Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 86>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 09:07
Cure hvala na komentarima smile79
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 10:21
Draga Anđelka,
konačno sam ulovila malo vremena da obiđem forum i ugodno sam se razveselila  tvojoj galeriji.  Dosljedna sebi...pregršt lijepih radova....i izvedbi...svega i svačega ...bravo draga.WinkSmile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:45
a ja sam zaboravila ovdje staviti svoj swap poklon dragoj Iluviji
 
božić%2038
 
božić%2037
 
božić%2035
ANĐELKA
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:54
Anđelka, majstorice, moj najdublji naklon!!!
Kutija šampanjac, okićena grana ili astronomska kutija, bilo bi nepravedno izdvojiti nešto od toga.
oduševljena sam!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:58
Originalno poslano od člana ElzaBuba ElzaBuba napisao:

Anđelka, majstorice, moj najdublji naklon!!!
Kutija šampanjac, okićena grana ili astronomska kutija, bilo bi nepravedno izdvojiti nešto od toga.
oduševljena sam!
 
 
Hvala od srca smile79
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 15:34
sve je za desetku!  
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:32
Da slucajno nisam sjedila vjerojatno bih pala na tur od tvoje "Galileo" kutije... znas, danas sam tek otkrila temu "frisko iz pecnice" i odmah mi se otvorila tvoja kutija i pomislih "iiiides... Galileo kutija... wow" i tako je dobila ime... smile71
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 18:20
draga moja, kutija za sina je predobra! oduševljena sam! Thumbs%20Up
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 22:05
LOLLOLLOL, Iluvia, dobro si me nasmijala s ovim novim nazivom moje kutije "Galileo kutija"! Mislim da će joj ime tako i ostati! smile78svima!
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 16:16
 
SVIM FORUMAŠICAMA I FORUMAŠIMA SRETNA NOVA 2010 GODINA!
 
400_F_14711265_j0umAXC9qpSZ7EQws0Fkj3s1zM5V3W2d
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 21:13
I ti meni o mojim kutijama a vidi ove ljepote. Ne znam što mi je ljepše ali mislim da bih rado mjenjala sve svoje kutije za ovu tvoju tetu sa šampanjcem! Je li to salveta ili print (i ono u poklopcu) savršeno je!prekrasno!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 08:35
Originalno poslano od člana Slavica 08 Slavica 08 napisao:

I ti meni o mojim kutijama a vidi ove ljepote. Ne znam što mi je ljepše ali mislim da bih rado mjenjala sve svoje kutije za ovu tvoju tetu sa šampanjcem! Je li to salveta ili print (i ono u poklopcu) savršeno je!prekrasno!
 
Draga moja Slavice, veseli me što ti se sviđaju moji radovi, ali ni tvoji ne zaostaju baš ništa! Samo volje i strpljenja! Da samo znaš koliko je mojih radova završilo u pranju ili sam morala raditi sve ispočetka....... ali sve to ide u naš "radni staž". Aha i da znate ne štekam sa radovima, samo sad isprobavam nešto drugo, pa kad bude gotovo stavim slikice!Wink
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 08:35
joj, i da to je print i na kutijici i u kutijici!
ANĐELKA
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 11:23
tvoje kutijice su fenomenalne..... posebno me se dojmila ova sa tetom i čašom šampanjca..... baš je elegantna
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 21:55
medena ti je ova swap kutijicasmile141
Na vrh
spetr398 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Siječanj 2010
Lokacija: Czech Republic
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spetr398 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 09:15
Ja sam TINA i ja sam početnik sa nekoliko radova samo neznam kako poslati...pozdrav iz VWinkirovitice
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 21:47
Pogledala sam dosta tvojih stranica,i vidila puno lipih stvari,  al di god krenem na ovaj se tanjur vratim. I ja obožavam anđele, mislim da sam ove vidila i na jednoj tvojoj kutiji koja mi se svidila (između ostalog, a toga imaaaa...). Sićam se i jednog super tanjura s frezijama, itd. Ali, od ovoliko strana, nemoguće mi zapamtit sve šta sam vidila...a još imam strana za pregledat.  božić%2026
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 17:23
samo da znate, nisam baš ljenčarila ovaj mjesec, i ja sam nešto radila, amo molim vas smile143ne gledajte podlogu. To je komad krpe na kojoj radim, pa izgleda bljak. E da ja mogu ko Izzy onako lijepo ukrasiti svoje radove! Ova srčeka još čekaju gore trakicu za objesiti. Valentinovo je blizu!
 
srce%20002
 
srce%20005
 
 
srce%20001
 
srce006
 
srce004
 
srce003
 
Picture%20007
 
ANĐELKA
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 17:55
Pa ti se ne šalis sa srčekimasmile72,koliko ih ima!
Prekrasna su!
Jel to imaš kalupe ili su od stiropora?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 18:37
Originalno poslano od člana piramidal piramidal napisao:

Pa ti se ne šalis sa srčekimasmile72,koliko ih ima!
Prekrasna su!
Jel to imaš kalupe ili su od stiropora?
 
to je kalup. na kalupu imaš samo 5 komada razlučitih srčeka, pa onda znaš kolko vremena treba da se izlije 100 komada
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.