Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 119>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 07:02
Sjesti u vrt i uživati, gledati kako sve raste i cvjeta. Krasan vrt.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 08:36

Posadila sam 3 begonije i mislila da ih imam puno. Embarrassed A ovdje se priča o 17 vaza. Koja će to cvjetna terapija biti kad sve procvate!!!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 11:26
sta reci?kad zadjem u ovakav vrt,zamislim sebe kako udobno sjedim ,slusam cvrkut ptica,oko mene cvjetna raskos i uzivam
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 22:50
arim, moon hvala na posjeti
Anaida .Otok,Nataly.gioiaa moj vrt je skroman u odnosu na vaše zaista raskošme vrtove
a begonije su svakako barem do sada bile raskošne Triša ih je vidjela i mislim da će i ove godine biti iste,svakako da ću slikice podjeliti sa vama ,za sve vassmile79
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 23:06
kad sam pročitala da imaš 17 begonija išla sam pobrojati svoje imam jednu manje .u vrtu je sve krasno jako lijepa šetnja od početka do kraja.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 23:11
blue sky hvala na posjeti,raduje me da imaš toliki broj,ja odavno nisam kupila nove,to su sve moje stare,imam možda dvije tri iste,mislim da sam stavljala na temi sve boje koje imam smile78
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 23:28
Prekrasan miris i izgled ruža dopire i do mene!
Život je more...
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 23:41
Drago mi je da barem  dio mog vrta pričini  nekom zadovoljstvo,hvala na posjeti smile78
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 08:32
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:


Posadila sam 3 begonije i mislila da ih imam puno. Embarrassed A ovdje se priča o 17 vaza. Koja će to cvjetna terapija biti kad sve procvate!!!

A što ja da kažem, kupila i posadila 6 gomolja i niti jedna nije niknula Cry
Sarajko ruže su ti prekrasne!!!!! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 08:34
prekrasno je u tebe draga sarajka! kad se begonije razrastu i trube procvijetaju skupa sa ostalim, biti će to pravi raj na zemlji! i tvoje ruže su prekrasne!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 20:36
Misty-da ne znam šta se desilo ,ja sam 2-3 puta pisala kako sadim gomolje,svakako ako te interesuje ponovo ću ti napisati,tako mi je žao kad cvjećkice ne niknu
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 20:38
Hvala na posjeti draga Antonija,dođi u posjetu pa da malo uživaš i u ovim pejzažimasmile79
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 21:22
Prekrasno,prekrasno ali draga miči taj snijeg da ne smrznu cvjetići ... Izaberi neki drugi avatar.smile169
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 21:57
juće sam svraćala u tvoj vrt i imala merak prošetati, ali nešto se slike nisu otvarale i evo me danas ponovo  šetam i uživam u tvom cvijetnom raju prelijepo draga moja vidim da i brugmansije napreduju ali moj favorit je ona tvoja prelijepa ruža nadam se da će i njen podmladak kod mene nekada biti slićansmile78
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 22:09
mirjam ipak ću morat to uradit,kako je krenulo pola foruma će se smrznuti
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 22:35
Hoće,hoće barem kod tebe sve sjemenkice i biljkice dobro uspjevaju,samo strpljenja draga Fany
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 07:24
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

Misty-da ne znam šta se desilo ,ja sam 2-3 puta pisala kako sadim gomolje,svakako ako te interesuje ponovo ću ti napisati,tako mi je žao kad cvjećkice ne niknu
Ma napravila sam sve kako treba, pažljivo i obilno zalijevala i činilo se da su sasvim ok. Uvoz iz Holandije, gomolji su bili zaštićeni u piljevini, ali eto, nekad jednostavno neće Cry
Time is something you can never get back..
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 16:08

smile79

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:54
Žao mi je Misty ali meni  su zaista jednostavni za održavanje,ali zato ima cvjećkica  koje sam godinam pokušavala gajiti np bugice ali mi ne ide pazim,mazim,zaštičujem zadnja je prezimila uspješno i eno je sada suha,ali zato ima  drugih cvječkica i uživam u svima  njima
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:55
Vilmač i za tebesmile79smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.