Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 133>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:01
Duda predivno. Kamenjar je Thumbs%20Up
Ma svaki detaljčić je prelijep.Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:50
smile79-hvala ti na svemu
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:53
A jesi ga upicanila, svaka čast, mali, ali slatki s puno lijepih detalja Clap. Je li ono neki sukulent što ti sada cvate?
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 08:45
kamenjar ti je presladak
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:12
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

jest da je mali kamenjar al me jako veseli



E, ovo sam morala ponovit. Ovo mi je najljepši kamenjar koji sam ikad vidjela. Bravo!
Na vrh
esperanza0905 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esperanza0905 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 13:36
sve ti je krasno ukomponirano s kamenjima :)
carpe diem
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 14:53
Kamenjar ti je fantastican,pa sta si ga skrivala do sad.Al ona mala crnokosa pcelica ipak je najljepsa.smile78
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 21:57
I mene je kamenjar ostavio bez riječi. Stvarno prekrasno složeno.
A cura je prava. I bome je s razlogom ponosna na svoju kapulicu.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 22:15
Kamenjar je predivan. Cvijeće prekrasno.
Kakav je naziv cvijeća prikazanih na predhodnoj stranici iznad mini pakujac?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 22:18
Jako su ti lijepe Levisije u kamenjaru. Zanima me da li ih imaš već dulje vrijeme ili su one noviteti u tvom kamenjaru?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:15
Originalno poslano od člana Perla Perla napisao:

Jako su ti lijepe Levisije u kamenjaru. Zanima me da li ih imaš već dulje vrijeme ili su one noviteti u tvom kamenjaru?
draga ove kaj cvatu su prinove za Uskrs a imam i jednu dvi godine staru ona je ovu zimsku golgotu preživjela sasvim uspiješno pa očekujem i njen cvijetak Big%20smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:18
Vau, kakav zgodni kamenjar!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:19
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Kamenjar je predivan. Cvijeće prekrasno.
Kakav je naziv cvijeća prikazanih na predhodnoj stranici iznad mini pakujac?
hmmm vjerovatno misliš na levisiju jedna ima roze a druga naranđaste cveteke..usput vidim da si noviji cvijetak Big%20smile  i dobrodošla na forum tako i u moj vrt  
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:20
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Kamenjar ti je fantastican,pa sta si ga skrivala do sad.Al ona mala crnokosa pcelica ipak je najljepsa.smile78
ma nisam skrivala već plakala nad njim jadničak kakav je bia kad sam došla sa godišnjeg(moj je u komadu 12 i 1 mj) pala sam u nesvijest sve je plivalo leđno u vodi..tako da sam imala zaista dosta posla dok ga nisam sredila kako tako 
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:22
kako je lijepo i simpatično draga svaka ti čast oduševilo me Thumbs%20Up
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:24
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

A jesi ga upicanila, svaka čast, mali, ali slatki s puno lijepih detalja Clap. Je li ono neki sukulent što ti sada cvate?
siguro misliš na levisiju e da al oni su novopridošlice (navodno je po 25kn)a stari koji mi je od pre dvi godine nije još u cvatu dobar se je pokazao i na zimu...a ne misliš možda da sam malo pretjerala sa kamenčićima? da ja to malo maknem ha?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:27
cure hvala što dolazite i u moj vrtek (bar virtualno) to mi puno znači ali...danas imam posijetu juhuuu...dolazi mi na pravu popodnevnu  kavicu naša jedna vrtna prijateljica hehe zasad neću odat koja Big%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:45
nemoj misliti da ja neću doći i to sve vidjet -ma hoću bolan samo da znašsmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:59
Opet sam tu da vidim kamenjar....... stalno se vrtim u krug: Bergenija-Lantana-Otok-Duda-Gioia.....iz kamenjara u kamenjar Hug
Cure svaka vam čast smile211 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:23
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

nemoj misliti da ja neću doći i to sve vidjet -ma hoću bolan samo da znašsmile213
naravno da hoćeš ..jer draga spremam ti ja paketić i  nemoj misliti da su picmoljci LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.