Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ranč Vallis Aurea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ranč Vallis Aurea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 37>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 11:14
prekrasno i cvijeće i mostić, ulaz a posebno dragoljub!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 11:23
Dragi Antune, tek ti je 12 godina ili da kežem već ti je 12 a ti tako veliki zaljubljenik u prirodu, naravno i cvijeće, blago tvojoj budućoj kada dođe za to vrijeme, samo se nadam da ćeš paziti da i ona voli prirodu i rad u vrtu, blago tebi na svoj ovoj ljepoti, i ja sam provela djetinjstvo kao i ti, a i konje smo imali, sada je nažalost samo sjećanje, lijep vam je ranč, samo ja se sjećam da smo takva imanja zvali u Slavoniji SALAŠI kao što će i tvoj pradjed potvrditi zlato didino. Doista hvale vrijedan ovaj vaš pothvat, želim vam svima puno uspjeha i naravno ti nam to sve dokumentiraj slikama.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 12:33
Martina radimo ga za sebe...ali svtko može navratiti...pa i ti....
antonija...ti si već stalni gost....hvala puno

smail....i mi će mo imati ovce pa možda ćak i ponija....hvala puno
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 13:07
Antune Ranč je prekrasan već sada, a za perunike svaka čast, već si pravi kolekcionar Clap.
život je more
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 16:48
Lantana...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 22:36
Antune zaista si odličan prezenter vašeg ranča i ponovno, nakon što sam vidio i zadnje fotke, čestitam autoru projekta na cijelokupnoj zamisli kao i na osmišljavanju i izvedbi detalja. To je to. Bit će to pravi magnet za buduće  posjetitelje, jer je ranču, ako sam dobro zapamtio, namjenjena budučnost u seoskom turizmu.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 08:34
Pored ranča će prolaziti vinska cesta...pa se trudimo to napraviti što bolje radi ugleda grada Kutjeva...koji je inače poznat po vinima i graševini...a iznad ranča su najveći vinogradi tako da je i pogled na ranč i pogled sa ranča prekrasan...Hvala puno...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 09:14

Ma ja vas sve još jednom moram pohvaliti! Tebe najviše jer i nama tu ljepotu predstavljaš, a ti dalje prenesi pohlave cijeloj obitelji! (perunike su mi krasne!)

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 19:37
Ovih dana skroz kiša pa ćim prestane nove slike...pozdrav...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 20:30
Antune jako mi se sviđa vaš ranč smile227
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 21:25
Hvala...:-)
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 12:01
Originalno poslano od člana antun007 antun007 napisao:

I evo slika dragoljuba koji je "ušao" u kućicu za alat i u njoj procvijetao.....
Ovo je baš lipo,cviće nas zna razveselitiClap
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 21:04
Evo danas sam posadio bijele preslićice u glinenu posudu...ovo gore je mahovina...svidio mi se taj stil sadnje...

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:53
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:20
Antune, imam unuka tvojih godina i stalno mu pričam o tebi, čak sam ga zinteresirala došao je malo virnuti čime se baviš, mogu ti reći da se iznenadio kad je vidio tvoj vrt, pa još ovaj ranč, a upravo mu roditelji rade neku malu vikendicu, baš bi im mogao biti mentor, naravno i tvoji roditelji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:35
Triša hvala a i tebi gioaa.....<3 <3 <3
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 00:09
Dragi Antune srce bakino, vrijednice mala sve ti je prekrasno dobar izbor presličica, svi imaju plave a ti eto posadio bijele.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 00:32
smile113
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 13:41
Ove su kupljene u Intersparu....za manje od 20 kn....hvala svima...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 16:04
Super odabir tegle i mahovine!! Kombinacija samo takva!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.