Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 159>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 13:05

Jagodice, kod tebe ima predivnih biljaka i uživala sam u slikama i priči!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:12
Noviteti mi se jako, jako sviđaju! Ovaj lampranthus me uvijek iznova oduševi u svakom vrtu! To je vjerojatno zbog toga što kod mene ne preživi, a što ne možeš imati za tim paziš! Dobro da imam vas i vaše vrtove i zato uživam u njima!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:42
Jagodice, kao i uvijek, sve krasno kod tebe. Prijateljičine đurđice prekrasne, meni samo 2 procvjetale.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:50
prekrasni rascvijetani hibiskusi i amarilisi naravno i đurđice sve mi se čini da osjetim miris
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 15:47
divno i rascvjetano
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:26
Prekrasne biljke imašsmile57
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:23
Jako lijepi cvijetići!
Lampranthus je stvarno poseban, a hibiji su mi odmah za njim.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 23:17
Koje lijepe boje i koje cvijećesmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 02:38
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Noviteti mi se jako, jako sviđaju! Ovaj lampranthus me uvijek iznova oduševi u svakom vrtu! To je vjerojatno zbog toga što kod mene ne preživi, a što ne možeš imati za tim paziš! Dobro da imam vas i vaše vrtove i zato uživam u njima!
 
Bergenia hvala ti na posjeti i pohvalama....Ovaj lampić koji sada imam ne vjerujem da će preživjeti zimu, već sam pokušala s njima, ali nisam imala sreće....Rado bih da sam u krivom, ali ako bude zima kao ova prošla onda nažalost nema šanse.....AngryAngryWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 02:43
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Amarilis je stvarno predivan, no krasne su đurđice, a cvijet lamparantusa j baš poseban. Evo uvijek nešto novo u tvom dvorištu, uvijek nešto što se baš ne vidi na svakom koraku, ali i puno različitih predivnih cvjetova, tvoja sretna ruka drži to u predivnom stanju, iako ćeš ti reći, kako ništa posebno ne radiš, ne paziš, ne maziš......
 
Triša hvala ti na lijepim riječima...Znaš da sam ja kolekcionar novih biljaka i da ih uvijek volim imati i diviti im se....Naravno da ništa posebno ne radim s njima, ali eto dobro se drže uz onu osnovnu brigu i svakodneni obilazak da vidim u kakvom su stanju....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 02:54
Drage moje PRIMORKA, SMRCKO, MALI KAKTUS, GIO, BROMI, ANAIDA i BIGMAMMA hvala vam što redovno obilazite moje dvorište i što mi dijelite komplimente...Nastojim urediti što bolje mogu i nabaviti biljke koje mi se sviđaju  i to sve onda prezentirati vama i čuti vaša mišljenja.Ako su mišljenja pozitivna onda znači da radim dobro odnosno da sam na pravom putu....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 08:06
Predivno cvijeće imašsmile64
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 14:53
Jagoda, mislin da su nam lamprantusi stigli u isto vrijeme sa Brača..... moj još ne cvate smile232, e sad ću mu očitat bukvicu......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:39
Jagoda koliko vrsta cvijeća imaš?Big%20smile Stvarno mali cvijetni raj čak ako i izuzmemo "kraljice" kamelije!
 
Moj lamprantus od Lantane je preživio, ništa mu nije smetala ova zima, ali zato ni ne cvjeta! Pa ti se tješi da će ti preživjeti slijedeću zimu a ja ću čekati cvijetak!Big%20smile
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:54
predivan ti je vrt Jagoda ali moji favoriti su ipak bijeli irisi i mali bijeli iris sa plavim.... divota...
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:54
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Jagoda, mislin da su nam lamprantusi stigli u isto vrijeme sa Brača..... moj još ne cvate smile232, e sad ću mu očitat bukvicu......
 
Imaš pravo Korjenko, očitaj ti bukvicu tvojim lamprićima jer su skupa došli...Moji su stvarno prekrasni, mali ali cvjetajuuuu....Nadam se da će i preživjeti zimu...WinkWinkShocked
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:04
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Jagoda koliko vrsta cvijeća imaš?Big%20smile Stvarno mali cvijetni raj čak ako i izuzmemo "kraljice" kamelije!
 
Moj lamprantus od Lantane je preživio, ništa mu nije smetala ova zima, ali zato ni ne cvjeta! Pa ti se tješi da će ti preživjeti slijedeću zimu a ja ću čekati cvijetak!Big%20smile
 
Nadam se da će i tvoji lamprići kao i Korjenkini također cvjetati kao i moji..Cvijetovi su stvarno prekrasni i svake večeri se zatvaraju , a po danu su otvoreni....Ne znam samo koliko će dana trajati...Zimu će nadam se preživjeti makar ih morala pokrivati...Na pitanje koliko vrsta cvijeća imam ne znam ti odgovor...Imam puno vrsta,WinkBig%20smile počela sam po zimi raditi popis ali ga nisam dovršila, možda iduće zime to saznamo...SmileSmileWink
sutra je novi dan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:08
Ja stalno obilazim tvoje cvijeće i uživam, ali danas se pitam što radiš ovako rano na forumu, zar nije tvoje vrijeme tamo negdje oko 2 u noći ? LOL
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:27
Čak dva cvijeta ima lampranthus Wink. Baka tebi ne cvjeta jer možda nije dovoljno bio na suncu da napravi pup,  Jagodi sam poslala grančicu koja je već imala cvjetne pupove. Ako vam se tako sviđa onda bi mogle na jesen dio otkinuti i spremiti u kuću, a onaj dio iz zemlje će možda opet potjerati, ja mislim da njemu baš nije lako naškoditi, osim ako je dugo temperatura ispod 0 LOL 
život je more
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:37
Morat ću produžiti radno vrijeme.....ne stignem svugdje prošetati, noge mi ne dajuLOL
 
Ne znam što da kažem nakon svega izrečenog.....ali ipak izdvajam predivni AmarilisClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.