Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 89>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 17:39
Ono od Lantane je jasmin, a od Horti physostegia virginiana - trajnica - i moja cvateBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 17:40
Joj da, pozabila sam ti pohvaliti lantane i "mumi"Clap, kraaasno Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 17:54
Ono je jasmin???Ma taj"štap"je do nedavno stajao jadan,nikakav,i prije koji tjedan je listiće potjerao.
A ovo "medeno" ćemo zvati "virginia"(ko bi zapamtio cijeli naziv??!Da bi što"stručniji "naziv bio ostavila sam "G" umijesto "DŽ"LOL)
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 19:27
lantane su prekrasne.smile159
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:44
Joj šteta pa ti nisam bliže da napravima malo podeblji spisak -a ova zadnja biljka je baš ono što se kaže ----šlag na kraju --svaka ti čast stvarno svega predivnog imaš
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:18
Lantane su ti zaista prekrasne i bujne, od svih boja ova mi je najdraža.

Obama je baš interesantan
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:24
Otok,ne kužim ovo"obama je baš interesantan"?!(opičilo me sunce i propuh pa i ovo malo mozga slabo radi)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:28
Uvijek raj za oči nam daš!

Virginia moja se sprema tek pokazati svoju ljepotu, u velikom je hladu, pa...

Aster visoki takav imam i ja...
Prvi put kad sam ti dolazila donjela sam ti isti takav.
Probaj od lantane napraviti stablašicu, takvu imam i ja. Tebi ide sve od ruke! Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:28
smile42  onaj tamni , crni cvjetić bio je bezimen, pa kad je već crn ja sam mu dala ime Obama
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:33
hehehe,Otok,al me zbuniWackoAj nek bude "obama" onda
Andrea,stablašicu sam napravila od takve lantane,par str prije sam je slikala.Ovu ću grmoliku ostavitiSmile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:36
Baš sam si i mislila da si već se potrudila to učiniti.
Ja odlučila cotonaester dobiti kao stabalce. Baš me zanima dali će mi uspjeti. Tongue Javim se za savjet ako zatreba.
Ono u teglici davnih dana kaj sam ti donjela je ukrasni duhan. Ne znam dali ti je preživio i zanima me dali ti je možda cvjetao? Ja si opet zapelcala pa zato pitam.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:57
Joj lantane smile90, ja slinim nad njima, jer dok nisam došla na forum nisam ni znala za njih, a sada imam jednu jedinu i sva sam si važna, a onda dođem kod tebe i padnem na r.t. Tritoma je je krasna. Moja - tvoja je lijepo krenula i neki dan moja ljubimica valjda mačke naganjala po noći i ujutro polomljena Cry tritoma.
Ovo sve "nešto" je super, a virginiana je na hrvatskom poslušnica LOL.
Baš sam htjela reći i ja skupljaj sjeme i onda pročitam da njeno sjeme mora biti u frižideru neko vrijeme da bi niklo i da se teško razmnožava sa sjemenom. Znači moramo se strpiti da se tvoja razmnoži, a onda ćemo žicati korjenčiće. Ja imam bijelu, ali ja volim roza cvijećeeeeee.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:59
Obama bogme markantan.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:06
Lantane su prekrasne, Thumbs%20Up
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:38
Da sam znala da ti se sviđa ta kopriva mogla sam ti poslati naramak biljaka. Kod mene se sama posijala. Puno mi je dvorište, a meni žao čupati. I već sam ih dva puta podrezala a svejedno su preko metar visoke. Čak im ni mačke nisu uspjele naškoditi.
A Obama tko je, gdje je smile48? Ja mu ništa ne prispodobih Confused.
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:45
sve je jako lijepo
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:50
Ha, ha, tak sam i ja izgledala kada sam pročitala post od Otok, vraćala se stranicu natrag..... i onda pretpostavila na šta misli, a onda je ona potvrdila LOL.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 09:05
Horti,Otok je prekrstila onu crnu koprivu-Obama a vjerojatno i ti o njoj pričašLOLKako mi lako zbunimo ljudeLOL
Znam kako se zove "nešto od Iris"smile213(moram ići natrag da prepišem latinski naziv)a po domaćem je čubar.Hvala Grivasmile78
 
satureja montana-vrisak ,čubar
joj ja imam čubar...jupiiiiLOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 09:08
jeee i ja ima  čubar smile213 LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 09:13
A imaš "obamu"??a,a...!!??LOL
Joj od sreće kaj imam čubar sam Horti zaboravila pitati za tog"obamu".On je jednogodišnji ili trajnica?Prezimi vani?Ja sam ih sad u tegle zapelcala.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.