Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 15:51
Bravo za VELIKOG goga! Problemi se moraju rješavati, ako pojedinci ne počnu ništa se neće pokrenuti!
A što reći za vrt - smile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 17:01
Podrška i od mene, a vrt t i je naravno prva liga.smile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 19:20
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Utvrdili smo da su nas opljačkali lokalni cigani.
No na kraju se ispostavilo da gotovo nema kuće u selu kojoj nisu nešto ukrali, ali su ljudi šutjeli u strahu da im se cigani ne osvete. Policija naravno nije otkrila niti jednog počinitelja. Ja neću šutiti i neću se pomiriti sa stanjem kakvo je. Došlo je vrijeme da se problemi riješe, a ne samo guraju pod tepih.
Sad sam digao selo na noge, pišemo peticije, prosvjedna pisma Vladi, romskim udrugama, lokaloj upravi... Narod je napokon skupio hrabrosti da taj problem riješimo jednom za svagda. Po dvorištima su krali bakarne kazane za rakiju, željezo, kade iz vikendica, akumulatore, ukrali su rine na crkvi, na Valpovačkom dvorcu, skidaju mesingane i brončane ukrase sa grobnica. U Osijeku su skinuli kovanu ogradu, šahtove i mesingane ukrase sa grobnica na Židovskom groblju. To groblje je preživjelo skoro netaknuto i naciste u 2. svj. ratu, a nije moglo naše cigane.  
 
....ej VelikiGogo,  tako treba postupati odlucno i hrabro pa ces se ti osjecati bolje, a i lopovima nece biti vise tako jednostavno djelovati.
 
Vrt je vise nego D  I  V  A  N 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 12:16

Bravo Gogo,

sve ti je lijepo, ali 4 slika mi je najljepša, na njoj se nazire sva širina ravnice.
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 13:02
predivno,ne bih nista izdvojila.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2008 u 13:41
PONOVNO MI JE OPLJAČKANA VIKENDICA!!!!
OVO JE RAT S LOKALNIM CIGANIMA! ILI LETE ONI VAN ILI MI!
DOSTA JE VIŠE NJIHOVE TIRANIJE U BISTRINCIMA, UZ SVESRDNU PODRŠKU POLICIJE!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2008 u 13:48
uf Angry sramota
a da se probaš zaštiti alarmom ?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2008 u 14:13
Ajoj, ovo je stvarno velik problem...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2008 u 21:46
Pa dakle, ovo je stvarno svinjarija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 10:17

Kako si ti VelikGogo ti ces to opet na tvoj poseban nacin srediti, pisi u novine, lokalna TV, a ciganima salji sanitarnu i policiju,.... vidi da li djeca idu u skolu i tako to.......

.......bar se kod nas sada tako to rjesava i mjesto boravka se kontrolira da se zna tko je sve  u kampu.....
 
.......bome Evropa ce ih dovesti u red sa ovim NOVIM DRASTICNIM ZAKONIMAStern%20Smile
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 11:48

Hvala svima na podršci! Evo upravo štampamo letke koje ćemo razdijeliti po kućama u selu. U njima upozoravamo susjede da osiguraju i zaštite svoju imovinu kako god znaju, pošto je stanje postalo neizdrživo. Svake noći provale u nečiju kuću, šupu ili vikendicu. U istoj noći kad su meni provalili, opljačkali su još jednu vikendicu u naselju. Policija iz nekog čudnog razloga ne želi ništa poduzeti. Štoviše, još ih i štiti. Sa trenutnim stanjem u selu smo upoznali i Ministarstvo unutarnjih poslova.

