Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 22:41
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Joj sta bi dala za takav pogled kad se probudim ,za cvijece i pticicu ciste 5Wink

ja se odrekla života u metropoli LOL i nikad požalila hehe..bezbrige nisam na te zaboravila Big%20smile ineče paketić  ide u utorak nisam tila ga sad slat da ne bi stajao sad preko praznika..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 22:43
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Koliko vidim ova tvoja Aloja kao da je živijela u kraljevstvu ------a moja mukica -uvijk ista 
daj ne kukaj več sam podmladak odvojila za tebe Wink
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 22:46
drage moje hvala što prošećete mojim skromnim vrtom,opet se dosta toga rascvalo ali slikice bum stavila sljedeći tjedan jer mi je familija u mene Big%20smile...no svima želim ko slavi i ne slavi SRETAN USKRS SVIMA smile169
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 22:52
ajoooj obožavam more !smile46
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 14:19
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Joj sta bi dala za takav pogled kad se probudim ,za cvijece i pticicu ciste 5Wink

ja se odrekla života u metropoli LOL i nikad požalila hehe..bezbrige nisam na te zaboravila Big%20smile ineče paketić  ide u utorak nisam tila ga sad slat da ne bi stajao sad preko praznika..
Ma nema problema stignes ,ja ti volim more al mm ne tako da ga slabo posjecujem jer sama sa malom nemam volje biti dolje .
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 17:46
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Joj sta bi dala za takav pogled kad se probudim ,za cvijece i pticicu ciste 5Wink

ja se odrekla života u metropoli LOL i nikad požalila hehe..bezbrige nisam na te zaboravila Big%20smile ineče paketić  ide u utorak nisam tila ga sad slat da ne bi stajao sad preko praznika..
Ma nema problema stignes ,ja ti volim more al mm ne tako da ga slabo posjecujem jer sama sa malom nemam volje biti dolje .
draga moja tak ti je meni MM dalmoš nemre smisliti snjeg niti na razglednici..a moji roditelji su na Sljemenu mala mi je željna snjega a on samo gleda kako da pobigne od snjegaSleepy ..a ja sam tako obožavala snjeg i  ići na skijanje..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 17:48
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Koliko vidim ova tvoja Aloja kao da je živijela u kraljevstvu ------a moja mukica -uvijk ista 
daj ne kukaj več sam podmladak odvojila za tebe Wink


------- Da ti kažem draga moja ja neću podmlatke Wink-ja volim što stariji -----------kaktus-a jebeš to mladoLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 19:18
smile96pa ja bum krepala od  smijeha...draga kod mene je samo MM stariji al njega nemreš dobiti jer sam ga jedva našla..hehe..a kaj se tiče kaktusa pa valjda smo ljudi dogovorit ćemo se Wink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 19:36
EEEEEEEEEE ništa onda ja sam milila da si razumna i da ćemo sve podijeliti ali vidim da nema ništa od toga .nema veze ma obiću ja mijesta naću ja sebi kaktus -koji moje srce želismile96-a od tebe ću onda uzeti otaj picmoljak-hahahhah
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 19:57
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

dakle a ovo je u mom stilu nemam iskreno pojma šta ovo izlazi ..bit će zanimljivo pratit rast




meni ovo liči na fritilariju.
I meni se to često dešava da neznam gdje sam šta stavila.LOL
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 20:45
tko o čemu, a Niho o...
Duda, pazi na nju, sva je vražja ta ženska...
lijepi pozdrav
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 21:56
je je znam saro vidim ja to da je vražica a sobzirom da je MM vrlo šarmantan morat ću pripazit da kad odlazi od mene da se ne zabuni kod kaktusa i MM hehe...inače drage ono zaista je kraljevska kockavica sa naranđastim cvijetovima..s obzirom da sam je bila zaštihala i lukovica je napukla mislila sam da će propasti al ju nisam vadila eto ona je izašla našla je snage čak i dati cvijet ali nije narasla samo 10cm od tla..za krepat kak je mala,budem ju sliknula sam da kišurda prestane
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 23:02
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

tko o čemu, a Niho o...
Duda, pazi na nju, sva je vražja ta ženska...
lijepi pozdrav



LOL-eto ja se još smijem -----------Embarrassed-a malo se i zastidim vidiš -hahahah
LOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 07:06
Draga Duda - evo i ja kod tebe uživala i previše!! Divno je, divno - uživam u pogfledu, mirisu i ljepti. Na žalost i moj je ružmarin otišao iako sam ga zaštitila pa sam sad u potrazi za novim, puzavim. Imam jedan unutra koji sam uspjela sačuvati (od reznice) pa se nadam da će se kad ga presadim opet van natrag lijepo razrasti.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:02
Duda ja sam samo svratila da ti kažem da ćeš dobiti smiley1090.gif"jezikovu juhu "ako još budeš zvala svoj vrt skromnim!
Taj prelijepi mediteranski vrt!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 09:01
baka mi uzela rijec iz usta,kako skroman,ja sam se stvarno tvojim vrtom prosetala i nisam ga dozivjela kao skromnog,vec drazesnim vrtom koji ima svoje cari i nadam se da cu opet prosetati,al malo duze
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 22:54
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Duda-Lave da se malo javim i prokomentiram kameliju.Vidim da se dobro drži,pušta lisne pupove, cvijetnih nema za ovu godinu.Izgleda zdravo ali mi se čini da zemlja baš nije najbolja, barem po boji.Kupi kisele zemlje da joj bude ugodnije i vjerovatno će za drugu godinu spremiti cvijetne pupove, da te razveseli sa njima....Cvijetni pupovi krenu jako rano već negdje u lipnju, srpnju pa ćeš odmah znati da li misli iduće sezone cvjetati....Bitno je da nije na nekom žarkom suncu, to ona ne voli, ona voli sjenu....WinkWink
 
 
evo moje kamelije.napokon se nešto događa,vrhovi koji su dugo bili u nekim pupovima malo su se izduljili,nek su i listovi samo da se nešto događa mislim nije odbacila niti jedan list al nije ga niti dobila ovo je prvi put da uopće reagira od kad je zasađena prošlo proljeće
sutra je novi dan
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 11:00
jagodice hvala na uputama,kamelijica je u sjeni i dala sam joj "kiseliša"dobro je da je napokon krenula bar sa listovima,načekat ću se ja cvijeteka al dotad bar guštam u tvojim 
cure hvala na dolasku..i nebum više grintala da mi je skorman vrtek bum rekla da je mali LOL
idem sad staviti nešto slikica
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 11:23
evo me natrag sa slikicama,za Uskrs moja Lave je imala berbu mladog luka kojeg je sama sadila i bila je vrlo ponosna
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 11:38
evo moje mini fritice ma lijepo je razvila cvijetove al ju visina malkice muči ..al ipak dobro je pored užasa koji sam joj ja priskrbila sa štihačomsmile42
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.