Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:37
Sarajka, drago mi je da vam ne dodijam sa slikama. Uvijek mislim da ih je nekako previše, al uvijek nađem još jednu i još jednu i još jednu koju bih rado podijelila s vama.
Što se žalfije tiče, moja je u zemlji već nekih 4 godine. Nikad nije smrzla, a kod nas zna fino ispod minusa bit. Tako da je slobodno ubaciš u zemlju!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:49
drago mi je da sam veceras prosetala po tvom vrtu ,usput sam nasla tvoj post sto se tice sadnje pa sam se utjesila da i drugima iskusnijima se desava greska i da moraju "pretumbavat" biljke,upravo danas sam dosta toga vadila i premjestala,pocetnicka greska ..sviđaju mi se tvoje hoste tako zdrave bez nagrizenih listova kao kod mene Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:55
Kamenjar, i meni je drago da si prošetala.
Si radimo početničke greške, pa to je normalno. Kako bi to bez veze bilo kad bi odmah cijeli vrt složili kako treba, da ništa ne treba pretumbavat ? Ovako je zanimljivije, uvijek ima nešto za radit. Wink
Hoste jesu bez rupa za sad, al kad krenu one ljigave beštije... Dead
Al kupila sam prošle godine pužomor patu i tamo, kad se sjetim malo posipam oko nekih biljaka. Ne oko svih, jer gospoda biraju što će žderat, ne žderu svašta, samo probrane biljke. Probala sam i sa korom za malčiranje, i sa šljunkom, al niš to njima ne smeta, probiju se do ručka taj čas!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 23:32

Ak te to kaj tješi, od vučika sam i ja odustala, jer se kod mene unište u rekordnom roku.
Moja kadulja se isto tako razrasla i pokrila pol kamenjara, a posađena je prošle godine. Valjda im odgovara ova godina.
Uživaj u klinčekima, moj vrt isto krasno miriši kad god prođem.
Oni su mi baš lijepi i zahvalni.
Moje glomerate počinju otvarati prve cvjetove,pa čekam da se i ti javiš da čujem jel uspjelo ovaj puta.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 23:25
hvala draga,čekam da padne kiša i da ih posadim u vrt,užasno je suva zemljasmile79
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 00:57
Bigi, lepi ti je vrtek i imaš veliki razlog da budeš sretna uz tolko lepih cveteka. Da te utješim, i ja sam ostala bez vučike. Bili su prekrasni dvije godine, ove godine ih čekam, čekam, a kad tamo, vidim tri male biljčice izrasle iz sjemena. Velike su dva/tri cm. Tak je možda i kod tebe. Moramo biti strpljive pa bumo možda druge godine opet uživale u njihovoj ljepoti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 09:35
Curke,baš ste me utješile. Mojlupinus nije tako mali, fini grmić je narasao, al cvijeta neda... Ma nema veze, lijep je on i bez cvieta.
Moja/tvoja glomeratica raste, Anastazija. Pupa još ne vidim, al možda i bude.

La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 09:42
malo me nema, a ti nas već zapljusneš sa morem novih prekrasnih sličica!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 13:25
Ruže su ti prelijepe, a ovome ne znam tko bi odolio!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 18:47
no, daj stresi koš!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 18:56
čuj koka jel mogu ja na jedan kratki tečaj fotkanja kod tebe?
Vjerujem da si shvatila da su to komplimenti za tvoje predivno uslikane biljkiceSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 19:01
Koš stresla!
Koka, ma možeš ti uvijek doć. Al od tečaja niš! Stvar je u malo boljem aparatu i uzaludnim pokušajima. Od 100 slika slikanih, 2 dobre. LOL
Al hvala na komplimentu, draga. smile78
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 19:08
onda te bum rentala za fotkanje cvijećaWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 19:15
Može, draga!
Ti pripremi manekene, ja dolazim. Il još bolje, muža ti pošaljem, njemu svaka slika dobro ispadne.
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 19:15
Krasne slike krasnog cvijeća
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 19:49
Krasno cvijeće imaš,a što se tiče lupinusa, moji prošle godine bili najviše plavi i bijeli,a ove rozi.Boja im baš nije nešto,ali neću odustati od njih jer mi prave hlad nekim biljkama.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:27
Draga Bigi, uz tvoje odlične fotografije, uvijek interesantne opise uživala sam u šetnji tvojim vrtom, a ovaj put favorit mi je ovaj interesantni karanfil Clap

život je more
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 06:51
evo samo da se brzinski javim prije jutarnjih obaveza- izvlačenje ukućana iz kreveta- prvo mm, pa moja madam, pa kasnije sinčić- ma ko redovna budilica sam.
Kavicu sam jutros pila u tvojem vrteku i uživala u tvojem stihijskom sađenju- pa kaj onda, kopamo, sadimo, mijenjamo, dodajemo, gubimo- ma u tom i je čar, ali i uživamo naravno.

moram ti reći da si me dobro nasmijala par puta, a i podsjetila na moju obitelj, baš sam guštala kod tebe.

smile78
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 06:53
ps. ma slika nikad previše, ja ih obožavam- neke te mame, na nekima učiš, na nekima sliniš
samo ti stavljaj slikice što više.
belica,zagreb
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 07:36



kao sto belica kaze samo nam podjeli svoje slike... predivno ih je gledati rano ujutro :o))
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.