Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šmrckov vrt 2010
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šmrckov vrt 2010

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 71>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:50
Lora lantana iz sjemenaHeart



HojaHeart


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:52
Otočić hedera i Jagoda sjeme zimske trešnjeHeart



Triša i Lora Heart


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:53
Korjenčica i HojaHeart




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:54
Korjenčica i Hoja Heart




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:55
Otočić, Korjenčica ( i njena mama) i HojaHeart



Kalistemončić od KorjenčiceHeart


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:57
I moje ružice za krajfoto-m.gif




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 01:19
Draga Smrcko , moram ti reci da sam se dobro "nahodala" po tvojim vrtovima ! Za sve imam samo jednu rijec :
        
f e n o m e n a l n o      smile55
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 01:20
Danas mi je bio lijep dan, ako je to lijepo što se radilo. Smile

Opiturana mi stolarija, oprani prozori, oriban pod, balkon spremljen, opran ulazni dio terase, kupljen novi šporetna drva ( izbačen kamin, želim peći u šporetiću), prana mašina za mašinom, peglalo se....

Baš se super osjećam kad je dio posla gotov, jer sutra to neću raditiLOL

E još ispeglati hrpu zimske odjeće, zagraditi balkon u mini staklenik, baciti stvari koje godinama navlačim kao krtica za nedaj Bože ( a već sam bacalaengelteufel1.gif), i naravno sutra kopam kao singerica da skockam vrt i pođubrim prije snijega.... i zima može doćiWink

Idem spati, laku noć cvjetoljubcigive_rose_girl.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 01:21
Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Draga Smrcko , moram ti reci da sam se dobro "nahodala" po tvojim vrtovima ! Za sve imam samo jednu rijec :
        
f e n o m e n a l n o      smile55


Hvala smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 07:35
Od riječi do riječi prepisat ću tvoj recept za ruže. Ovakav list na mojima nije bio ni kad sam ih donjela iz rasadnika!
Sad bi ti redom sve hvalila, ali jednostavno: Predivno, zdravo - pa jasno - to je smrckin vrt! 
Imat ćeš druge godine lijepe vaze sa sukulentima!
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 08:13
Ajme ne prizivaj još snijeg na onu tvoju gorsku ljepotu!ClapClap
Iako jutros je i ovdje bilo +8, znači.... pospremanje i ovdje u "staklenik".
Imaš zadivljujuću kolekciju i tamo i tu. Ti kao marljiva pčelica letiš amo tamo i svugdje stigneš održati sve!ClapClap
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 13:53
vidi smrcka sto skrtari sa slikama de jos malo te ljepote predove grozne hladne i jesenske dane.....smile141
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 16:52
Pa gdje si ti do sada sa slikicama. Što skrivaš svu tu ljepotu . Radiš ko mali vrijedni crvić a biljčice to uzvračaju. Divota, svaki put mi ispadnu oči....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 16:57
Bravo za cvijeće, slike, radove, svaka čast dobro ste potegnuli danas!smile79
Nadam se da ipak neće zima tako skoro, da čim više uživamo u jesenskim slikama!smile113
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 17:57
Ružise su ti prekrasne,zbilja su zdrave,a i ostale cvečke su super,vidim da si i ti dobila puno sukulenta več se veselim proljeću kad se sve lijepo razrasteClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 18:17
Smrčko, mijenjaj ime u vrijedni mrav
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 19:28
 Bravo Smrcko , iako je jesen debelo zakoračila u naše vrtove , tvoj vrt je još uvjek tako raskošan da je pravo zadovoljstvo prošetati njime.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 00:20
Hoja zemlja di su ruže posađene nije mogla biti iscrpljenija ( ledina sa najgorim korovom i lozetinama). Dodala sam konjske i pileće brikete, gorku sol za četinjače i ureu 7 ( florin 7). I to sam dodala kod sadnje što nije poželjno, tek poslije sam čitala da to nije dobro.
 Negdje oko sredine ljeta sam moguće dodala kan ili ureu 7. Možda sam i pogriješila što tada nisam poslušala savjet Cimi koja je nakon mog đubrenja napisala savjet da se ružama dodaje gnojivo sa većim postotkom kalija za odrvenjavanje, te su mi umjesto u mirovanje sad ruže kao što su trebale biti ljeti. I kore od banan sam skupljala i redovito zakopavala oko ruža, tu neće biti povrće.Smile

Eh Bako i Waterlily zima je već došla, ne mogu se zgrijati cijelo veče koliko sam se smrzla.

Ma Lora imam puno posla u stanu, nije se mjesecima čistiloLOL

O Mali Kaktusček, more me muke di ću to cvijeće skloniti u 40 m2? Ma u biti di ću spavati LOL?

Otočiću
pa ja jesam mali mrav.LOL

Tikviću i ja bi samo šetala mojim vrtom, ali ovu godinu se sjeća samo lopate i bolova u leđima. I opet nikad stići sveCry

Hvala vam na posjeti u moj predzimski vrt
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 00:22
Dobro došli u moj vrt  smilie_ga_063.gif


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 00:23
Pripreme za mini staklenik ili zimovalište biljakasmilie_ga_062.gif




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 71>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.