Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 86>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 19:37
Wooooooooow!!! Koliko ih je! Love is all around, nananana... Svaka čast na trudu! Divna su! A zamisli da su ČOKOLADNA! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:55
wow!!!! koliko ti ljubavi imas....
bas su krasni...to prodajes?
odlicni su...smile71
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:46
bogami, lijepo si sredila srčeka, al si se i naradila... svaka čast....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:22
ja sam oduševljenasmile72.........i idejom i izvedbom.......bravo anđelka za trud i za prekrasna srčeka.......skoro pa sam pozelenilaWink..........mislim da imaš viška tih srcaLOLLOL
btw moja adresa je...........Embarrassed
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 12:49
Aaaaaajme... pa ja cu poludjeti kako ova srce prekrasno izgledaju... smile181
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 17:27
smile141za preeedivna srčeka!!naprosto neodoljivi.100 komada smile227!! to je moralo trajati....ah i onda slatke muke ljepljenja salvetica.jedno ljepše od drugog!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 19:52
hvala curke, ali nije tu bilo samo puno ljepljenja, nego su članovi moje familije kritizirali. Prvo sam ih sve one sa ornamentima bojal sa onim twin-color bojama, pa stavljala gore šljokice, a ova ravna stavljala salvete. smile42 E onda mi se to nije baš sviđalo jel mi se činilo da su sva nekak podjednaka, e pa sam onda ispočetka sva srčeka tupkala bijelom bojom, da mogu gore ljepiti salvetice, jer na onu tamniju podlogu ne bi se vidle. smile48E onda se moj pametni muž sjetio da bi bilo dobro gore staviti trakicu da se mogu objesiti i da trakice ljepim onim silikonskim pištolj-ljepilom. smile54E kad je to skoro bilo gotovo, onda dođe moja pametna kćer s posla i kaže "mama, ovo je kata strofa! smile68Onak su bila super, a gle sad ovo! Šta nisi mene pitala kaj da napraviš!"smile103 E onda ja ponovo skidaj trakice dolje, baar one koje su se dale, jer to ljepilo drži ko ludo.smile118 I tako sad moja srčeka stoje tako, neka treba ponovo popravljati.smile155E sad ti budi pametan šta dalje smile135
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 19:55
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

ja sam oduševljenasmile72.........i idejom i izvedbom.......bravo anđelka za trud i za prekrasna srčeka.......skoro pa sam pozelenilaWink..........mislim da imaš viška tih srcaLOLLOL
btw moja adresa je...........Embarrassed
 
a da ti skočiš malo do Zagreba, pomogneš mi oko popravaka i za nagradu dobiješ jedno "malo" srčeko smile77! Ali ako baš nećeš (dobro, dobro!) pošalji adresu!
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 19:56
ajmeee, obiteljska drama, kako sam se nasmijala, a tebi valjda muka više LOL
stvarno svaka čast prvenstveno na tolikom gipsanju istog kalupića, a onda stostruka pohvala na trudu oko dekoriranja...
dijelom te razumijem, ja iskočim iz kože kad netko od mojih krene sa "sugestijama" jer više ne znam tko zašto opće išta komentira
i na kraju nekaj protivno sebi moram dodati...
sve je to dobronamjerno, ali najradije se zatvorim u sobu i udri po svojem...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:01
draga moja Kami, trebala si ti vidjeti mene u petak nakon svega!  Da iskočiš iz kože! Odma sam morala jednu smile101i ljepo ih sve pozdravila i otišla spavati!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:27
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

ja sam oduševljenasmile72.........i idejom i izvedbom.......bravo anđelka za trud i za prekrasna srčeka.......skoro pa sam pozelenilaWink..........mislim da imaš viška tih srcaLOLLOL
btw moja adresa je...........Embarrassed
 
a da ti skočiš malo do Zagreba, pomogneš mi oko popravaka i za nagradu dobiješ jedno "malo" srčeko smile77! Ali ako baš nećeš (dobro, dobro!) pošalji adresu!
ma nakom svih muka koje si imala sa srčekima i dobronamjernim sugestijama svojih najmilijih ako uhvatim vremena dolazim GRATIS bar kao moralna podrška smile76(a mogu i šmrglati ako trebaWink)
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:34
Viš, viš, čekala sam te! Znala sam da ćeš se javiti! Di bi ti izdržala da ne odgovoriš, ali ja ti šaljem srčeko gratis samo šalji adresu! smile72
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:35
kakva storija.... srčeka su super ali ja ti ne dolazim ni blizu da me nebi tko iz tvoje okoline nagovorio na nešto.
sreća moja pa sam tvrdoglava pa teško ili nikako ne prihvaćam sugestije, samo kažem "jel ja radim ili ti? ajmo šetnja..."
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:38
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

kakva storija.... srčeka su super ali ja ti ne dolazim ni blizu da me nebi tko iz tvoje okoline nagovorio na nešto.
sreća moja pa sam tvrdoglava pa teško ili nikako ne prihvaćam sugestije, samo kažem "jel ja radim ili ti? ajmo šetnja..."
 
I ja sam tvrdoglava, ali u horoskopu sam rak, a svi oko mene lav, jarac, ovan..... pa si onda moš mislit!!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:38
joj tete kak ste vi s početnim A slovom opasne...smile122
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:41
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

joj tete kak ste vi s početnim A slovom opasne...smile122
 
 
A zato ti nećeš u Zagreb!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:46
pa gle šta ste mi napravile na daljinu!!!! .....ne smijem ni zamisliti šta bi bilo u četiri okasmile96
btw bila ja nakratko u petak u zg........čak je i tatjana bajčić došla da popijemo kavu..........obećavam kad budem duže javim ti se za kavicu
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:48
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

kakva storija.... srčeka su super ali ja ti ne dolazim ni blizu da me nebi tko iz tvoje okoline nagovorio na nešto.
sreća moja pa sam tvrdoglava pa teško ili nikako ne prihvaćam sugestije, samo kažem "jel ja radim ili ti? ajmo šetnja..."
 
I ja sam tvrdoglava, ali u horoskopu sam rak, a svi oko mene lav, jarac, ovan..... pa si onda moš mislit!!


ja po horoskopu imam rogove pa sve ove "pametne" sa prijedlozima brzo rješavam.

a ti, mare, nemoj se sa rogatima bostismile51
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:51
hehe đe me nađe.........pa ja sam ti pravi pravcati ovan......tvrdoglava do bola(ponekad)
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:53
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

hehe đe me nađe.........pa ja sam ti pravi pravcati ovan......tvrdoglava do bola(ponekad)


a ja imam veće rogove. muuuu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.