Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 140>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 17:31
Ma daj bolan neće mu ništa biti loše kod mene samo će se pomladitismile96--vidiš da malo češće letim na leđa----a ako se i koji cvijet nađe dami da pa što nebi ga primla kako ti smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 17:39
Niho MM veli da je on tajni agent 00.... ( neki broj), pa se  ne smije naslikavati po internetu, a upoznavanje samo face-to-face i to moraš TI svoju duzu dovući Wink.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 17:43
UHHHHHHHHHHHHh eto me smile96-ma znaš da ja za cvijet dolazim čak iz Bosne a ti nemoj biti tako ljubomorna samo ti njega pozdravi i poljubi od menesmile143-a ti ćeš dobiti svoju ružusmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 18:02
E ak dobim ružu onda može smile96.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 18:10
Kat.rea ma dala bi ona i vše od jedne ruže samo da se može slikati, to su joj  trajni trofeji smile96.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 19:37
smile156-Vidi kako Lantana upoznata sa tim-slušaj nju vidi koliko kaktusa dobila za sm.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 17:03
Katica bormeč si ti jako dobra puca, svi oko tebe te darivaju - curke na kavici, administrator, mužek, čak te  i mali gogo daruje svojim posjetima tvojem vrtu. Svaka čast, majstorice.WinkWinkWink
Lijepi pozdrav
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 17:10
....je je...i ja mislim da je naša Katica feš ženska na mestu Big%20smile
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 17:37
Joj cure, sad me sramEmbarrassed, no da ne ispadne neskromno, ali bez obzira na godine provedene u Ivanić-Gradu, u srcu i duši ja sam ostala slavonka...... znate ono...... široka panonska duša.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 23:07
Joj samo sam malo navratila opet se ismijala ko luda smile96-i čim snijeg ode -idem tražiti tvoju ružusmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 08:38
Pa svaka čast TM za onaj krasan cvijet. MM je dosegao najviši domet s buketom rezanog cvijeća, da mi donese u vazi pala bih u nesvjest.
A nije da bi mi  škodilo malo boje u kući!Wink
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 21:01
Bako moja, otkako sam ja na Forumu MM mi je kupio više cvijeća nego u 30 godina prije Wink, a meni je bilo tako drago ovo njegovo ...... fali mi boje.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 21:07
MM  baš nije oduševljen mojim zelenim kutkom. Nemam pojma zašto jer  se meni sviđaConfused. Mogla bih mu napomenuti onako usputWink da bi dobro pasalo nešto u boji!LOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 22:00
Bako probaj napomenuti, možda upali...... Ni MM nije do sada uopće doživljavao moje cvijeće, ali prošle godine godine je rekao "da mu je baš lijepo tako rascvjetano dvorište", čak je i on išao ponešto slikati ako ja nisam stigla Wink. Konačno je čovjek valjda shvatio da ja naprosto uživam u tome Big%20smile. Nikada nije kasno......
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 22:29
E da vi znate kako oni hoće da kupe ženama cvijeće i sve će dati samo ste vi neaktivne -------smile96.potrudite se pa će te dobiti
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 06:10

Evo me kod tebe da obiđem i škicnem tvoje poklone. Zamišljam te kako se raduješ pa onda i mene to veseli Wink.

 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 12:43
ma ovaj forum cini cuda ,TM je
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 22:47
Ima li sad išta novo od cvijeća bolan šta si se sakrila sad-eto ja neću ništa ali neka tebi kupismile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 11:23
Nije me bilo, pa evo svratila danas u tvoje dvorište. A ono u dvorištu ništa ali zato kuću krasi predivna guzmanija, da dobro je rekao tm, lijepo je ponekad vidjeti neke žive boje. Moj isto kaće kakvo je to cvijeće koje nema xcvijeta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 20:57
Jučer sam se malo "igrala" na dvorištu i poslikala par "panoramskih"
to je moj "cvjetni kutak" u zimskom izdanju Wink, sada ga konačno mogu cijeloga obuhvatiti
kuća, kineski šaš (omotan), banana, panj i borovi, a ispred se vidi svekrvina magnolija pored bunara
terasa (sa južne strane) - lijevo je glicinija i žuta penjačica, a sa desne strane je pored stupa roza/lila penjačica.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.