Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cikas - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cikas - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 25>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 18:34
WOOWTongue zbilja možeš biti ponosna na svoje cvijećeClap
bravo za pomagačeThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 12:25

Draga, ti svratiš svaka dva mjeseca sa novim slikama!!!  Daj ti malo više slikaj, znaš da smo ovisnici o slikama!!! 

Od prvih slika koje si stavila, tvoj vrt više nije za prepoznati!!  Biljčice su ti krasno narasle i rascvijetale se!!!

Kad popusti vručina, poslikaj malo cvijeće, pa nas razveseli!!  Kako li je lijepo popit kavu u sjeni banana!!  Mislim da jedino ti imaš takvu terasu na CIF-u!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 19:47
Evo me drage moje nakon malo duže pauze. Bila sam s vama u pregledavanju ali nisam sudjelovala. Sad neznam odakle da počnem.

procvjetala juka


neka posebna vrsta lavande, trostruki cvijet


Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 19:51
Ovako to izgleda kad bura zapuše:



Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 19:57

A ovako je to izgledalo prije bure





evo jedne ali vrijedne



Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:00



one su neumorne




Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:04
Bliži se kraj novog zida



na njemu već jedna skulptura




Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:08

brugmanzija nije cvjetala ovo ljeto zato je sad ponijela



pitanje je sad, dali će uspjet procvitat?
Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:10
      
Konačno je imam!

Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:14

One su ipak moje ljubimice







Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:18
Malo proširenje seoskog vrta



još nešto iz seoskog vrta





Baška Voda
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 20:42

Ponosna sam na ovo



Baška Voda
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 21:23
oduševljena sam bananama, pa zidić, pa skulpture pa sve ostalo smile141
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 22:20
krasno
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 23:07
jako mi se sviđa tvoj vrt Clap na posebno lijepom mjestusmile57
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 10:38
predivno,zid,banane...pravi cvjeti raj
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 11:15
Zanimalo me kako tvoj vrt sad kad dere bura i iznenadila se. Pa još ti gazanije cvjetaju kao usred ljeta....Zid napreduje, vrijedne ruke...ClapClapClap Vaze na zidu ne lete kad krene bura? Kod mene na jednom dijelu ne smijem staviti ništa... susjedi doleti i to u komadima, jer je njen vrt niži neka 3 m.Confused
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 11:32

Hahahahah, proradila telepatija!!! I ti si čula da se te zove, a i ja sam pogodila kada treba doći u tvoj kameni vrt!!!

Kao što sam i napisala, ti dolaziš svaka dva mjeseca sada ti je trebalo duplo vremena, ali rezultati su dovoljna isprika za kašnjenje!! Baš ste bili vrijedni , ali imaš čime obradovati!! Vjeruj mi, u slikama tvojih zidića ali i pogleda preko zidića, uživala sam kao da sam ih s tobom radila!!!   Ostići su ti prekrasni, gazanijice, predivne palme, a tek banane, čak i silovane od bure, meni su prekrasne!! A tvoje ruke se jako vrijedne!! Pohvale tm, divno je kada se timski radi!! [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 13:34
Hvala na šetnji kroz moja dva vrtića. Nadam se da ste uživale. Drugei put vas čekam sa jednim pičencem pa da nazdravimo.

baka-Itekako sa zidića leti ali ova slika je za mirna vremena. Gazanije su zaista neumorne, oćarana sam njima. Imam i pomladak



free- Čula sam tvoj zov i eto me. Bila sam u bolnici u Zagrebu, operirana, dug oporavak, još uvijek previjanja u nedjelju ponovo za Zagreb.Nadam se kratko.

Za sve vas jedna velika pusa

Baška Voda
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 13:57
Puno lipih stvari LOL Clap
Jako mi se svidjela srebrna jela, prekrasna je, ja sam je imala 5-6 godina u vrtu i onda se odjednom posušila.
Cvijeće je prekrasno, a oduševio me zid sa skulpturama i malim ponarama (prozorčićima) sa cvijećem.
Jedva čekam završetak radova. Pozdrav!
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.