Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 80>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 21:19
radovi su za izložbu, galeriju jer su malo je reći prekrasni ma čisto sam ostala bez teksta (i ono malo šta ga imam LOL)
Meštrovice otvori školu za ovu tehniku Thumbs%20Upsmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 11:30



















[/QUOTE]

ovo je nešto najdivnije što sam kod tebe vidjela... otkinula sam skroz nas kroz... WOW
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 13:10
drage moje hvala vam od srca na lijepim komentarimasmile79smile72
zelim vam od srca,svako dobro u novoj godini,zdravlje i srica neka vas prate,vas i vase obitelji!!!

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 21:58
inbox Tongue
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 14:26
Ove zadnje kutije,vješalica i tacna su nešto ne savršeno,nego jednostavno presavršeno,...lijepi motivi,tvoje savršeno slaganje i kombiniranje boja...naručiteljice stvarno moraju biti zadovoljne.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 17:31
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

jaooooo....ma di ga nađe..........preslatko........





a ostali su ti radovi odlicni,eto 


radovi su ti savršeniiiiii, stvarno nemam rijeći!!!
samo me zanima što je ovo bijelo po čašama,,mislim znam da predstavčja snijeg li čime si ga dobila ili što si več radila-----hvala..

omnia draga oprosti,prosli put sam zaboravila skroz da si mi postavila pitanjeEmbarrassed..na casi je struktur gel,onaj sa krupnijim zrncima,kupila sam ga preko neta,u jednom od hobi ducana(vise se ne sijecam u kojem)Wink
piramida hvala ti najljepsasmile79,cini mi se da te dugo nije bilo,drago mi te opet "vidit"smile79
irisTongueWink
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 18:53
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

drage moje na brzinu sam preletila vase galerije,nemam vremena za komentirat(nadoknadit cu ja to sve)Wink,divnih radova ste mi se namackaleThumbs%20Up..
danima me nije bilo,nisam stigla ni zahvalit na uzvracenim bozicnim cestitkama,pa sad koristim priliku zahvalit se svimasmile79
kolaz je izisao na vidjeloWink pa sad mogu stavit poklone za fridu..zasto sam napravila slicnu tacnu kakvu sam vec radila?e pa zato jer mi je ovo najljepsa salveta koju sam imala,a i opcenito jedna od najljepsih,i htjela sam bas nju upotrijebit..a masta mi je zastekala,pa nisam uspijela napravit bitno razlicitu tacnu od one prveEmbarrassed..pjat je stari rad,imala sam ja u pricuvi drugi,ali mi bilo zao da ne bude komplet,pa sam ipak poslala ovaj stari sa istim motivom kao na tacni..samo sam promijenila boju na rubu..frida je meni poslala prvorazredni limonceloThumbs%20Up u oslikanoj bocici,vec iman narudzbe za recept,morat cu pitat da mi ga napiseWink..frida,jos jednom,hvala ti od srcasmile79








već sam sama sebi postala kao papagaj. ovo je prekrasno, draga moja!



Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 19:00
Kaća, ja sam se totalno pogubila...
Bila sam uvjerena da sam ti ostavila komentar jer sam bar nekoliko puta isponova ušla škicnuti ovih zadnjih nekoliko setova radova, a ne mogu naći ništa svoje napisano smile68
Uglavnom, predivno mi je što svaki put kad vidim nešto novo tvoje se ugodno iznenadim koliko ti divno radiš...
Svi potočkani/pošpricani cvjetni radovi su mi maestralni,
jako mi se sviđa kako odabireš nijanse za baznu boju predmeta i onda ukomponiraš motive tako da im obojani dio da predivan "okvir"...
A šablone su totalno mrak, i tvoj izbor, i preciznost rezanja i ta tvoja 3D izvedba...Big%20smile

