i izašla iz mode.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 10:13
Osim novih dijelova,dekupažiranih perli koje glume porcelan,ima i starih privjesaka za ključeve i razbijenog starog nakita.Čak i jedan stakleni,plavi slonić bez surle iz maminog djetinjstva.
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 10:15
 nemam rijeci,p r e k r a s n osmile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 13:05
šaogrlica nika nije izašla iz mode pogotovo ovkav rad. Perfektno.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 14:57
smile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.