Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće- moj dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće- moj dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 19>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 08:19
Aha, nadam se da će ti se svidjeti!!!
smile99
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 09:58
Evo da malo opišem prošli vikend koji je bio pun pogodak što se tiče posjete Shashi ali sam bila jako ljuta jer dan koji sam odlučila posvetiti samo sebi, cvijeću  i meni dragim ljudima moralo je nešto poremetiti- na žalost!!!Stern%20Smile
Subota ujutro nije baš puno obećavala, ali ja nisam ni u jednom trenutku pomislia odustati od planiranog putovanja!!!
Tako smo se Andrea i ja našle i krenule put Varaždina...Slijedila je lagana vožnja i puno priče, jer nikud ne žurimo.Shashu smo našle bez problema, jer je maher za objasniti.Thumbs%20Up
I tako smo "prihajali" kod naše drage Shashe!!!
Slijedilo je upoznavanje i pozitivan šok ( za mene) kada sam sve vidjela u živo!!! smile71Savršenstvo!!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 10:09
Da bih malo došla sebi Shasha je napravila kavu i ponudila "kekse" a kasnije i kolače koji su bili odlični!!! Shasha nemoj zaboraviti staviti recept od onih sa makom!!!Thumbs%20Up
Onda je krenula i priča...
Ali nastavak slijedi na žalost poslije, jer sada imam posla!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:41
Daj kakva si, zad si me naješkala i nestala, ajde brzo se vrati, jedva čekam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:24
Evo vratila sam se konačno...
I tako smo mi uživale kod Shashe, a onda je došla i SilveK sa svojim cvijećem za nas ( ja sam dobila kućnu sreću i još par biljkica - hvala SilveK).
Ali dan nije mogao biti savršen, jer me je nazvao muž i javio mi da nam popodne stižu gosti iz Međugorja...Možete si zamisliti kako sam se osjećala, za poluditismile206Ali što je tu je, valjalo je navaliti na cvijeće, to sve izabrati pa da Shasha iskopa, a onda što brže za Zagreb!!!
Opet se ispričavam Shashi, jer sam je požurivala,ali što ću, morala sam...
A sada slijede slikice:smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:30
Domaćica, Andrea i njena prekrasna kćerka
Shashin vrt
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:40

Nadalje, sva raskoš Shashinog vrta...

 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:45
Mislim da ne bi bilo loše da ostatak slika Shashinog vrta stavim u slike cvijeća ili tako nekako ima tema ( da me tko ne bi prozivao) , a ovdje ću nastaviti sa cvijećem koje sam dobila od Shashe...
Moje cvijeće
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:47
 A ovo je konačno moj pajasmin...
Oko njega se Shasha pravo pomučila, ali nije odustala... Hvala ti!!!smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:48
Ah da, samo da vas sve podsjetim, da sam uskoro na 500!!!
A sada opet moram prestati, ah i taj posao!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:53
ovome se nikad neću prestati diviti....mogla bih cijeli dan gledati :)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 15:43
Bravo za slikice, koje su prekrasne, a tek ono na njima. Vidim da se sve kod tebe savršeno uklopilo i da je posjet zaista bio plodan - pravi doživljaj.
Nadam se da ću i ja imati priliku biti jednom s vama..
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 20:01
Sve je to krasno no nije se pohvalila,ups ne SEBE nego MENE(majstora za aute) ...sad zna i da može zadnja sjedala spuštatismile156
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 20:29
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sve je to krasno no nije se pohvalila,ups ne SEBE nego MENE(majstora za aute) ...sad zna i da može zadnja sjedala spuštatismile156

A tko ima mišiće za spustiti sjedalo??? smile156
Proljeće, baš ti je balkon super! Vidim ja da će se to pretvoriti u džunglu!!!! Clap
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 21:13
Shashin vrt me uvijek oduševi. Izgleda da ću se morati nekako prošvercati sa mladima koji u subotu idu u Varaždin i sve to vidjeti uživo. Sa mojih 156 cm to možda i neće biti tako teškosmile96.Samo se bojim da će me se sin odreći.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 22:18
Pajasmin se dobro drži. Baš mi je drago!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 08:44
Shasha, hvala što si mi spustila sjedalo..evo baš sam se nasmijala na ovu izjavu..Ma pravi si majstor!!!Thumbs%20Up
A šta misliš da si još i vozač, ma Europa bi ti bila mala!!!Ti bi se javljala iz cijelog svijeta sa svojim putopisima,,,recimo o cvjeću!!!
A nisam ja još završila opis putovanja, samo što jučer nisam imala vremena, pa moram i ja nekada raditii!!!smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 08:55
Kako jučer nisam nigdje spomenula SilveK, a to mi je žao ali evo ispričavam se jer sam stvarno bila u gužvi, danas nastavljam...
Drago mi je da smo upoznale i SilveK, jer je baš onakva kakvu sam i zamišljala puna energije(  a tako je mlada i sitna)...Silvek nemoj me pogrešno shvatiti, to ti je komliment, jer sam uvijek mislila da žene pune energije moraju biti kao od brda odvaljene ( ovako kao ja ),ha,ha,ha,smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 09:31
Eh da se vratim na moje cvijeće koje sam dobila.Kao prvo Shasha nije šparala, spremila nam je jako puno cvijeća, na čemu joj se svesrdno zahvaljujem!!!smile93
Shasha samo da znaš da pajasmin ipak nije dobio svoje mjesto u vrtu gdje sam mislila da ćemo ga staviti, jer svekrvi upravo cvatu na tom mjestu tulipani cvatu.Tako da sam jedan dio ostavila sebi, stoji u onoj najvećoj tegli, jedan veći dio je u Sesvetama kod moje sestre, jer i ona uređuje svoj vrt,a jedna grana je kod moje kume koja ima ogroman vrt...
Od floksa jedan mali dio mi je u vrtu, jedan u teglama, jedan kod sestre u vrtu...Morala sam na žalost tako spasiti biljke da ne uginu, dok se u mom vrtu ne oslobodi mjesto???Ja se ipak nadam da će najkasnije druge godine sve biti u vrtu!!!Thumbs%20Up
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 12:16
Vidim ja bilo je u Varaždinu jako lijepo i "plodno".

Drago Proljeće, samo polako i sve će jednom doći na svoje mjesto.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.