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 23:26
Konačno, sad kad sam se ohrabrila pridružiti se Vama majstoricama mogu reći da sam najviše boravila na Tvojim stranicama i divila se tim predivnim radovima!Ma što će nama u Splitu radionice kad imamo mi Kaću !
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 23:49
A evo sam i ja, draga susjedo, konačno uspila ući u tvoju galeriju. Nisam pogledala sve, ima tu toga za razgledavanje, al sad kužim zašto mi te Slavica spominjala prije nego sam dospila uopće ovdje. Pa evo, gledajuć tvoje radove..ispočetka sam imala 2-3 favorita, pa onda još 3-4...pa onda još neke...i tako par puta..i onda sam se izgubila...smile48...a mislim...šta da ti kažem...nešto, npr.ovako:smile55smile227smile120
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 10:28
Kaćo,daj mi molim te reci di si uspjela naći onu vješalicu,sa suncokretima,mislim kak se zove dućan,možda ima i kod nas?
Jako mi se sviđa tvoje točkanje,ja bi sad samo točkala.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 11:03
slavice i maredelmare hvala vamsmile79smile79..veseli me "cut" da vam se sviđaju moji radovi,a posebno to da ste me spominjale,ugodno sam iznenađenasmile79
uskoro ce biti okupljanje na "splitskoj kavici",rado bi vas upoznala,a vjerujem i ostale cure,pa koristim priliku da vam skrenem paznju na temu "nima splita do splita" pod okupljanje forumasa(stavila bi link,ali mi nesto ne dozvoljava)..ako budete imale vremena svakako dođite,bit ce nam drago..smile188
piramida vjesalice sam kupila u emmezeti,skroz su zgodne,bilo mi ih cak zao oslikat..mislim da su kostale 49kn,ako se dobro sijecamWink

Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 11:07
Sigurna sam da su vješalice ovako kako si ih oslikala ljepše nego prije.
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 11:18
suncokreti i ruže..mmm......definitivno moj izbor!!!!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 02:39
Uffff..."muke po početniku" smile229:
Znam da sam negdi vidila da si spominjala splitsko okupljanje, pa sam tražila ko blesava na puno mjesta, iliti, tema, dok nisam pogledala ovde...znači, trebam tražit "nima Splita do Splita..."???Ajd, valjda neću opet zabucat....
Doduše, tek sad kad sam našla ovo, sitila sam se da sam ti mogla i poslat privatnu poruku i riješit stvari jednostavno..al "zašto jednostavno, kad može komplicirano?!"...tja!!! 
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 11:08
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

elzabuba hvala tebi,puno,punosmile79
drage moje oprostit cete mi valjdaTongue sto zadnjih dana neman vremena,pa i ne komentiran basWink..evo nesto sam radila po narudzbi,umorilo me moran priznat,prvi put radim narudzbe i sva san bila u strahu kako ce ispast..vecinu prethodnih radova san prodala,cure koje su ih kupile su narucile ove koji slijede..




smile79smile72


 
eh ovaj komplet me totalno oduševio.... u tvojim radovima nema mjesta strahu niti sumnji.... 
 
na ovom kompletu mi se baš sviđa izbor boja, ali podloga je ono što sam prvo primjetila...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 18:33
hvala najljepsa drage moje piramida,marinnera i malenasmile79smile79smile79
mare vidila san da si se snaslaWink,i pronasla temu..ja jos uvijek ne mogu potvrdit dolazak  na kavicu,nikako mi ne odgovara jutro,nadam se da ce se do subote nesto promijenitsmile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 19:48
tvoji radovi su prave galerije vrhunskom majstora...smile76
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 21:51
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

tvoji radovi su prave galerije vrhunskom majstora...smile76

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 01:47
..a ne mogu ni ja još 100% potvrdit, ni meni baš ne odgovara vrime-bar zasad, al vidit ćemo oće se šta promjenit. Uf, kad vidim pohvale od ove ili one....a kolikooo ja još galerija slika moram pogledat...mili Bože!!!...i ono što sam vidila mi je pomiješano u glavi. Meni su super ove tvoje zeleno-bijele kutije -osim što su mi lipe za oči i zanimljive podloge (ove neke, meni nepoznate točkaste), strašno reagiram na urednost jer onda neki rad baš izgleda ono, pravo fino-nobles samo tako (ma šta se razbacujem izrazima)...ali, čini mi se da je urednost nekog rada koji je lip, zanimljive izrade, detalja i boja,itd., nekako, pravi znak majstorstva.
Znam ja zabrljavit kad radim Embarrassed, a kad mi nešto ispadne uredno sva sam hepi. Ove tvoje kutije sam "ubrala" već ima nekoliko dana, ali zaboravila napisat od pustog letanja po temama i galerijamasmile141  I ovo sa suncokretima...ma melem za oči!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.