Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 20:55
hvala i tebi draga priomavero, iako se meni iskreno čini malo too  much...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 20:57
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

hvala karmen.. morala sam odmah ovu današnju salvetu iz naše shoping akcije isprobati...
 
Vidim, vidim i trakica je isto u upotrebi dobro da smo šopingirale
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:01
da, i ja to kažem... dobro da smo šopingirale... sada mi vrag ne da mira, pa sve nešto još smišljam li ga smišljam a najbolje mi je da odem na spavanje...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:03
Još je rano .....Wink   stigneš još nešto napraviti ...makar kuglicu
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:38
smile120
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 09:24
Pločice su ti zakon!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 09:48
Bez teksta samosmile93
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 12:44
cure, hvala vam... iako ovu zadnju zaista smatram promašajem...ali nebih ja bila ja kada ne bih probala ono što mi je palo na um, pa je eto ispalo što je ispalo... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:52
divni radovi ,predivni sve lepsi od lepseg....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 16:09
još jedna... čisto da ne zahrđam...iako mi polako već idu na uši, ali...potražnja raste... dakle, i dalje moram izmišljati i kemijati kako proizvesti već proizvedeno, a opet drugačije...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 19:49
ja sam odusevljena...i super je da ih imas gdje plasirati... to je super...svaka kuna dobro dodeThumbs%20Up
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:21
Samo ti i dalje kemijaj i radi, odlične su!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:24
tvoje pločice me bacaju u transsmile39neznam više koja mi je ljepša
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:54
Iako si ih napravila svakakvih...ova mi je definitivno tvoja najljepša pločica. Aman taman u svemu...s ukusom i mjerom...fenomenalna je!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:04
manufakturu pločica prekidam jednim uratkom koji sam ovog vikenda proslijedila sretnim vlasnicima... novopečenom bračnom paru...
unutra sam stavila novčeke i napravila čestitku kao starinsku pergamenu... sve sam super zamislila, a onda sam sve to zaboravila pojedinačno uslikati, te sam naposlijetku uslikala ovako zapakovano, jer mi se više nije sve to raspakiravalo... koliko se vidi, prosudite i same...



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:14
Cirila....virila....mislim da sam dobro vidjela......super uradak!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:29
I meni se čini da sam dobro virila i vidjela, ali ubuduće nemoj zaboraviti poslikati tako lijepe uratkesmile178
ANĐELKA
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 22:48
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

još jedna... čisto da ne zahrđam...iako mi polako već idu na uši, ali...potražnja raste... dakle, i dalje moram izmišljati i kemijati kako proizvesti već proizvedeno, a opet drugačije...

ko o čemu ,ti o pločicama ,ja o kutijcama.....
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 22:49
sve plocice su ti predivne ,suuuuuuuuuuuuper
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 22:54
hvala mikice..zaista uživam radeći ih... uskoro se sprema invazija... hahahahah
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.