Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pelargonije ili muškatle
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pelargonije ili muškatle

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 94>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 22:22
Da odgovorim svima kojih zamima , u svakoj žaldinjeri od 80 cm su po četri, u žaldinjeri od 60 cm su tri . Kad sam ih kupila pokidala sam vrhove od svih grana i one su se granale , odkidala sam sve cvijetne izbije sve do prije dva tjedna , prehranjujem ih svaki tjedan jedanput i to je rezultat ovakvog izgleda. Kakva će biti sezona zavisi od vremenskih prilika.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2013 u 12:44
Jedno pitanjce....mogu li muškatli dobiti pepelnicu? Imam je na sufrinijama pa me strah da se ne bi proširilo.
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 16:15
moje ljepotice :-)
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/pelargonije/60328.aspx -
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/pelargonije/60327.aspx -
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/pelargonije/60326.aspx -
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/pelargonije/60325.aspx -
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 16:46
jao, divne su! Rastu ti kao lude! :)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 17:31
lu prekrasne su.već su do kraja balkona
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 18:57
te tvoje su možda matične kao i kod moje susjede....i njoj rastu kao lude, a nikome drugome ne...
Na vrh
ljutka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 31
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ljutka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 21:53
evo slika od danas

http://shack.us/photo/my-s/825/4bwy.jpg/ -

Uploaded with http://shack.us - ImageShack.us
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 23:04
baš su ti lijepe! sve mi se više čini da su ove crvene jednostruke najbrže rastuće! :)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 07:55
ljutka zašto ih zaklanjaš.oni vole puno sunca
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 09:45
Originalno poslano od člana Majdaaa Majdaaa napisao:

jao, divne su! Rastu ti kao lude! :)
da, baš rastu...iznenađuju me...Tongue
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 09:46
Ljutka, lijepe su ti....a da i mene zanima zašto si ih sklonila sa sunca? ili je to samo slikanja radi bilo ? :-)
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 09:48
Originalno poslano od člana Majdaaa Majdaaa napisao:

te tvoje su možda matične kao i kod moje susjede....i njoj rastu kao lude, a nikome drugome ne...
pa sad,ne znam...plaćala sam kom 4 kn, dok su matične bile po 7 kn...tako da ne bih rekla...ali nikad ne znaš što ti prodavač da....mislim da im uvjeti odgovaraju ( nalaze se na istočnoj strani balkona ) pa nisu izložene prevelikoj žegi a opet imaju dovoljno sunca...
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 09:48
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

lu prekrasne su.već su do kraja balkona
još malo i bit će do kraja balkona....nisu ga još cijelog zarobile Wink
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 12:04
 ja sam platila 6 kn komad.....da je bilo matičnih za 7, kupila bih! :D
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 12:43
:-D kod nas su izgleda jeftinije....ali te matične su se meni ponašale ko prošlogodišnje..tak su bujale..mada evo zadnjih par god nemam gdje čuvati stare tako da stalno kupujem nove i zadovoljna sam :-)
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 14:08
divne su ti! :) to valjda ovisi i o klimatskim uvjetima....moje su se lijepo popunile...rastu i bujaju....ali ni probližno ne izgledaju kao vaše crvene! Još uvijek su nekako u zraku....ne pužu još iako bi  trebale....valjda će se spustiti kada ove nove grane narastu :D
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 15:23
možete li zamisliti koliko će tu biti posla kad sve ocvatu
Picture 009
 
 
Picture 010
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 15:31
evo malo bijelih
Picture 003
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 15:32
i malo lila
 
Picture 012
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 16:42
Za ljepotu se može svašta pretrpjeti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,360 sekundi.