Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vodeni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vodeni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
Korisnik
Poruka
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2008 u 16:06

sve se super ponaša i baš mi se lepo razraslo

zlatica se super ponaša sa malim koi-šaranima

neizostavni princ "žabac"samo mu se ni jedna neda poljubiti

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2008 u 23:46



evo moje vrtne fontane.tu odmaram dušu i tjelo uz žubor vode.najdraže mi je gledati kada u ljetnoj žegi vrapčići sliječu na potočić i brčkaju se u vodici.

Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 00:03
bravo štefice , vodenko ti je odličqan  , evo baš sam danas i ja moga očistila i oprala sve lopoče , i baš sam vidjela da imam dosta mladica , pa ču najesen kad ocvatu nešto i podijelit ko bude htjeo 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 15:39
hvala,hvala meni ti je največa muka kada moram čistiti jezerce,voda mi se često muti pogotovo kad su vručine.da li ti čistiš često i koliko od prilike u jednom mjesecu?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 15:49
kako kada, ove godine je bilo potrebno samo jednom... a lani sma par puta cistio.. nekad se dogodilo svaki tjedan a onda mj. dana nista...
 
moras pripaziti da ti ne dođe gnojivo i slidno u vodu dok zalijevas biljke... takodjer da nista od biljaka ne padne i ne trune u vodi jer se tako povecava kiselost i nastanak algi
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 23:07
ja sam svoje jezerce očistila prije nekoliko dana , već sam rekla da imam bijele lopoče za ponudit ,  i sve sam listove kaj su bili stari i oni koje sam mislila da su preveliki odstranila , odrezala suvišno korijenje i sad ljepo uživam u čistoći , s tim da pazim da mi neide lišče od voćaka unura kad se vjetar   ispuše  ,ribice su u životu već par godina , i vidim da su narasle 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 15:28
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:




evo moje vrtne fontane.tu odmaram dušu i tjelo uz žubor vode.najdraže mi je gledati kada u ljetnoj žegi vrapčići sliječu na potočić i brčkaju se u vodici.

 
Štefice ništa ne govoriš da li ti treba društvo kada se tako lijepo odmaraš???
Ti si u Petruševcu ili???LOL
 
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 14:01

ribice na gablecu

neznam kaje ,al se rascvelo
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 21:48
ova ti je biljikica baš zgodna jesi to kupila ili od kuda ti  
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 11:52

..sad mi je dost gledanja ..na proljeće i ja radim vodeni vrt i gotovo već sam mu odredila i mjesto i dimenzije 

 
samo mi recite ak stavim neku pumpu i cijev da voda stalno cirkulira jel se inda mora čistit jezerce ili se onda alge tolko ne skupljaju
i još..jel bi poslužio šlauf gumeni u tu svrhu ili da nabavljam vodovodnu cijev ..
e bit će još pitanja  za sada tolko...baš ste me zarazili al to i cilj ovog foruma ne?
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 21:39
pa ja ti baš nemam iskustva sa pumpom jer je  mentalno nemam ali ima netko tko zna , pa sačekaj malo
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 22:19
Naše malo jezerce



Koristimo pumpu protoka 750 l/h što nam se čini premalo (na proljeće ide jača pumpa) a instalacija je od gumenog crijeva. Ne želimo sterilno jezerce a opet ni žabokrečinu. Još uvijek tražimo kompromis.
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 11:55
EVO I MOG VRTA U JESEN......
 
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 11:56
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:01
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:04
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:06


anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:07
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:08

anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 12:09

anika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.