Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 80>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 19:17
Od lakova je definitivno najbolji Duluxov, ali i najskuplji, a iza njega nije loš Aqualux, mislim da je ona piksa manje od 100 kn.
Sada mislim isprobati prvo polakirati sa Aquom, a zadnji sloj sa Duluxom, pa ćemo vidjeti.
 
Kaća, hvala za šablone, baš sam te htjela pitati gdje ih nabavljaš u tolikoj količini, odlično to radiš i baš daju onak poseban štih tvojim kutijama, super su mi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 12:33
elzabuba hvala tebi,puno,punosmile79
drage moje oprostit cete mi valjdaTongue sto zadnjih dana neman vremena,pa i ne komentiran basWink..evo nesto sam radila po narudzbi,umorilo me moran priznat,prvi put radim narudzbe i sva san bila u strahu kako ce ispast..vecinu prethodnih radova san prodala,cure koje su ih kupile su narucile ove koji slijede..















smile79smile72


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 12:35
ma koji strah,ovo je prefantastično,ako im se nesvidi naruđba ja sve ovo kupujem!Wink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 12:35
Kaća predivno predivno predivno smile71
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 13:00
predivno je kaćo Clap naravno da su meni radovi sa suncokretima najdraži ali i ružice su jako lijepe Thumbs%20Up
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 13:10

smile105mene si naprosto očarala,ako se njima ne svidi moja preporuka je da posjete doktora smile96

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 14:35
radovi su prekrasni, nema te zašto biti strah!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 14:39
Big%20WOW...ajme, opet predivni suncokreti i ružice iz tvoje radionice draga Kaćo ....osobno, najviše volim ovakve kompozicije, s dvije do tri suprotstavljene boje i motivom... mislim da naručiteljica ne može imati ama baš nikakvih primjedbi osim zahvale i nove narudžbe smile134
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 15:20
Suncokreti fantastični, ali ružice su me očaralesmile79 .Ovdje se vidi da je manje više, prekrasno su uklopljene u osnovnu boju (i zelena može biti prekrasna!), a pitorico je toliko nježan, šablona decentna.
Majstorice, nije čudo da imaš narudžbe i nimalo nemaš razloga za strah.
To bi morale biti osobe bez trunka smisla za lijepo, pa da im se ne svidi.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 16:46
Kaća oprošteno ti je bilo kakvo nejavljanje...ovoliko radova treba napraviti......sve je toliko lijepo da sam nekoliko puta pregledala....smile95.....
i razumijem te jer raditi po narudžbi nije isto kao raditi kad ti dođe inspiracija....to je jedian od razloga zašto ja ne šivam drugima nago samo sebi (i ponekad prijateljicama,ali kad i šta ja hoću)Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 19:44
hvala najljepsa cure drage,divne ste,puno mi znace vasi komplimentismile79smile79smile76smile169smile58smile120
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 21:51
draga moja, prvom prilikom opet letim u "lumos" po suncokrete i ostale cveteke. prva pošiljka je krenula jučer.smile153a druga sutra!smile65
uživam u tvojim radovima.
Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 03:20
Prekrasni radovi, mogu misliti kako uljepšaju prostoriju kao komlet
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 10:24
predivno predivno i jos puno puta toliko predivno.... nema straha, trebaš više vjerovati u sebe jer radiš krasne stvari....
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 23:27

kaćo kaćo! i sad mi reci kako odlipit pogled od ovih predivnih radova?  Smile

Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 12:48
prekrasna serija
 
reci s čime si radila gornju stranu,posebna boja ili samo dobro pošpricani akril
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:04
super lipo, uredno, otmjeno Kačo umjetnice nad umjetnicama smile120
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:50
cure drage,tatjana,smrcko,maja,more,ancica i vanja ljubin vas,hvala vam puno na preljepim komentarimasmile79smile79smile86
draga tanja ja nisam stigla poslat nista,tek sutraEmbarrassed,hvala tismile79
ancica nije posebna boja,spricala samWinksmile79
evo jedna kutijica,napravljena za poklon jednoj krasnoj osobi..






Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:58
aaaaa,prekrasna je! smile93
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:01
ne možeš biti brži od rose...nikako LOL  super je kutijica Clap
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.