Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 151>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 16:12
Misty aranžmani su ti predivni. Imaš mašte i kod ovakvih stvari doista!ClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 16:37
Baš prekrasni aranžmani!
Unikatni! umjetnička duša može sve!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 17:18
Anaida hvala ti draga, a istina je u svemu što radimo ima pomalo i našeg srca..
 
Vilmač nebo je uvijek originalno, prizori se na njemu nikada ne ponavljaju!  
 
Anastazija hvala ti, bit će ih još!
 
bako mašta je prva pratilja kreativnosti
Time is something you can never get back..
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 17:22
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Rano jutros fasciniralo me nebo. Sjetih se jedne talijanske izreke:
Roso di sera bell tempo si spera,
roso di matina, pioga si avicina!
(crveno navečer, sprema se lijepo vrijeme,
crveno ujutro, kiša se približava!)
I zbilja su točne te stare izreke, maloprije, odnosno par sati kasnije se spustio strašni pljusak!!
 
 


stihovi prelijepi a slike još ljepše, izgleda danas svugdje isto vrijeme i kod mene kiša pa onda snijeg već zabijelilo,i odmah se lakše diše.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 17:26
Ovako nešto doživjela sam prvi put! Ujutro sam bila vani u laganom džemperu i bilo je relativno toplo. Poslije ručka se nebo okrenulo na zemlju, užasan pljusak spustio je temperaturu u 5 min. za više od 15 stupnjeva i kišu pretvorio u snijeg koji se odmah hvatao za sve i još uvijek pada!
Možda sam malo prebrzo istrčala snimiti onu jabuku (sad je snijega puno više) ali i sama sam bila nestrpljiva da je vidim što prije.
Mislim da je sada nitko više neće moći razuvjeriti da je božićno drvce! Very%20Happy



Time is something you can never get back..
Na vrh
mosorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mosorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 17:32
Ovakvu jabuku nisam vidjela ni u G.Kotaru. Prava umjetnicka fotografija!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 18:31
WoooW! Dolepršao bijeli ogrtač i u tvoj vrt. Jabuka je kao čarolija!Big%20smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 20:44
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ovako nešto doživjela sam prvi put! Ujutro sam bila vani u laganom džemperu i bilo je relativno toplo. Poslije ručka se nebo okrenulo na zemlju, užasan pljusak spustio je temperaturu u 5 min. za više od 15 stupnjeva i kišu pretvorio u snijeg koji se odmah hvatao za sve i još uvijek pada!
Možda sam malo prebrzo istrčala snimiti onu jabuku (sad je snijega puno više) ali i sama sam bila nestrpljiva da je vidim što prije.
Mislim da je sada nitko više neće moći razuvjeriti da je božićno drvce! Very%20Happy



 
prekrasni aranžmani. Misty ti od srca darivaš druge, a znaš ono: dobro se dobrim vraća, pa je tebi nebo poklonilo originalno dekoriranu jabuku. Najljepše božićno drvce
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 20:49
preeeeeeeeeeeeekrasna jabuka,ovako nešto nikad viđeno
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 21:24
Jabuka ko u nekoj priči o ledenoj kraljici!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 23:38
Aranžmani su ti predivni,a jabuka pod snigom je famozna,baš djeluje kao okićeno božićno drvcesmile71
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 06:33

Lovro, mosorka, baka, Drenova, Miro hvala vam na posjeti, a ja ne mogu prežaliti što nemam bolji fotić! Uživo to drvce izgleda još puno ljepše!!!!   

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:08
Ne znam kako radiš fotografije,ali su ti lipeThumbs%20UpImala sam priliku uživati u sličnim prizorima u živo i u potpunosti sam uživala smile71
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:14
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Ne znam kako radiš fotografije,ali su ti lipeThumbs%20UpImala sam priliku uživati u sličnim prizorima u živo i u potpunosti sam uživala smile71
I ja uživam u ovim snježnim skulpturama, ali priznajem da je užitak veći kad ih gledam kroz staklo iz tople kuće Wink
Ove dane i izlazim samo da bi ih slikala jer još uvijek vani hodam k'o po jajima  LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:15
Pogled s mog balkona
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:17
Ovako je izgledalo jučer u suton Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:18
Pogled na drugu stranu u samo svitanje..
 
 
pa malo kasnije
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:20
u rano jutro moja ulica s jedne Very%20Happy
 
 
pa s druge strane
 

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:21
sudeći po nebu snježni će se pokrivač danas još udebljati Rolling%20Eyes

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:26
I dok bjelina sve prekriva, u njenoj krošnji, u ranu zoru, tišina sniva..
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,891 sekundi.