Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 09:19
Kod mene još ništa od snijega, sjaje se samo kišne kapi Cool
 


Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 09:20
No sudeći po susjedovim kokicama koje su napuhale svoje okovratnike, zima se ipak približava! Rolling%20Eyes
 


Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 11:37
Susjed dooooobro hrani ove kokice, baš su buce!!! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 12:54
Za nepovjerovat da vas nije zasuo snijeg.
Ali ti nalaziš inspiraciju svugdje oko sebe u prirodi!Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 06:13
Anaida ovdje je zemlja puna glista i mislim da ih je naučio da se samoposlužuju u vrtnom restoranu pa ih nikako i ne hrani. A nisu baš ni buckaste, nego su nekako napuhale perje da im nije hladno, baš su snalažljive!
 
bako ovdje je još toplo za ovo doba godine, ja izlazim samo u džemperu, jedino u ranu zoru ponekad bude mraza po biljkama, ali brzo nestaje
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 06:43
Prošle godine u ovo doba ostavljala sam aranžmane na dvorišnim vratima susjeda, činilo mi se to kao lijepa gesta. Jučer sam počela praviti nove, poklonit ću ih susjedama koje su samnom podijelile cvijeće iz svog vrta. Aranžmani su dobro učvrščeni, ali mislim da bi ih bilo nepraktično slati poštom iako bih rado nekim dragim osobama s cifa poslala one koji ispadnu najljepše!
Evo nekoliko prvih:
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 06:47
Ovog bih rado poslala Lantani

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 06:48
A ovoga našem Medi

Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 06:59
Lijepe božićne aražmane radišClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 09:25
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Misty ona jabuka ti je super okićena. Pozdrav s juga smile113
Nedavno sam napisala pjesmu, baš je dobar odgovor na tvoj pozdrav LOL. Evo je:
 
Gdje ptice slijeću u oči tuge
 
Evo i danas vjetar s juga
u naručju donio oblaka dva.
Kiša će, kažu, a ja se smiješim,
oblaci ovi puni su sna!
Odjednom kao da ih nema više!
Na nebu gledam:
u kapi rose budi se dan,
mazno se u svitanje rasteže more,
a vjetar u uvali ljulja san.
Na tvojim padinama Mosore,
između sutona i zore,
bezvremena glazba sjećanja šapće..
Duša drhti, nema mi druge,
odlazak ne vodi nigdje
kad srce ostaviš na mjestu
gdje misli kao začarane ptice
slijeću u oči tuge..




Hvala ti draga Misty, lijepa, dirljiva pjesma, misli su uvijek negdje drugdje, u ove dane "radosti i isčekivanja" mislit ću na tebe... Broken%20Heart

... i za aranžman, kao da je na mom stolu, gledat ću ga tu na CIF-u i sjetiti se jedne sjetne duše smile78
Odlični su oni čokoti (mi ih zovemo hrečići), prava ideja za aranžmane, jesi to donjela ili si ih tamo našla...
život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 09:39
Krasni su ti aranžmani Misty, a kako je rekla Lantana i ja ću "svojeg" gledati ovdje pa kao da si ga i poslala. Hvala ti
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:27
Aranžmani.......prekrasni, zanimljivi, neobični, unikatni........sve pohvale za kreativnost
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:29
mali kaktus hvala ti! U ovo vrijeme to mi je pravo uživanje!
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:33
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

... u ove dane "radosti i isčekivanja" mislit ću na tebe... Broken%20Heart

... i za aranžman, kao da je na mom stolu, gledat ću ga tu na CIF-u i sjetiti se jedne sjetne duše smile78
Odlični su oni čokoti (mi ih zovemo hrečići), prava ideja za aranžmane, jesi to donjela ili si ih tamo našla...
I ja se tebe često sjetim! Embarrassed
A čokote sam spremila kad smo u proljeće rezali odrinu, najljepši su mi aranžmani baš na njima! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:35
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Krasni su ti aranžmani Misty, a kako je rekla Lantana i ja ću "svojeg" gledati ovdje pa kao da si ga i poslala. Hvala ti
Mogla sam se sjetiti na vrijeme pa da jednog i poneseš Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:37
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Aranžmani.......prekrasni, zanimljivi, neobični, unikatni........sve pohvale za kreativnost
Hvala Tija, u ovo vrijeme trke kad svi nekome spremaju poklone, pravljenje aranžmana mi je zapravo jedina radost..Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:43
Rano jutros fasciniralo me nebo. Sjetih se jedne talijanske izreke:
Roso di sera bell tempo si spera,
roso di matina, pioga si avicina!
(crveno navečer, sprema se lijepo vrijeme,
crveno ujutro, kiša se približava!)
I zbilja su točne te stare izreke, maloprije, odnosno par sati kasnije se spustio strašni pljusak!!
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 14:54
Krasne slikice, aranžmani lijepi jer su srcem stvarani.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 14:57
bravo za aranžmane i za ove prekrasne slike neba! ja ih naprosto obožavam!ClapClapClapClapClap
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 15:27
Aranžmani su prelijepi, hvala ti na njima, sad svi možemo uživati gledajući ih !
      smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.