Želim pokazati narodu da je u stanju srediti tu situaciju, bez obzira što institucije Države ne žele raditi svoj posao. Ako smo uspjeli selo obraniti u ratu, od daleko jačeg i naoružanijeg neprijatelja, ne vidim razlog zašto ne bismo uspjeli obraniti se od lokalnih "neprijatelja" tj. naših seoskih kriminalaca i lopova, zbog kojih više ne možemo normalno živjeti i raditi u miru.
Hvala još jednom na podršci!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 14:43
bas su preterali!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 17:22
Ako treba dolazimo! Ti samo javi! Treba jednom stati na rep tim neotesancima!
Samo hrabro gogo!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2008 u 15:47
Gogo držim ti fige da ovo bude zadnji puta da imaš takvih problema...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2008 u 17:28
Gogo, vrt je prekrasan!!!! Toliko truda i posla za nečije kasnije iživljavanje! Žao  mije što ti se događaju provale, ali budi uporan, vandalizam treba sasjeći u korijenu, makar i na račun prigovora o "netrpeljivosti" prema dotičnima.
A što ne postaviš koju kameru negdje u kutu za nadzor? To bi ti spretno napravio!
  Naravno, sve se da popraviti i obnoviti. Vjerujem da ćeš kasnije u miru uživati u svom vrtu! (kao i mi u tvojim fotkama) Thumbs%20Up
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2008 u 10:05
Hvala svima na podršci, moje drage forumašice i forumaši. Sve vas volim i  šaljem vamsmile79!
U vrtu ništa ne radim već 3 tjedna. Dođem tamo, gledam to sve...
Nekako više nemam volje išta napraviti. Nikad ne znam hoću li to zateći čitavo kad sljedeći put dođem u vrt.
Nisu mi ukrali samo stvari, ukrali su mi želju da uljepšavam ovaj svijet oko sebe.
Dobio sam ponudu od susjeda da im složim neku fontanu ispred kuće. I to sam odbio, iako bi mi novac dobro došao. Jednostavno više nemam u glavi te slike i ideje kako bi nešto trebalo izgledati. Nemam više osjećaj za lijepo. Samo zapažam lance, lokote, brave, ograde, razmišljam o zamkama....
Imao sam viška 150 sadnica cinije u saksijama, a namjeravao sam ih podijeliti susjedima. Pustio sam ih da se osuše. Nije bilo želje u meni da ih velikodušno podijelim kao do sada. A uvijek sam do sada uzgajao gomile sadnica viška i dijelio ih poznanicima. To me je tako veselilo i bio sam ponosan na sebe zbog toga.
Ne znam što mi se događa! Na jesen ću postaviti ogradu i bodljikavu žicu oko vrta i zatvoriti ga za susjede i sve posjetitelje. Također ću udomiti dva psa iz Azila. Spasit ću dva života, a usput će mi čuvati vikendicu od nezvanih posjetitelja.
Nadam se da će me ovaj osjećaj besmisla i nepovjerenja prema ljudima napustiti što prije i da će me uskoro opet razveseljavati male stvari: neki novi cvijet, neka nova životinjica u mom vrtu... Nadam se!
 
No evo da ne bude tako crno: ima još nade za mene i nešto malo dobrote u meni.Big%20smile
 
Ponosan sam na sebe što sam uspio spasiti tri mala života i pronaći im gazdu:
 
 
Evo jedan od njih je buljat kao sova:
 
smile56
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2008 u 10:59
Mali Gogo, imaš potpuno normalnu reakciju. Malo očaja nakon što ti je netko dvaput haračio po tvojoj intimi je prirodno, Dobra vijest je da će te proći. Usvoji dvojicu iz Azila i vidjet ćeš kako će sve krenuti na bolje. Čudo jedno kako nam sitni potezi dižu moral. Nije uzalud moja baka govorila "tvrđi čovjek od kamena"smile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2008 u 11:00
Mali gogo,nemoj to sebi da radis!Opet ce tvoj vrt zasjati u punom sjaju,a ti lopovi ili ti bolje reci divljaci ce dobiti sto zasluzuju! Sta drugo da ti kazem,volela bi da mogu da te utesim,ohrabrim i da krenes dalje.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2008 u 11:01
Eh, da, ono troje je preslatko. 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2008 u 11:30
Spašavanje mališana za svaku pohvalu, a znamo da si ti pravi čovjek i da ćeš uspjeti pobjediti te zlikovce i opet imati svoj mali raj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.