Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 23:59
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:01
 
 Dinje s uljezima....Lubenice su im upale u posjed...smile96smile156

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:03

  Tikve, misirače ....Tongue

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:04

   Suncokret..Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:06

  Goji bobice....TongueHeart

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:17

  Šparoge iz sjemena...Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:38
.. 
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:38
Što je prijatelju, zašto šutiš?Confused
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:39
bez komentara,,,,jer sve jee preedivno...smile57smile93smile55
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 00:43
Ma nije baš sve predivno, ima tu i neuspjeha....neki paradajzi su mi ove godine kiksali, isto tako i rog paprika ili ajvarka....Vidiš da mi nije baš sve savršeno....Ali zahvalna sam Bogu i na tome što mi je dao.....od svega pomalo, valjda će se nešto naći za ovu sezonu i ovu zimu...EmbarrassedHeart
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 09:33
Draga Mon, svaka čast za enzime, sve si obavila vrhunski, interesira me da li će ti poklopac od kante držati plin kada počne jače raditi, ja sam zamislila nekakvu kantu koja ima zatvarač na zavrtanje, no dobro bumo vidjeli, začas će proči tri mjeseca.
 
Krastavci su ti stvarno obilno rodili, ja se ne mogu baš pohvaliti da su nešto, samo u plasteniku su za sada dobri jer nije ova godina do sada prevruća, šta radiš sa tolikim krastavcima, koliko ti članova obitelji hraniš. Dinje su baš po mom guštu, ja ih ove godine nisam imala gdje nagurati.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 09:49
Smajliću draga moja! smile78smile84Baš me razveseli kad te vidim ovdje...SmileHugHeart A što se tiče kante i plinova, mislim da je dovoljno dobro zatvorena, a ionako se mora svaki dan otvarati da ti plinovi, bar nešto od njih izađe van.. Krastavci su me jako naljutili i ove godine nisu dobili mrežu, zato jer su ostavili "ćelavog" prostora ( nisu niknuli u red kako su trebali ) a ja to ne volim...Ali eto baš usprkos što za kaznu nisu dobili mrežu, izgledaju još bolje nego kad su na mreži...Zapravo kad su gore ih još prije sredi plamenjača....Vidjet ćemo do kad će ovako trajati dok pužu po zemlji. Baš se sad i sama mislim, imam previše debelih krastavaca ( nas je samo dvoje ), a moja mama i tata  su  dosta daleko od mene,  kod njih  baš i nema ove godine krastavaca, da su  mi bliže dala bi ih njima.....Uvjek me ljute jer često prerastu veličinu za zimnicu...AngryEvil Smile  Pošto ih se tako puno nađe debelih, morat ću ih ili svaki dan stavljati na stol ili bacati kokošima i patkama....ConfusedConfused

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 09:52
 Dinje i lubenice imam po prvi puta na malo većem komadu...Posijala sam ih više  iz zezancije nego za ozbiljno zato jer mi je ostalo još praznog prostora....Bilo je samo, probat ću, pa što bude, ako uspiju dobro, ako ne uspiju opet dobro.....Moram priznati lijepo i ugodno su me iznenadile...EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 22:17
Draga Mon, mislim da možeš krastavce kiseliti i kada su nešto veći, porežeš ih na pola ili čak četiri dijela i tako ih nakiseliš, budu isto ok, meni su jedne godine tako prerasli pa sam ih rezala i svi su rekli da su dobri.smile91
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 10:34
mons.sad bi te najrađe smile232.mi te žalimo,te odnijela voda,ta nije niklo,ta naradi se ,a ona zablistala.draga moja trud ti se polako isplačuje.sve ti obilno rodi i prekrasno je.ti si to i zaslužila.takva radnica je zaslužila da bude nagrađena baš ovako.
smile58
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 10:35
Smajliću ja ih tako kiselim " na brzo" , ma vjerojatno znaš, ono kad staviš tako krastavce da odstoje dan, dva i onda ih već jedeš....Meni su tako prefini, no MM ih  takve ne želi ni probati..ConfusedOuch

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 10:41
Ajči !  smile78smile84 Možda ti se samo čini da je sve u redu....Ono što ja ne volim vidjeti na vrtu, su " ćelavi proplanci "...tada zapravo gunđam sama na sebe jer to tako blesavo izgleda kao da se dijete igralo....Ili u gorem slučaju kao da sam neka neznalica pa sam posadila sve zbrda, zdola.....Volim kad nešto posijem u red, da taj red onda ostane i čitav, a ne ovako, malo tu, malo tamo.....Što misliš zašto ne stavljam cijele fotke vrta, zato jer me je sram uopće i pokazivati svoj neuspjeh ili djelomični uspjeh, kako god...Ermm

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 10:58
Nemas se cega sramiti,dovoljno da pokazes krompir i grah ima da svi zinemo.Kod vas valjda hoce dinje i lubenice plodno tlo extra su ti.Thumbs Up steta sto se visak tako domace hrane nema kome prodati,ono iz trznica je samo smece,danima stoji uzas je!
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 11:18
Hvala ti Pustilka! smile78smile84 Dinje i lubenice sam kao što sam rekla, posadila više iz zezancije.....htjela sam vidjeti hoće li mi uspjeti ili ne...Nisam im baš pridavala neku veliku pozornost, jer i prije sam ja njih pokušavala sijati, ali bi mi puževi uvjek uredno pojeli već debele plodove, gotovo pred zriobu.....Ovaj puta sam ih zeznula i posadila sve na kraju vrta gdje nema baš toliko puževa....Istina da se treba nahodati do kraja, ali ne brine me to puno kad znam da me na kraju čekaju slatkiši...SmileLOL


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 11:32
I to plus maratonises skidas kile lako hodajuci do dinja i lubenica.Big smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,859 sekundi.