Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2015 u 21:21
Prekrasan vrt si stvorila i zasluženo uživaj u njemu, uživam i ja gledajući koliko si jaka i koliko si promjena napravila u ovih godinu dana.smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 06:26
prošetala i pregledala sve zaostatke prekrasno izdvajam kaktusiće čini mi se da ću ih i ja zavolit pozdrav od srca ti šaljemHug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 08:39
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:

Josipa, ...draga moja, nemoj da misliš da sam te zaboravila...ne prođe ni dan da ne svratim u tvoj vrt...uživam...ali najčešće pratim na mobilnom, a tamo mi je komplikovano da se uključim u komentarisanje vrtova...svakako sam oduševljena...vidim radiš punom parom...znam tako i ja...samo da ne preteramo...ovakav vrt...kao tvoj...zahteva puno radno vreme...rezultat je tu...zamišljam tvoje srećno lice, jer je rezultat očigledan...
zaključak...trud se isplati...
i ja virim sa mobitelon svako malo pa kad sjednem na laptop,najcesce ujutro komentiram....to mi je prvo kava i nasi cvjetni vrtovi...uzivanje gledati kako nam sve dalje i uzvraca ljubav...svaki vrt za sebe je lijep,ima njih puno lijepsih od moga al moj je moj ponos kao i tebi tvoj arcilend...u dnevniku radova imas slicice moje bascice gdje odvajam slike basce i cvijeca..pa poviri i tamo...ljubim te ila moja arcik....smile67
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 08:41
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Prekrasan vrt si stvorila i zasluženo uživaj u njemu, uživam i ja gledajući koliko si jaka i koliko si promjena napravila u ovih godinu dana.smile78
hvala catalpo,predivno mi je sve sto je uspjelo,imam si naci mana ali one su nebitne..lijepo raste i svaki novi dan je zadovoljstvo....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 08:46
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

prošetala i pregledala sve zaostatke prekrasno izdvajam kaktusiće čini mi se da ću ih i ja zavolit pozdrav od srca ti šaljemHug
smile79dobro mi dosla kamenjarka nasa,sta bih dala za kamion kamena i kamion zemlje...da bude ono sto bi voljela....sada sluze komadi betona nekakvoj svrsi al daleko je to od kamena...bitno da cvijece uziva i buja...samo prosetati kroz dvoriste je zadovoljstvo....pocele su me poznanice iz seloa pitati smiju li doci obici i pogledati,sa ulice pitaju da prosetaju...mozes zamisliti moje radosti tada....kocoperim se u dusi kao paun ali ne uzdizem se...rado dam savjet ako znam i vec imam naruceno koje bi one cvijece uzele...predivan osjecaj...smile39
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 09:06









divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 13:47
Prekrasna džunglaaaaa smile90
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2015 u 14:33
Jos ima mjesta....fali mi neka ravnoteza...budem popravila u jesen...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 07:22
Baš mi je drago što se pročulo za tvoj krasni vrt i što ga zaljubljenici u cvijeće  dođu obići. Imaš na čega biti ponosna jer sve si to napravila sa svojih deset prstiju. Hug Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 10:05
Bravo draga, za tako malo vremena, tako puno. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 14:20
Ma prava uživancija zaviriti k tebi. Stvarno si puno toga uspjela uzgojiti u ovih godinu dana.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 14:27
Ja čekam slike smile89
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 18:26
Krasno smile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 21:47
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Baš mi je drago što se pročulo za tvoj krasni vrt i što ga zaljubljenici u cvijeće  dođu obići. Imaš na čega biti ponosna jer sve si to napravila sa svojih deset prstiju. Hug Heart
zenice koje su od moje mame godiste,mile i drage susjede kako brinu i obidju me svaki put kad zaglavim....lijep osjecaj....pa mi jedna donjela i svog cvijeca vidjela da nemam takav....obraduje me svaki dan neka sitnica....smile79mojoj rajskoj
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 21:49
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Bravo draga, za tako malo vremena, tako puno. smile79
lijepa moja karli,kad nemam nista drugo za raditi,sakrijem se cucnem da me nitko ne vidi i cackam...uvjek sam voljela zabavit se poslom i umorna zaspati...a sad uzivam u slatkom umoru....smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 21:50
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Ma prava uživancija zaviriti k tebi. Stvarno si puno toga uspjela uzgojiti u ovih godinu dana.
dijano i mene je iznenandilo usporedjivanje....moja djeca uzivaju...to su muski pa ipak kazu aj sto je nesto lijepo...a kako nece nama cvjetoljupcima biti lijepo i predivno....smile81
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 21:51
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Ja čekam slike smile89
fiki sutra stizu nove....ujutro budjenje sa novim detaljima.....Star
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 21:52
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasno smile64
ucim od najboljih,obilazim sve svoje cvijetne prijatelje i kupim....ti si medju njima....smile67
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2015 u 10:34
ljeto u mom vrtu....jedva cekam astere...














divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2015 u 10:52
Lijepo i šareno kod tebe... Što je na zadnjoj  slici u kaliću desno?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.