Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 111>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 23:32
aj ajjajjjj Konti. Bankrotirat ćuCry

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 01:03
Predivno i prekrasno, kod tebe samo ljepota. Kako je lijepo biti svaki dan na svome i u svom vrteku činiti čuda, a tek piti kavicu na tvojoj terasi. Divotasmile106
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 08:28
Pravi cvjetni rajsmile64smile57
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 14:13
Predivno Lora Thumbs%20Up......
Ja sad čekam onu novu biljku Wink što si joj pripremila mjesto na panju Wink, to će biti pravo iznenađenje.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 21:58
Briši poruke, u crvenom si
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 13:50
Lora,si me vidla kak po kiši hodam tvojim vrtom?Baš ti je krasan,nisam niš dirala,zapravo sam došla ukrasti Miškeca,ali ni on,izgleda,ne voli kišu ko ni moj princ.I tak-niš od mog nauma.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 02:04
Očito sam još spavala kad si prošetala. A Miškec ti spava dok i jaBig%20smile a i ne vjerujem da bi samo tako otišaoWink
 
Hvala ti na pohvali i dodji opet.
 
Upravo sam počela doljnji dio totalno pretumbavati, pa će uskoro biti nova postava, nadam se da će biti na bolje.
Stalno mi se po glavi vrzmaju nove ideje......WinkWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 09:44
Lora, Lora, ma baš me zanima gdje ćeš smjesti onu hrpetinu cvijeća, koju si jučer kupila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:25
Tvoja postava tegli na terasi je jako ozbiljna konkurencija Triši. Pravi si čarobnjak u postavljanju tolikog broja tegli, a interesira me što si to pretumbavala?
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:55
Hvala Cimi draga. Pretumbala sam skoro pa cijeli najdoniji dio vrta.Wink Poslikat ću ovih dana, jer je sad skoro pa gotovo.Još samo dolaze pelcerići kad malo narastu.......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:40
Moj "ulov" u Decori Buzet, prethodno planiran
 
Hoste, lijevo u sredini Hosta Halcyon desno  Golden Tiara već na mjestu
Sasvim na vrhu Hosta undulata/Hoya/ pri dnu, ne znam vrstu, Šmrčkina Moja je na starom mjestu u velikoj vazi
 
 
Još neposadjeno, Achillea Moonshine i Forncett Fletton, Veronica spicata Blauteppich, Erigeron speciosus "Schwarzer Meer, Fucsia Magellanica, Monarda Pettite Delilight, Houttuynia Cordata "Chameleon"i poklon sedum
 
 
Poklon od Vere/ naravno po mom izboru/
 
 
A sada dok ne posadim, par slikica, pa onda panoramske slike smještaja u vrtu /i reziltati pretumbavanja/
 
Saint Paulie ponovo cvatu i punde su pupoljaka
 
 
 
 
Cotoneaster i Heuchere prekrivene bijelim laticama Philadelphusa
 
 
Gaillardie
 
 
Hoyina Scaevola cvate
 
 
Panj je dobio stalne stanovnike Scaevolu i Russeliu
 
 
Dosadili su mi dugogodišnji Impatiensi, pa je zidić na terasi dobio novi "imidž"
 
 
Nastavljam.....
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:46
bravo za nove stanovnike tvog vrta
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:54

Nastavak...

Na zidiću Bijele Bacope i lobelie
 
 
izmedju Impatiens N.Gvinea
 
 
Druga strana rascvjetane terase
 
 
Moj omiljeni kutak na terasi za odmor i opuštanje
 
 
Bungica stablašica, treći pokušaj, ako me i ova napusti, definitivno odustajem
 
 
Auruma Italicuma, ima svugdje
 
 
Procvjetale i Tradescantie
Tradescantia Zwanenburg Blue
 
 
Tradescantia Karminglut
 
 
Rododendron Gomer Waterer
 
 
 
I za kraj
 
Ruža "Noblesse"
 
 
 Monica
 
 
Pokrivačica tla Swanny
 
 
 
Mini Pink Simphonie
 
 
 
 Grmolika ruža, ime ne znam
 
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:09
Ništa neću reći samo "Monica"- fantazija u narančastom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:16
Prekrasno cvijeće, ovaj put posebno ruže, krasno si aranžirala one vaze Clap, želim ti sreću s bugenviliom Wink
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:07
Lorica, prekrasno je u tvom vrteku ClapClapClap Sve mi se sviđa, a i novi image na terasi je prelijep. Nadam se da će biti sreće s bugicom, prelijepa je stvarno, a ruže su savršene. Pozdrav za tebe i Miškeca smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:41
Ja sam se jučer ujutro ušuljala u ovo dvorište. Mislila sam ući, ostaviti paketić i otići, ali morala sam se okrenuti nekoliko puta oko sebe da snimim svaki detalj, svu ovu ljepotu. Cvjetni raj!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:47
Lora, kako lijepi omilljeni kutak, pa zidić, pa ona ljepota ispod prozora uz zid, pa ruže, pa ljubice...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:58
Novi imiđ zida jeThumbs%20UpTeglice sa cvijećem lijepo se razbujale u predivnim bojama,a ruže su fenomenalnesmile141
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:41
Bila ja jučer na tvojim stranicama ali si tada tek pola slikica stavila. Pisalo je nastavit će se.............Pa zato sam svratila danas i oduševljena sam cvjetekima i bojama!
Ruže su zaista sve krasne ali ova narančasta,
boja mi je nestvarna!smile93Jednostavno čarobna!
A što se tiče cvjetnih kutaka, puno ih ima i vjerujem da će se po ljeti u njima s guštom  uživati!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.