Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 14:32
Mali kaktus evo i mene konačno kod tebe!!!
 
Pregledala sam slike cvijeća ( komentare nisam uspjela pročitati jer bi to trajalo cijelu vječnost) od prve do posljednje stranice i doživjela pozitivan šok. Ti imaš tako lijep vrt, ukusno uređen, a od ljepote cvijeća zastaje dah.
Svoj nick si u potpunosti opravdala, jer vidim da imaš jaaako puno sukulenata i kaktusa.
 
Ali .... ti si meni ipak kraljica ruža!!!!
Ovako puno i ovako lijepe ruže nisam već duuugo vidjela!!!!smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 21:31
Po ovim prekrasnim visibabama vidim da je proljeće na vidiku! Bravo! Držim fige da što prije stigne u tvoj vrt kako bi mogli uživati u tvom prelijepom vrtu!Tongue 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 21:49
Lora hvala na posjetiTongue
 
Proljeće,drago mi je da ti se sviđa moj vrt,istina da imam puno ruža,ali ću se još par mjeseci načekati dok počnu cvastiTongue
 
Bergenija,to je tek jedna visibaba,još je dugo do proljećaTongue
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 23:52
Lako je tebi s muhama sada izači na kraj Wink
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 23:57
Kada stignu topliji dani i muhe pa ti se udeblja ova mesožderka smile96.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 07:02
Vidim da se svima dopala moja muholovka,sad je počela tjerati cvjetnu stapku,a ja neznam šta da radim,čitam da to jako iscrpi biljku pa može uginuti,zna li netko?Thumbs%20Down
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 07:36
Ne znam ti odgovoriti na pitanje, no pratit ću situaciju kod tebe jer me baš zanima što će biti. Inače, nisam ni znala da cvjeta. Sad sam u temi Mesožderke vidjela cvijet, stvarno je zanimljiva biljka. Držim ti fige da imaš uspjeha u uzgoju. Thumbs%20Up



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 18:17
Danas je bio prekrasan sunčani dan,doduše kod nas je još prerano bilo šta raditi u vrtu,samo par slikica
 
 
 
a par kaktusa sam presadila,znam da još nije vrijeme,ali....
 
 
 
 
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 18:46
Preslatki kaktusići ! Clap A visibabe su preslatke ,kod mene još ne niću ni šafrani baš sam malo razočarana bojim se da ni neće  valjda ih nisam preduboko posadila! Unhappy
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 19:05
Kaktusići su super, ti si samo slikala, a moji su tokom dana bili i na sunčanju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 19:33
Zelenka,sigurno nisi preduboko posadila,i moji tek niću,treba malo strpljenja.Tongue
 
Triša,to bi mi bilo malo komplicirano da ih izvučem  na sunčanje,morat će se još malo strpiti,to sam presadila samo neke koje sam ovu zimu kupilaTongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 19:33
krasno
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 19:49
Mali kaktusek, i ja sam poslijepodne uživala u vrtu - napokon!! Sve sam svoje otoke pograbljala, dodala malo komposta i pilećeg gnoja i natrag ih pustila da još odspavaju čekajući proljeće. A kad ono stigne - moji međimurski otoci i ja bit ćemo spremni!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 20:28
kaktusići su ti uvijek in Big%20smile a visibabe bogme pokazuju zimi je kraj...no jesi li ti draga pročitala kolike naraste ta muhožderka mislim mi bi i dalje ćakulali s tobom LOL...znaš zakaj pitam, sijećaš li se onog filma "mala tgovina užasa"tam ti je bila mala mesožderka koja se nije htijela napapati samo od muha Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 20:38
Prekrasne su visibabe, njih kod nas nema
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 21:05
Nataly,vidjet ćemo da li će uspjeti procvasti,odlučila sam ne dirati cvijet,pa šta budeTongue
 
Sarice uvijek mi je drago kad teovdje nađem,morat ćemo skoro opet na kavicuWink
 
Anaida,ja još cvjetnjak ne diram,još može biti jakih mrazeva,pa mislim da je ovako sa suhim travkama ipak nekako zaštičenoTongue
 
Duda-Lave ja mislim da nema šanse da bude velika ili ja Dead
 
Otok,bar imam nešto kaj ti nemašTongue
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 21:13
Mali kaktus lijepi su ti kaktusi i sukulenti, naravno moraju i biti jer to ti je i ime....Preljepa je šarena božikovina pod snijegom...Visibabe su uvijek znak da dolazi proljeće koje svi nestrpljivo čekamo...Danas sam bila u prirodi i uživala sam gledajući visibabe i šafrane koji su krenuli...
Vidijela sam da imaš muholovku, lijepa biljčica, imala sam je, ali nije mi dugo trajala....SmileSmileWink
sutra je novi dan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 22:13
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Danas je bio prekrasan sunčani dan,doduše kod nas je još prerano bilo šta raditi u vrtu,samo par slikica
 
 
 
a par kaktusa sam presadila,znam da još nije vrijeme,ali....
 
 
 
 

preslatki jaglaci, a visibabe su kod tebe uranileThumbs%20Up
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 22:42
divne su ti visibabe, to su prvi vjesnici proljeća, jaglaci su lijepi tako živih boja, a za tvoje kaktusiće sve je već davno rečeno!
bravo za Mari pa je ponovila sliku, obično se još jedanput vratim!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 07:03
Bodljikavce sam oprezno preskočila (po mom starom običaju! Wink) i zastala zadivljena pred ovim raskošnim grmom visibaba, prelijepoooooo! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,340 sekundi.