Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 66>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 21:33
ahojjj Big%20smile vidim vrijedna si ,prekrasne su ti narcise zaista da ih stalno gledaš,nema brige sve ćemo mi to nadoknaditi u vrteku i još malo pa ćemo uživat u kavici na terasi među našim cvijećem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 07:51
maslačak šta je sa smrznutim biljkama ,ima li ikakavih naznaka da će se nešto oporavit ?
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 09:23
Hay Dudasmile71...da vrijedna--ko crv u kamenu sam LOL
Imam jos za posadit jagace, okopat ostalo itd... al danas ne radim,zatvorena posta ,hahhaha
Sutra nastavak...malo sam u vrtu ,malo u cvijecu al doci cu ti brzo na kavicu i nase cvjecarske price LOL

Kamenjar ,dobro dosla  smile78

Od smrznutih biljaka sve su zavrsile u vreci za smece i u kontenjeru Cry

Ostavila sam si samo lozicu koju sam osisala pa ako bude. Drugo je sve propalo. Korijeni su propali. Klivija, amarilisi,adam su bili meki na dodir jer jekorijen propao, za njima fikus, diladendron,sukulenti i da ne nabrajam su ostali u konstrukcijama svojim al su iznutra gotovi. Kaktusi su jedino omeksali i pozutjeli..

Ah sta je tu je... new vrijedi vise plakati...idemo dalje u nove pobjede Thumbs%20Up
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 10:09
Ljepo si se ponovilaClapcvijeće ti je krasno..narcisi...smile93smile93smile93 Bit će još toga,glavu gore smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 10:54
kod tebe se sve rascvalo i nabujalosmile64

Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 12:21
Nemogu vjerovati, kod mene tek lišće izašlo...gdje ja živim?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 13:47
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Ljepo si se ponovilaClapcvijeće ti je krasno..narcisi...smile93smile93smile93 Bit će još toga,glavu gore smile78


A moram malo Wink
Ja sam ovisnik o cvijecu definitivno Embarrassed
Gdje god dodem prvo gledam cvijece ili cipele LOL  Samo cipele jos ne rastu u vrtu pa ostajem kod ovog prvog LOL

Bit ce,nadam se, jos moram posijati..
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 14:07
Lijepa stalaža za kaktuseSmile. Kakva iskustva imaš sa ovim kupovnim jaglacima? Pogledaj kod nas ,nama samo domaći u vrtu preživljavaju.
Neka se sve zeleni
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 14:41
smile227 Lijepo si se ponovila. Neka ti lijepo raste i cvijeta. Clap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:13
Originalno poslano od člana kamilica kamilica napisao:

Nemogu vjerovati, kod mene tek lišće izašlo...gdje ja živim?


Vjerojatno kao i moja mama na kontinentu jer je i njoj kako i tebi Wink
dok kod nje pocnu kod mene su dobro gotovi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:16
Originalno poslano od člana Klimatis Klimatis napisao:

Lijepa stalaža za kaktuseSmile. Kakva iskustva imaš sa ovim kupovnim jaglacima? Pogledaj kod nas ,nama samo domaći u vrtu preživljavaju.


Hvala ,to je neka  stalaza od bog zna ce cega koju sam vidjela kod svekrve i naravno dofurala je sebi Wink

Iskustva s jaglacima su da su mi lijepi i volim ih u vrtu al brzo nestanu,ostalo neznam...Confused
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:17
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

smile227 Lijepo si se ponovila. Neka ti lijepo raste i cvijeta. Clap


hvala draga moja...  a malo jesam..nadam se da ce i ostati...Wink
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:44
[QUOTE=maslacak7]Steta sto nikako nemogu ovo slikat da vidite kako su krasne...  samo disem punim plucima uz njih...

Prekrasno i ja dišem punim plučima,a oči se razbistrileClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:53
Prelijepo.... Moji istom provirili. Jedva čekam da procvatu.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 09:27
Šaljem ti tisuće pošiljka mi stigla jutros!
Baška Voda
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 09:50
Lijepo si se ponovila. Jaglaci i narcise su krasni.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 20:25
evo i mene konacno, posadila sam i okopala sve pa sad malo mira.. Svi me pitaju pa sta ti radis po cijele dane  pa eto malo slika i o tome...

al prvo jedna slika koju sam ostala duzna pokazati. Ovo je najveca reznica koju sam dobila do sada  i od Klimatis je ..  smile78

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 20:28
moj povrtnjak


uz to naravno i neke od sadnca posadene u sve i svasta..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 20:30
dio cvjetnjaka

daleko je to odonog sta zelim al posto ove godine krecemo sa gradnjom oko kuce nemogu nista ostaviti biljke gdje jesu..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 20:31


dio iz 3 dijela cvjetnjaka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.