Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 07:45
Neznam sto sam sa tipkovnicom napravila ne reagira nemogu slike odvojiti niti pisati....nemojte zamjeriti na malom neredu....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 08:24
Josipa, sve pohvale, baš je lijepo u tvom vrtu, samo tako nastavi smile57

(slikice sam ti razdvojila, preglednije je)
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 10:11
Pcelice hvala ti...nesto mi je tipkovnica stekala jutros pa sam nepregledno objavila...srce si...hvala...nevolim ni ja kad su nepregledne....dodji mi opet...bit ce svega kad se jos rascvijeta...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 10:15
Slikica za meeene je divnaaaaaaa ,,ljubim te  smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 17:39
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Slikica za meeene je divnaaaaaaa ,,ljubim te  smile78
fiki poz veliki
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 20:15
Kako je lijepo vidjeti ovoliko zelenila i cvijeća u tvom dvorištu! Koja je to promjena u odnosu na prošlu godinu! Bravo, bravo, baš ti sve lijepo napreduje! smile55
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 21:00
Potpisujem Andinu smile64
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2015 u 22:53
Dvorište je neprepoznatljivo! U pozitivnom smislu, naravno. Toliko se sve lijepo razbujalo i rascvjetalo. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 08:36
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Kako je lijepo vidjeti ovoliko zelenila i cvijeća u tvom dvorištu! Koja je to promjena u odnosu na prošlu godinu! Bravo, bravo, baš ti sve lijepo napreduje! smile55
velika promjena,svi koji u zivo vide nemogu se nacuditi...a ja kao nesto naucila pa si trazim zamjerke.....al za pocetnika malo gresaka nije na odmet.....hvala sto vidis trud...a napreduje svakodnevno se zalijeva bunarskom vodom bez klora...to je najbitnije....smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 08:39
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Potpisujem Andinu smile64
smile64bas tako....hvala...Tongue
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 08:40
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Dvorište je neprepoznatljivo! U pozitivnom smislu, naravno. Toliko se sve lijepo razbujalo i rascvjetalo. 
vi se divite a kako tek ja....meni svaki cosak predivan...nemogu se nadiviti...ima posla al nista mi nije tesko....volim....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:02


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:26
nesto mi se cudno desava sa tipkovnicom pa cu probati jos jednom po vise slika ako ne jednu po jednu....

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:30
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:30
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:31
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:33
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:34
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:35
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 09:37
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.