Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
Korisnik
Poruka
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 10:19
lesonit mogu u Zg lako dopremiti jer MM radi u V. Gorici. I sama sam 16. i 17. na Ambijenti pa mogu i tada uzeti. Samo javite dimenziju/e i broj komada, da se to pripremi Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 10:58
Joj super, cure idemo se organizirati za lesonit!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 10:59
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Znači za ovaj posjet u studenom delamo leptiriće, slike na laminatu/lesonitu i teglice!? + cvećeko koje se bu posadilo!

A za Božić ostaje prvobitni popis?!?
Komadi, jel se slažete!?
 
Ja sam uvijek za!!!Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:03
slažemo Smile
napravit ću što više leptirića i bar 3 slike
tegli neka se uhvati neko drugi Tongue
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:36
Cure,
nemojte me ubiti , na kakve ste slike točno mislili?

Ja baš doma radim jednu svom klincu onak božićni motiv sa struktur pastom, sve na šperploči.

Pofotkam prek vikenda pa ćemo prodiskutirati    
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:44
ima preslatkih veselih motiva na salvetama! Ja nabavila klaune, leptiriće, balončeke, tema iz crtića "Auti" i još neke zgodne vesele pa bum kombinirala.
U konzumu na odjelu za dječje fešte ima raznih salvetica - barbi, twity, autići, slonići....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:46
A ovo sam radila malom netjaku! Tak sam mislila i sad profilirati laminat (imam ga) u jabuke, kruške cvjetiće, autiće i sl. pa na to keljiti salvetice sa veselim motivima , možda čak i kakva strip priča ak bum imala inspiraciju!

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:46
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

ima preslatkih veselih motiva na salvetama! Ja nabavila klaune, leptiriće, balončeke, tema iz crtića "Auti" i još neke zgodne vesele pa bum kombinirala.U konzumu na odjelu za dječje fešte ima raznih salvetica - barbi, twity, autići, slonići....


STOP!!!

Crtić AUTI? Munjeviti Jurić?????
Gdje ima tih salvetica,
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:47
Još da stavim fotku smile42



Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:48
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

ima preslatkih veselih motiva na salvetama! Ja nabavila klaune, leptiriće, balončeke, tema iz crtića "Auti" i još neke zgodne vesele pa bum kombinirala.U konzumu na odjelu za dječje fešte ima raznih salvetica - barbi, twity, autići, slonići....


STOP!!!

Crtić AUTI? Munjeviti Jurić?????
Gdje ima tih salvetica,


Konzum
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 11:52
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

ima preslatkih veselih motiva na salvetama! Ja nabavila klaune, leptiriće, balončeke, tema iz crtića "Auti" i još neke zgodne vesele pa bum kombinirala.U konzumu na odjelu za dječje fešte ima raznih salvetica - barbi, twity, autići, slonići....


STOP!!!

Crtić AUTI? Munjeviti Jurić?????
Gdje ima tih salvetica, [IMG]smileys/emot27.gif" align="middle" />
Konzum


Sorry, tek sam sada pažljivije pročitala tvoj post
Hvala ti
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 21:20
Roberta, bilo bi mi drago kad bih mogla dobiti 14 komada lesonita (12 aktivnih kuća, 1 kuća za goste, pa onda jedna za rezervu, a ako može više, bilježim se sa štovanjem) veličine salvete (ona klasična veličina) Javi mi molim te na pp koliko bi otprilike koštao komad.
Danas je Shasha donesla fenomenalne salvetice da se izrade pokloni za Ladimirevce (to ću svakako dati uspješnjijima od mene, šteta da ih ja upropastim
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 21:29
Šeflera ovo je baš cakano Heart oću i ja takvih salvetica Big%20smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 13:58
pošto nikako ne uspjevam namontirati leptiriće na štapiće a da ostanu čvrsti....promijenila sam plan....leptirići idu na slikice
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 15:56
I ovako je prekrasno!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 08:35
[QUOTE=hippy] Cure,
nemojte me ubiti
Ja baš doma radim jednu svom klincu onak božićni motiv sa struktur pastom, sve na šperploči.

Pofotkam prek vikenda pa ćemo prodiskutirati


Evo, konačno sam je pofotkala.... fotka je loša, ali je idea jasna





Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 08:38
Fenomenalno!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 08:42
Tak sam nekak zamislila i teglice za božićne zvijezde.
Neki zimski motiv ( selo, šumica, snjeg i sl. ) u kombinaciji sa struktur pastom

Kako vam se sviđa ta ideja?
Budem jednu napravila, pa je fotkam
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 09:59
Ideja fantastična!!!
Radove "na sunce", za nas bez inspiracije....smile42
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:17
to može biti samo super i nikako drugačije Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.