Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 23:52
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

moj svaki dan otvara sve više cvjetova , jedina im je mana što cvijet brzo prođe


Prekrasan je!Clap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 23:55
Originalno poslano od člana ivana88 ivana88 napisao:

Stvarno su prekrasni,na koji nacin ih odrzavate tako lijepima i grmolikim??
Ako hoćeš da ti je hibi grmoliki da ti obilno cvjeta, u rano proljeće mu skratiš grane i to bez milosti. Naravno, zemlja, prihrana i pažljivo zalijevanje čine čudaEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
ivana88 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivana88 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 11:18
Htjela sam vam staviti slikicu od svoga ali javlja mi se nekakav error,imam nove mladice na granama nakon vasih savjeta i jos sam ga zalijevala sa vodom u kojoj je stajala namocena vrba koja je pustila svoj hormon rasta i potaknula ga na rast
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 18:06
Jooooj,upomoć! Evo premijestila sam moje hibiskuse iz polusjene na terasu jer je već sada malo hladnije i sunce nije tako jako ,kada eto užasa. Mušice, ali samo na jednom,šta da radim? Pošpricala sam sa Biokilom i šta dalje! Evo slika užasa!!!!
 


 
 
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 20:12
Mikica i moje hibiskuse napadnu uši,ja ih poprašim neopitroidom i problem riješen.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 00:35
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Mikica i moje hibiskuse napadnu uši,ja ih poprašim neopitroidom i problem riješen.
Brzo i efikasnoClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 00:38
Kako se riješiti gamadi na dvije noge koja iza sebe ostavlja pustoš?Thumbs%20Down
Do jučer je bio ovakav

A danas je to ovakosmile43

Baš sam tužna
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 00:43
Mali sijanci lijepo napreduju, ali iz straha da nedožive sudbinu velikog brata...noću ih selim na sigurno

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 08:24
Pa zar je netko uzeo?
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 10:30
nevjerojatno, ne uzeo nego pocupo...

bebolina, ovo je rjesenje za tvoje probleme, plus sto bi spasila jedno zivo bice ;)
http://www.forum.hr/showthread.php?t=740274
velika gorica
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 18:23
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Pa zar je netko uzeo?
Nažalost je takosmile43i ne samo tu sadnicu, popis je malo duljiThumbs%20Down
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 18:24
Originalno poslano od člana Wolfsbane Wolfsbane napisao:

nevjerojatno, ne uzeo nego pocupo...

bebolina, ovo je rjesenje za tvoje probleme, plus sto bi spasila jedno zivo bice ;)
http://www.forum.hr/showthread.php?t=740274
Nemam uvjeta za tako nešto, inaće bi bez razmišljanja
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 20:18
Kazes duza je lista, bas mi je zao, nevjerojatno kakva ljudska stoka ovim svijetom hoda :(
Zao mi je i za uvjete, meni se vise nitko ne usudi niti prismrditi u dvoriste otkad je unutra argentinska doga, pa sam eto odmah isla tako nesto predlozit.
velika gorica
Na vrh
SolarWindKiss View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SolarWindKiss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 15:24
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 21:30
Ja sam svoje unijela danas.Dobro je zahladilo a  najavljuju jos hladnije.Prije unošenja sliknula sam ih koji put :D
Cairo white



Juno




ovome duplom imene znam




i ovaj je dupli koenig




rozi dupli

Imam jos neke koje čekam da otvore cvjetove..



Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 21:43
Prekrasne biljkesmile64
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 00:43
alisa...prekrasni su
bebolina....nije mu bilo dosta pelcerić, nego iščupati cijelu biljku, a kažeš i više njih smile232
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 00:47
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

alisa...prekrasni su
bebolina....nije mu bilo dosta pelcerić, nego iščupati cijelu biljku, a kažeš i više njih smile232
Dva hibija, jedan jednogodišnji adenium i jedna veća sadnica anđeoskih trubaAngry
 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 06:06
Uh ja sam se došla malo diviti, kad ono kod tebe Bebolina opet krađa ! Angry Ja bih bila ljuta i jadna u isto vrijeme pa te potpuno razumijem. tako mi je žao, ali zvoni mi u glavi da to mora biti opet ista osoba... fuj na šta se sve ljudi spuštaju.

Inače su vam hibiscusi svi redom sve jedan lijepši od drugog Heart. Ja imam samo 2 ( narančasti i žuti maleni ) i vidim da ste vi svoje već počeli unositi unutra.. ja nisam i vidim da im za sad nije ništa, popodne ipak ima još puno sunca i topline.
belica,zagreb
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 11:58
Bebolina,znam kako ti je.I meni se prije dešavalo dosta krađa,ali od kako imam video nadzor za cjelo dvorište toga nema :D
Belice ja sam svoje unijela jer je kod mene klima jako varljiva.Živim u Sarajevu i nikada se ne zna kad može pasti snijeg na okolnim planinama kojima je grad okružen i odma temperature jako nisko odu..Zato bolje sprječiti nego lječiti,iako njima bolje paše da su što duže vani da uživaju u jesenjem suncu..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.