Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 89>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 23:37
Samo ponovo rezgledam i divim se ali ne mogu da se ne javimsmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 15:04
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

evo mog novog"padobranca"(tak ga MM zove)
 
 
 
 
frajlice
 
 
 
 
 
nije mi se dalo slagati aparat,da je bolje uslikam,no vidi se kako ove imaju žuto a ona je skroz bijela
 
 
i hosta je bijela
 
 
opet ja sa njom no kad mi je prekrasna
 
 
ova cinija je žarko narančasta
 
 
i jedna tegla sa svačime
 

draga moja,kod tebe bi bilo divno biti ("lopov") u tvom vrteku.
sve je lijepo,šareno...

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 09:25
Shasha kod tebe je uvijek sve prekrasno, a moje imenjakinje su ti posebne. Probaj jednu ostaviti u zemlji i malo oko nje malčiraj da vidimo da li može prezimiti, jer ona ima jako duboki korijen, na proljeće bi onda bila puno veća i cvjernija nego u pitarima, a ako se smrzne bit će novih na proljeće.Wink
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 11:54
Sashka ako bude koja zapelcana grančica abolutiona viška, ja bum se žrtvovala da ju udomim drage volje Wink
odavno sam shvatila da je u tvom dvorištu uvijek posebno, fali mi samo jedna ležaljka da se u hlad smjestim i uživam Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 12:53
..navratim uvijek,ali kad god sam htjela nesto htjela napisati,nisam uspjela naci odgovarajuce rijeci..to mi se cesto desi kad gledam slike i od Lantane... imate veliko bogatstvo u vasim vrtovima,prelijepe boje,prelijepo cvijece, veliku ljubav prema njima...nemoze se za to svaki dan naci odgovarajuca rijec..Embarrassed...lutam i uzivam u ovoj ljepoti kad god mogu ali rekoh,danas je vakat da nesto i napisem Tongue...sve je Clap Clap Clap Clap ....i vise od toga Tongue...
Hm,ima li nekog smisla sve ovo sto sam napisala LOL LOL??!!...eto zasto ja samo uzivam u ovoj ljepoti LOL LOL....Wink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 22:33
Džomba,i ja šetam stalno ovim"forumaškim" vrtovima no bez teksta.I mišljenja sam da bolje da ništa ne velim nego da se stalno ponavljam sa 2-3 riječi kojima ionako ne mogu opisati ono šta mislim.
I zato,ako voliš,šetaj ovdje,bez obaveze da moraš nešto napisati,da znam ko je bio tuWink
 
Lantana,hvala ti,baš ću jedan grmić na jesen staviti u zemlju da vidim hoće li preživjeti.
Aj Konte,kad se već tak žrtvuješ onda bu nekaj za udomitiBig%20smile
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 23:22
Wink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 23:26
Dobar ti padobranac ,pravo ime je dobioThumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 09:57
Shasha, kako ti je vrt SAVRŠEN.
 
 
 
Uljepšala si mi dan...
 
A sada trčim u onu tvoju temu: Shasha nudi traži dok nisam zaboravila...
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 09:58
Jel ona mala grančica bila od ove biljčice na zadnjoj slici?
Amaranthusi su predivni...ko i sve ostalo...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:21
shasha divote kod tebe,neopisiveeeeeeeeeeeeesmile120
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 16:14
Horti,ne znam o kojoj grančici je riječConfused
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 21:02
Zalijepila sam tvoju ceduljicu na teglicu Smile. Piše "puzava trajnica žutog cvijeta". Po tim sitnim listićima mi se čini da bi to mogla biti ta. Kod mene od cvijeta ni c, ali je živa za sad Big%20smile, a to mi je najvažnije.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 21:30
A ne,nije to ta.Joj mislim da je moja procvala,ta žuta,pa ću sutra uslikati,možda znaš kako se zove.Ja to na placu kupila i vele "trajnica"-to joj je ime,po njihovomLOL
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:33

Dakle, tvoj abutilon je na suncu. Pa kak onda moj klone na suncu... i onda ga mičem i sklanjam...

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 11:22
Na terasi je a tu je sunce negdje do 2 sata barem.A ne žale se pa sam ih ostavilaWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:30
Malo travica,koje nisu mački očerupali
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:35
Ova tritoma cvate sad četvrti puta
 
 
delphiniumi drugi put
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:38
smile57sve mi je super...i dok listam stranice zaboravim sve nazive sta mi je za oko zapelo...a toga ima tu puno...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:41
Joooj kak sam sretnaaaasmile213Ruselija mi se sad stvarno primila.Ima mlade grane
 
 
ove cinije su čak i ok.Nisu visoke koliko bi trebale biti no nisu ni mini
 
 
Iris,tvoja ljepotica mi lijepo raste
 
 
i ova,Kat.reina
 
E sad,ko je meni dao visoke astere???Imam roze i krasno cvatu
 
 
No....ovo nebudu rozi.Joooj jedva čekam da procvatu
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.