Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 80>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:39
Mantram si da nikak da idem bolje proučiti kaćine 2 sestrinske kutijice i vidim da sam si ja to umislila i da se radi o jednoj...ali vrijednoj Embarrassed
Osjeća se da nisi u svom filmu, ali si ju na kraju odradila vrhunski...
Za mene osobno su to vrlo hrabre i odvažne boje jer mi djeluju zagasito,
ali se sve stopilo kak spada...
A ovo da nekad treba posustati i odgoditi kad ne ide nekad ni meni ne uspijeva, nego kemijam dok ne uspijem...
Ali i dalje svaka pohvala svima vama koji šmirglate, perete i idete sve isponova, ja stanem, udaljim se pa ostavim za bolje dane ili za 5 minuta LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 10:06
često pregledam tvoje radove draga kaća ali ove kutijice su me oduševile smile93
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:43
Predivne kutije Kaćica, prava si umjetnica
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:33
gledam, i gledam, i gledam, i kak jedna draga forumašica voli reći...bečim oči od ljepote, a posebice na ovu zelenu kutijicu...predivna mi je...tako elegantna i odmjerena... sa stilom...svaka čast....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 23:16
Koje sposobnoti ili možda "nadnaravne"moći ti imaš, toliko prekrasnih radova, aktivna na forumu, spremna uvijek pomoći, pronaći motive za printanje što mi je puno pomoglo,nemogu sve ni nabrojiti, a radovi tako elegantni profinjeni , sa stilom me oduševljavaju.Spavaš li ti ikad
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:31
 Ti si mr. dr. za decoupage, bravoooo!!! Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:18
Hej kaća i meni su kutije lijepe ali  ova zelena kutija je  posebna.
 
 
Prekrasno!!!smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:49
lipe moje ljubin vas sve,hvala vam od srca na lipin ricimasmile79smile120smile86
posebno bi pozdravila nadu-m,nije je dugo bilo pa zato,nada drago mi je da si opet s namasmile79
novoj clanici biljani jos jednom zelim toplu dobrodoslicusmile79
proljece gustan da si se napokon probudila,dosta je bilo spavanjaLOLsmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 19:47
proljece gustan da si se napokon probudila,dosta je bilo spavanjaLOLsmile79
 
Pa bilo je više i vrijeme, zar ne???
 
Pa ti bar znaš da sam kao medo, prespavala bih ovu dosadnu zimu i probudila se na proljeće.LOLLOLLOL
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 21:28
Zeleno,što volim zeleno...Što duže gledam sve više i više mi se sviđa,motiv boje,izvedba-ma ludilo!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 11:16
proljecesmile79,slavicesmile79
evo malo novih kutijica..


















smile79
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 11:30
Ove proljetne su ti baš krasne.(sviđa mi se tematika poziv proljeću)
Jako lijepo dorađeni rubovi. Molim te možeš malo pojasniti kako si ih napravila.
Sviđa mi se kombinacija sheme (pretpostavljam da je izvedba s nekom strukturnom bojom) i salvete.smile55
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 11:42
Originalno poslano od člana Felina Felina napisao:

Ove proljetne su ti baš krasne.(sviđa mi se tematika poziv proljeću)
Jako lijepo dorađeni rubovi. Molim te možeš malo pojasniti kako si ih napravila.
Sviđa mi se kombinacija sheme (pretpostavljam da je izvedba s nekom strukturnom bojom) i salvete.smile55
 

hvala ti draga felina,od srca..na rubove(valjda mislis na rubne dijelove gornjih ploha?) prve kutijice sam lagano utapkala smeđu uljanu boju,a na drugoj obicnu akrilnu smeđu..sablone sam radila,neke sa granitnom zlatnom,a neke sa ferro zlatnom bojom
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:00
joooj prekrasno! prva me oduševila smile94!
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:09
anđelka hvala punosmile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:16
Što je ovo?!?!? Fantazija!!! Ti nemaš granica, woooow! Pravi vintage radovi, divno divno! Vidiš da sam sva neartikulirana od oduševljenja! smile188
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:20
 Love%20You Love%20You ....savršeno, savršeno, savršeno... vrlo precizno i umjetnički doradjeno, s puno stila i ukusa, to je naša Kaća smile120
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:27
prekrasno,nemam rijeci,vi ste mi uzor.smile120
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:28
smile93smile94smile39smile181smile48smile69smile141
posebno prva di nađe tu slikicu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:40
Daraga Kaća šta da ti kažem???
 
Ostala sam bez komentara ( a znaš i sama da mi se to rijetko dogodi) Tongue.
 
 
Sve tri kutijice su jednostavno nemjerljive, ljepota je vanserijska a izraga vrhunska!!!
 
Bravo kaća!!!smile120
 
P.S. sada se izvoli primiti posla i ne ostavljati nas da dugo čekamo ostale radove.
Čini mi se da je nešto u zraku, svi smo se malo trgnuli...Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.