Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 89>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 12:20
Franjice pogledaj si ovu stranicu, ima salveta da ti pamet stane, al je dobro što ima jako puno maramica koje su jeftine, a izbor je ogroman......

http://www.servietten-shop-diana.de/index.php?block_id=1&page=0&voidLanguage=en
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 13:57
bubamaro, kako napisah i na pm, tvoje salvete su 99% jos u mom autu i voze se cekajuci da ti dodjes na tu kavu koju si rekla jos davno (kao svrnut ces do ureda). sutra ti saljem jer danas ne stignem na postu moram u banku promijeniti karticu koju su mi demagnetizirrali u ducanu.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 14:49
ajme bubamara,prekrasna stranica..nakon ovoga pripreman,ponovno,atak na mm da mi da karticu na internet.
ninochka,draga vidim da ti imas iskustva sa kupovinom izvana..jel bi ti mogla meni malo uputa dat ili mozda to pise negdje na forumu,a da ja neman pojma.to u slucaju da uvijerin mmsmile155
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 15:12
gledala i salvetice na:http://stores.ebay.nl/KLATSCHMOHN-SERVIETTEN_Servietten-sonstige_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfclZ4QQfsubZ10QQftidZ1QQpZ2QQtZkm
joj, joj boli glava, samo mi se čine nekako skupe - jesam li u pravu ili mi s samo čini
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 16:59
na ebayu jesu skupe jer npr. 4 salvete koštaju 1,5 eura no plaća se isto takva pošarina pa onda više nije jeftino...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:32
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

ajme bubamara,prekrasna stranica..nakon ovoga pripreman,ponovno,atak na mm da mi da karticu na internet.
ninochka,draga vidim da ti imas iskustva sa kupovinom izvana..jel bi ti mogla meni malo uputa dat ili mozda to pise negdje na forumu,a da ja neman pojma.to u slucaju da uvijerin mmsmile155



kako sam čula paypal je definitivno najsigurniji način, no opet nisam probala pa iz vlastitog iskustva ne mogu reći...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:39
Ja sam već naručivala preko neta salvete...ali nemam baš neko pozitivno iskustvo.....kao prvo, plaćanje je bilo doznakom preko banke kaj te košta da poludiš... račun za salvete cca 10 eurića a provizija banke cca 11 eura ....
...a na kraju ti i ne pošalju sve salvete koje naručiš već u zamjenu neke sasvim druge

Tako, da sljedeći put naručujem isključivo sa site-a koji mi netko preporuči kao pouzdan i svakako plaćam karticom, nikako više doznakom.....
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:47
ne znam da li ovo spada u chat ili moze i tu, no kada kupujete preko neta pazite na nekoliko stvari (kupujem online vec vise od 10 godina pa mogu reci da imam dovoljno iskustva i ugodnog i neugodnog):
 
1. EBAY - to vam je kupovina preko oglasnika. to nitko ne shvaca, no ebay je upravo to, internet oglasnik. uglavnom idete na rizik ako ne kupujete od trgovine (da, i trgovine prodaju preko oglasnika jer neki ljudi su lijeni surfati pa odu na ebay). paypal je vrlo siguran i pouzdan, no isto ne vrijedi za prodavatelje. moja neugodna iskustva vezana su upravo uz ebay i variraju od neisporuke robe, isporuke krive robe, potrganih stvari pa do zavlacenja povrata novca. u svakom slucaju, kupujte ako bas morate.
 
2. AMEX i DINERS - obje karticarske kuce su napravile posebnu karticu za kupovinu preko neta, pa vam se ne moze desiti da vam netko obracuna trosak i ukrade broj kartice pa nabije limit. vi kontrolirrate sve u svakom trenutku.
 
3. VISA i MASTERCARD - opreznije davati jer te kartice su cesce podlozne kradjama (imah takvo iskustvo pa govorim iz iskustva, a broj kartice nisam ostavila na tamo nekom lijevom siteu vec na siteu sa velikim preporukama i navodnom pouzdanoscu).
 
4. kupujte samo na provjerenim stranicama koje koriste pravu enkripciju podataka. provjerite kupnju manjim iznosom do 100 kn pa ukoliko ne dodje do nekih neobicnih zaduzivanja na kartici, nastavite kupovati sa te stranice. trudite se koristiti stranice na kojima postoje brojevi za kontakt koje mozete provjeriti, te koji su vezani uz fizicku lokaciju odredjene trgovine koja pored ducana ima i web shop.
 
5. nikako ne placati doznakom banke ili slanjem bilo kakvih cekova!!! neisplativo, preskupo i cesto cete vise platiti proviziju banke nego sto kosta vasa kupovina.
 
6. uvijek mozete kod karticara provjeriti iskustva s pojedinom trgovinom, te zatraziti od njih dodatnu provjeru web shopa preko kojeg zelite kupovati. moja iskustva su da su me upozorili na problematicne stranice nakon mog upita o kredibilitetu te stranice.
 
nadam se da sam nekome pomogla, a adminima isprika ako ovo ne spada u topic, te neka post prenesu gdje treba.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:58
draga,evo i službeno,jos jednom veliko,ogromno hvala..meni si puno pomogla,a nadam se i drugim curamasmile79
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:26

evo adresa jedne jako simpa cure koja je voljna razmjenjivati se s nama (provjereno!):

 
salvete koje nudi za razmjenu su pod "tauschservietten" (iskljucivo razmjena, 1:1, nista ne prodaje), pa navalite...
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:27
da li netko zna gdje bih mogla kupiti stalak za tanjur?

nesto tipa ovoga pa sad u raznim varijantama.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:36
ajme salvetaaaaaaaaaaaaaaaaaa,kak si dosla do nj....moj njemacki je nula
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:37
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

da li netko zna gdje bih mogla kupiti stalak za tanjur? [IMG]http://i41.tinypic.com/1p6irc.jpg" />nesto tipa ovoga pa sad u raznim varijantama.


I ja ga tražim već mjesecima    
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:42
Ja sam jednom dala napraviti stalak (nije bio za tanjur, nego za nešto nalik amfori) - ne znam kako se zovu ti majstori - oni koji rade željezne ograde, nacrtala sam mu kako da to izgleda i ispalo je dobro
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:45
Pošalji nacrt...možda nađemo u ZG majstor akoji bi nam ti napravio
Većina njih se ne želi s takvim sitnicama zamarati
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:49
ma ja sam to negdje vidjela, a zvoni mi u katalozima tipa neckermaaa ili quelle i sl
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 13:04
tamo imaš stalak za bicikle, pa ako je jako veliki tanjur.....
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 13:06
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ajme salvetaaaaaaaaaaaaaaaaaa,kak si dosla do nj....moj njemacki je nula
 
kein problem, fraulein susi spricht auch sehr gut englisch... samo ti njoj fino pisi na engleskom, i ja sam se brzo prebacila s mog gastarbajterskog njemackog Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 13:27
bum joj pisala, a ja njoj posaljem link sa svojima jel?
 
ne stalak za bicikl, bas za tanjur sam vidjela, je da samplavusa, al imam i smedjih pramenova
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 14:05
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

bum joj pisala, a ja njoj posaljem link sa svojima jel?
 

ne stalak za bicikl, bas za tanjur sam vidjela, je da samplavusa, al imam i smedjih pramenova


Ajmo joj skupa poslati naše dupliće.....pa onda skupa naručimo...troškovi pola-pola
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.