Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 23:42
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Svejedno je posebna.


Hvala draga,bit će sjemenkica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 23:45
lagerstroemia







Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 23:50
ipomea

Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 23:54
vigna i ipomea




Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 00:01
abelmoschus manihot



Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 06:05
ma sad ću se ubiti kad vidim da i tvoja lageostremia cvate Wink moja je ove godine dobila jadna po repu , ali ništ uzdisat ću na tvojim cvetekima..
Mandeville su ti super izrasle ali gdi su im cveteki ?
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 07:34
...hvala Bogu da je prošla sezona paradajzeka pa da uživamo u tvojem raskošno lijepom cvijećuWinkLOL...hm, hm...to je trebala biti šala, ne znam jel uspjela,  nemam ništa protiv voća i povrćaSmile...predivnoClap...
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 08:59
Maris uljepšala si mi ovo tmurno jutro.Sukulenti su ti predivni.Izgleda da ih nabavljamo na istom mjestu.Kod tebe me uvijek veseli doći jer volim tvoje lijepo cvijeće u veselim teglicama.Još jednom,bravo Maris.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 11:34
Svaki put kad navratim kod tebe ne divim se samo nenadmašnom cvijeću,koje izgleda zdravo i raskošnoClapnego i fotkama koje staviš na temu.Već sam napisala da si prava umjetnica ali ti i fotić se stvarno jako dobro slažete.Draga,imaš oko za detalje i to mi se jako sviđa kod tebeWinkSad sam te tolko izhvalila da sam zasjenila pohvale o cvijećuLOLNema veze,mogu si priuštit da malo i tebe izhvalimBig%20smile... e da,pazi kako hodaš uz one predivne kaktuse.Onako na hrpi,ne bi dobro prošlaLOLBravo draga smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 15:00
Gledam ja to sve kod tebe, smišljam kako da kažem kako mi se to sviđa, ali nije dovoljno samo tako reći....... e pa ne znam onda kako reći.....krasno....originalno...ludilo...
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 20:02

Sve je krasno, ali najviše me oduševio trio sukulenata u predivnim teglama  smile94.
Dajte mi prišapnite ti i Camellia di to kupujete sukulente Wink?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 21:24
Prekrasno Maris!
Lipik
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 21:48
prekrasno je,a ovo me očaralo....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 00:46
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

ma sad ću se ubiti kad vidim da i tvoja lageostremia cvate [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> moja je ove godine dobila jadna po repu , ali ništ uzdisat ću na tvojim cvetekima.. Mandeville su ti super izrasle ali gdi su im cveteki ?





Je,nema cveteka,a gdje su ,to se i ja pitam već jedno vrijeme .Lageostremiu sam kupila prije dva tjedna,stigla je sva u cvatu . Dal da ju presadim u vrt ili u veću teglu,pitanje je sad    
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 00:53
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...hvala Bogu da je prošla sezona paradajzeka pa da uživamo u tvojem raskošno lijepom cvijeću[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />...hm, hm...to je trebala biti šala, ne znam jel uspjela,  nemam ništa protiv voća i povrća[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />...predivno[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />...lijepi pozdrav[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />





Ma imaš pravo,dosta je bilo paradajzeka za ovu godinu    
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 10:47
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Maris uljepšala si mi ovo tmurno jutro.Sukulenti su ti predivni.Izgleda da ih nabavljamo na istom mjestu.Kod tebe me uvijek veseli doći jer volim tvoje lijepo cvijeće u veselim teglicama.Još jednom,bravo Maris. [IMG]smileys/emot25.gif" align="middle" />



Hvala Camellia,moguče da ih nabavljamo na istom mjestu,mada sam ove zadnje kupila gdje sam se najmanje nadala ,u kvartovskoj knjižari.Otišla po jedno a vratila se s tri sukulenta    .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 10:53
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Svaki put kad navratim kod tebe ne divim se samo nenadmašnom cvijeću,koje izgleda zdravo i raskošno[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />nego i fotkama koje staviš na temu.Već sam napisala da si prava umjetnica ali ti i fotić se stvarno jako dobro slažete.Draga,imaš oko za detalje i to mi se jako sviđa kod tebe[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />Sad sam te tolko izhvalila da sam zasjenila pohvale o cvijeću[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Nema veze,mogu si priuštit da malo i tebe izhvalim[IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />... e da,pazi kako hodaš uz one predivne kaktuse.Onako na hrpi,ne bi dobro prošla[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Bravo draga [IMG]smileys/emot133.gif" align="absmiddle" alt="smile78" />





Draga ,hvala ti na lijepim riječima
Bez brige,kaktusi su na povišenom,moram ja paziti i na ona svoja dva znatiželjna njuškala .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 10:57
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Gledam ja to sve kod tebe, smišljam kako da kažem kako mi se to sviđa, ali nije dovoljno samo tako reći....... e pa ne znam onda kako reći.....krasno....originalno...ludilo...





Glikica,ja ću reći samo jedno
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 11:03
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:

Sve je krasno, ali najviše me oduševio trio sukulenata u predivnim teglama  [IMG]smileys/emot148.gif" align="absmiddle" alt="smile94" />.Dajte mi prišapnite ti i Camellia di to kupujete sukulente [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />?





Hvala draga,a šta da ti kažem kupujem gdje stignem.Kako bi Belica rekla i kad ode kupiti luk vrati se s biljkom.Npr.taj trio koji ti se sviđa sam kupila u kvartovskoj knjižari,išla po bilježnice,a vratila se s tri sukulenta .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 11:04
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Prekrasno Maris! [IMG]smileys/emot25.gif" align="middle" />


Hvala Ljiljus
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.