Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 140>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 12:18
oo pa čestitke za godišnjicu braka, orhideja prekokrasna Clap
pff sad si mi bubu u uho stavila sa stolom...ja mislila da je osjetljiv...i sad moram virkati po bau mau Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 15:27
Kat.rea, pokloni su super, a ti bi trebala otvoriti temu pod nazivom : Savjeti kako da nam muževi kupuju cvijeće!!!
 
MM meni također često kupi ali bukete, makar bih ja bila sretnija da kupuje lončanice.
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 15:31
ClapClap sve ljepše i ljepše cvijeće,a i čestitke za puno godina...
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 15:33
Čestitam  od srca i želim vam još jedan i pol puta toliko!WinkBig%20smile
Orhideja je prekrasna.
 
 
Kat.rea nemam pojma zašto nema visibaba a ni jaglaci, koje sam iz Gorskog Kotara probala presaditi,  se  nisu  primili. Zato vrvi ljubicama (još ne) i tratinčicama. Od kud su ljubice doletjele nemam isto pojma ali ih jedva čekam svako proljeće.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 18:21
Draga Katica,31 godina je lijepa brojkica za toliko godina ljubavi, pažnje ,brige.. Iskreno i od sveg srca čestitam vam oboje godišnjicu.
Nek vam Bog da zdravlja za još toliko.
lijepi pozdrav
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 15:00
pridružujem se čestitkama za godišnjicu i smile141za tvoga muža kupio je lijepu orhideju
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 15:02
I ja se pridružujem čestitkama za vaš jubilej, orhideja je prekrasna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 16:35
Sretna godišnjica IM-Smiley.com
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 17:30
Čestitam ti danas ono što je bilo jučer - sretna godišnjica. Doduše TM očito ne treba poseban povod da poklanja cvuijeće
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 19:01

Malo sam zakasnila na slavlje pa sretno i veselo -TM petica za orhideju

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 19:17
Drage moje zahvaljujem na čestitkama i lijepim željama i pohvalama na račun MM.
Otok, nekada davno bila je "jako popularna" pjesma PROĐE LJETO TRIDESETO, a vidiš u prvih trideset nije se baš MM previše istrošio za cvijeće, ali je to počeo nadoknađivati i dobro mu ide Wink. Sad je li to zato što , kako veli Triša sve me više treba ili .......
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 19:31
Pa lijepo ta pjesma kaže

Prođe ljeto trideseto
godina mi žao nije,
nije važno šta je bilo
SAD JE VAŽNO KAKO MI JE
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 19:45
Iskrene čestitke i najljepše želje i tebi i TM. smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 19:50
I ja ćestitam godišnjicu braka i pohvaljujem prekrasnu bijelu orhideju!!!!  Big%20smileClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 20:22
Ha,ha, vidio MM komentar ( moj) i veli da sam ga naučila, prošle godine, da stalno nešto cvjeta, mada je cvalo vani, na dvorištu, a sada u kući samo zelenjava.
Otok, imaš pravo.
Hoya i Flavia, hvala.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 20:59
još puno, puno zajedničkih godina, puno sreće, zadovoljstva
ClapClap
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:21
Iskrene čestitke i od mene .
Još puno,puno zajedničkih sretnih godina i puno poklonjenog cvijeća .
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:54
Lora i Štefica hvala na čestitkama.
Evo još jedne slike koju sam ja nazvala "gužva na komodi" WinkBig%20smile
Gužva%20na%20komodi
ima tu svega i svačega...... u lijevom kutu je veliki -1,5 m scindapsus (lanjski poklon za godišnjicu), na komodi do njega je mala kopriva od Niho, do nje moj stari scindapsus, ispred je azalea i bijela ciklama,  do scindapsusa je mlada kohleria (jedina preživjela) to je ona grančica koja se vidi iznad penjalice, a na penjalici je ceropegia woodii od Bromelie, desno je alocazia koja je ostala bez listova( sada je na čekanju), ispred nje kalnhoa koja je još u cvatu, desno još jedan stari scindapsus, pa ispred zamia ( u patkicama), pa mali fukis i skroz desno je guzmania. Iza se nazire suhi rođendanski buket.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:56
Prekrasan cvjetni kutak i svaki cvijet na nekoga podsjeća Clap
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 19:00
Kod mene sezona cvjetanja počinje sa visibabama
visibabe-%20lat.%20galanhus%20nivalis
ovo je moje "polje visibaba", zasluga majčice prirode, a za širenje istih je zaslužan jedino moj jezik, jer galamim i nedam ih pokositi dok se stabljike ne posuše Wink
visibabe%20-%20lat.%20galanhus%20nivalis
pa iste malo u gro planu
a imanjih malo i sa druge strane terase u zajednici sa šafranima
visibabe%20i%20šafrani
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.