Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 151>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 15:25
Drago mi je da si opet sa nama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 17:20

Vidjela sam te u mom vrtu pa sam brzo došla vidjeti jesi li dobro, zašto te nije bilo ... Dobro je, sve je OK! Veseli me da si tu jer mi je uživanje gledati kako ti vrt polako buja. Sad ću opet pozorno čitati tvoje tekstove Smile!

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 20:41
Draga Misty drago mi je da si se vratila, i to u punom sjaju. Lijepo je rascvjetano u tvom vrtu, a koliko jabuka, volim štrudel od jabuka LOL, kalanchoe je baš lijepe boje Clap
život je more
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 20:59
Bravo za tvoje cviječe ,ciklame su divne,a jabuke ,ma šteta što nema ko da ih pobere,i kod mene je isti slučaj,dobro nam došla ponovo,i jedva čekam nove slikice
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 21:06
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ovaj grmić u kamenjaru je dugo bio samo lišće, nisam znala da će cvjetati, a upravo dok se toliko cvijeća suši on najbujnije cvjeta.
 
Ovako je počeo:
 
 
a onda je postao zbilja raskošan! Još mu ne znam ime, ali mu se divim svaki dan!
 
 
 
 
 


   Ovo imam i ja i zbilja je u jesen vrlo raskošan i dekorativan u vrtu...to je aster - niski ( zvjezdan)
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 21:09
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Kadifice traju već jako dugo, jednako raskošne! Mislim da ću iduće proljeće zasijati cijelu jednu lijehu ovim veselim cvijećem kojemu ni jesen ne smeta! LOL
 
 
 
možda će uskoro i ove mediteranske orhideje pokazati svoju ljepotu?
 

...mislim da je ovo lijevo pacifička krizantema...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 22:58
Draga misti, potpuno te razumijem, i sama sam početnik u vrtu i vrtnom cvijeću, mogu samo pretpostavit koliko pogrešaka ću napraviti.... pa i to je dio jedne normalne cjeline koji nas tjera naprijed da još nešto naučimo, a kako je ipak ljubav u pitanju, onda nam nije niti teško. Trenutno mi nateže pada što već sad nije proljeće....biljke a ja sam spremna na akciju
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 07:59
gioia, hoya, Lantana još nisam sasvim dobro, ali najteže mi je što nije dobro moj pas. Zajedno smo bolovali, ja u krevetu, on pored mog kreveta s tumorom koji brzo raste (inoperativan), jedva se već kreće. Stalno plačem jer nije to samo pas, četrnaest godina to mi je prijatelj, najbolji! Ne mogu se pomiriti s njegovim odlaskom Cry.
 
sarajka hvala ti na pohvalama.
 
Frida imaš pravo, to je pacifička orhideja, jedva čekam da joj vidim cvijet Smile
 
moon moj vrt će tek u proljeće imati godinu dana, za sada o svemu još učim, spremam sjemenje, pravim selekcije. Prije sam sijala sve, svuda, sad kad sam neko cvijeće upoznala mogu bolje planirati Wink
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 09:36
Draga Misty prekrasno je opet vidjeti te ovdje! Biljke su prekrasne, a jabuka zaista ima dovoljno. Nadam se da ću uspjeti doći na štrudl, kad već nisam stigao na isti spravljen od krušaka
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 11:06
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

gioia, hoya, Lantana još nisam sasvim dobro, ali najteže mi je što nije dobro moj pas. Zajedno smo bolovali, ja u krevetu, on pored mog kreveta s tumorom koji brzo raste (inoperativan), jedva se već kreće. Stalno plačem jer nije to samo pas, četrnaest godina to mi je prijatelj, najbolji! Ne mogu se pomiriti s njegovim odlaskom [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />.
 


sarajka hvala ti na pohvalama.

 

Frida imaš pravo, to je pacifička orhideja, jedva čekam da joj vidim cvijet [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />

 

moon moj vrt će tek u proljeće imati godinu dana, za sada o svemu još učim, spremam sjemenje, pravim selekcije. Prije sam sijala sve, svuda, sad kad sam neko cvijeće upoznala mogu bolje planirati [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

 


u potpunosti te shvatam ,tesko se pomiriti ,znam da te ne mogu utjesiti
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 13:49
Misty draga, lijepe slikice kalanhoe i ciklama.. Za tvog prijatelja peseka znam kako je.. I kako bi meni bilo da moj čupko oboli..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 17:44
Roza ruža okupana biserima...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 05:18
gioia, Anaida to je strašno u svakoj situaciji, ali još je strašnije jer ovdje drugih prijatelja i nemam. Stalno je uz mene, gleda me svojim pametnim i tužnim očima kao da želi svaki svoj preostali trenutak podijeliti samnom. Mazim ga, kupujem mu hranu koju najviše voli, radim mu reiki da ga manje boli..Noću se budim svakih pola sata da bih ga pomilovala, ili iz košmarnih snova! Znam da je već starac i da je imao lijep život, ali ne mogu si pomoći!
Bojim se trenutka kad će dobiti jake bolove i kad ću se morati oprostiti s njim. Obećala sam sebi da ću skupiti hrabrost da ga tada, dok bude tonuo u svoj zadnji san držim u zagrljaju i da mu pričam koliko je radosti donio u moj život a i sada pokušavam sakriti suze od njega, htjela bih da ne osjeća moju tugu...
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 08:13
Misty ,raduje me što si opet tuHeartTvoj vrt je sad u jesen raskošan i lipo ti je sve,a kalanhoica je toliko slatkasmile71Čitam da tvoj pas nije dobro i iskreno ,žao mi jeCryImam tu sreću da sam i sama upoznala koliko oni imaju ljubavi u sebiHeart
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 14:33
Misty ne smijem niti misliti na tugu koju osjećaš zbog prijatelja.
U mislima s tobom, a njemu šaljem da ga ne boli toliko
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 15:04
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Iako su proljetne ruže sigurno najljepše, ova me "oborila s nogu" baš sad u jesen! Prelijepa, nježna jesenska ruža, u proljeće nije ni cvjetala, ovo je njen prvi cvijet!
 

 


Baš je prekrasna, nježna, mila.......Heart!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 21:05
Kad si spomenula sijanje i skupljanje sjemena.... već sam se "naoružala" sjemenjem cvjetića koji mi se baš sviđaju, rekla bih oduvijek, i baš se ubijam mozgareći o tom da li će biljke koje niknu iz sjemena na proljeće cvjetati isto ljeto ili pak neće, nego tek iduće? U sijanju uopće nemam iskustva, ama baš nikakvoga
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 22:03
Misty, žao mi je, znam kako se osijećaš. I mi imamo jednog starčića, petnaestgodišnjaka. Jedva se kreće, ali je zdrav. Doveli smo mu društvo misleći da će nam biti lakša pomisao i odluka na rastanak, ali sad samo imamo dvije maze, dva prijatelja i dvije ljubavi. I strijepimo i dalje!
Misty, znam da ti njega nitko ne može zamjeniti, ali vidi koliko nas ovdje ima, kad ti je teško uvijek je netko tu !
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 01:32
Predivne kalanhoicesmile99

smile78za tebe i tvog miljenika.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 02:09
Misty moraš biti jaka. Nije lako nakon toliko godina zajednićke ljubavi pomišljati na rastanak. No moraš.
Prošla sam to isto sa mojom ovčarkom, pa te itekako shvaćam. Tek sada kad imam Miškeca sam se pomalo primirila. Želim ti da bude s tobom dokle god bude moguće


Kalanchoica i diklame su prekrasne

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.