Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 78>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 13:55
Free moj dragi je tamo sa svojim fotkama.......još samo danas u nedjelju , sutra i prekosutra ga nema više.
 
Mikica je pravi frajer i mazica moja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 15:22
prekrasne slike prekrasno cvijeće
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 13:03
Vidjela sam crvenu bananu jučer, baš je posebna ali sam sad skočila do tebe, da vidim da li si je možda poslikala!! 

Nažalost, prekasno sam vidjela kaj si napisala za Dadekovu izložbu, i naravno zakasnila!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 17:19

Free evo je......nešto novo kod mene, ali samo na privremenom boravku

Nisam htjela ništa niti pisati prije, reko ako ga vidite vidite ga.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 07:46
tu se mogu samo duboko pokloniti, em ne znam tak slikati, em nemam kaj...
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 12:23
Tija tvoje carstvo je prekrasno, stvarno toliko bujno a tek raznoliko.... smile39
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2011 u 19:43

danas se nešto korisno radilo u vrtu pa se malo i fotkalo......

a evo vidi se i ko je radio

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2011 u 20:05
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2011 u 22:54
hostinjak ti je najThumbs%20Up a ciklame sigurno miriše predivnoTongue obožavam ih
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2011 u 08:22
Hvala Mari.....ciklamice sam mislila da su nestale a kad ono evo ih i zbilja su preljepe
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 10:44
Evo nakon godišnjeg moram najprije pogledat vrt moje drage Tijice!
Svaka čast carice, sve odlično izgleda.
 
Ali definitivno je najljepši cvijetak onaj s plavim pramenovima što cvjeta usred te zelene raskoši. Wink
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 23:52

Nešto fotkica.....

ja sam procvao na gazdaričin rođendan ... eucomis autumnalis (Voki hvala)

 
 
 
 
 
i paradajzeki
 
 
Gogiću ljubice moja....nedostajao si mi......da baš sam cvijetak, poslije tih čučnjeva sam imala upalu mišića. Hvala ti na lijepim riječima
 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 04:40
Prekrasno Tija!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 09:42

Baš se odmorim kad uživam u ovoj tvojoj ljepoti. Moja prva jutarnja kava uvijek počinje tvojim vrtom.

Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 11:56

Vjerujem Tija da je u ovim vručim danima u tvome dvorištu krasna hladovina!!!!  Tvoja " prekrasna problematična sjenovita gradica" i hostinjak naprosto mame da se popije kava kraj njih!!!

Konačno neka korist od one zgradurine koja ti stvara sjenu!!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 15:46
Gogiću ja bih jednom voljela da tvoja prva jutarnja bude u mom vrtu ali onak za Zbilja Wink.
 
Free ali bez obzira na zgradurinu kod mene ti je prevruće....noćas smo  u 23h izašli i sjedili vani papali tortu i hladili se.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 08:28
[QUOTE=Tija]

Nešto fotkica.....

ja sam procvao na gazdaričin rođendan ... eucomis autumnalis (Voki hvala)

[QUOTE]

Deca draga dok slučajno vidite da je koja biljčica krivo imenovana prosim lijepo ispravite me...... Voki i ja mislili smo da imamo ovo što je napisano ali , sad dok je procvalo ustanovili smo da imamo ornithogalum arabicum. Daklem 4 mjeseca smo bili u zabludi Wink
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 10:12
Tija, ti si u zabludi samo 4 mjeseca!!  Ja sam bila u zabludi od 9. mjeseca prošle godine!!!  Ja 11 mjeseci mazila plave leptiriće a ispala bijela lonicera!!!!!   To već je prava zabluda!!
 
Pošto ću tek za 2 tjedna naći na CIF temu gdje ćeš staviti slikice sa svojom gošćom, da li smijem, ma valjda smijem:
 
 Draga Mimar, želim ti srdačnu dobrodošlicu smile73i ugodan boravak u našem malom Međimurju!!  Jedva ćekam da te upoznam, svakako ću navratit u Lovačke dvore!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 11:01
Tija sve je besprijekorno Thumbs%20Up
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 11:22
Ne mogu vjerovati da nisam bila od srpnja.Pa prvo vidim rečenicu: slike prije ovih ludih kiša...smile181 koje lude kiše ?ConfusedLOL
A vrt je kao uvijek besprijekoran. Baš si ga lijepo sredila  cvijeće cvjeta veselo uprkos suše.
I meni se jako sviđa dio koji je Misty ponovila!Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.