Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jedan vrt u Sremu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jedan vrt u Sremu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 14:41
preedivno! smile227
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 16:09
Slike su prekrasne
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 19:09
Ovo je predivno. Kad kod nas padne malo snjega a to je jako rijetko sva se uspaničim i odmah krenem čistiti biljke od snjega. Kod vas je to češće pa niti ne obraćate previše pažnje jer su biljke naviknute na takve uvjete.
Predivna zimska idila!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 20:09
Što reći a da nije već rečeno, stvarno prekrasno i to u svim godišnjim dobima. Prekrasne boje i lijepo osmišljen vrt, no mene zanima veličina vrta, jer ja imam relativno malo prostora, a kada vidim ovakovu ljepotu, sve bih to i ja htjela....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 14:21
i u zimskom periodu predivno
Na vrh
Palmark1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 18:48
Pozdrav svima!
Evo,prosla zima,pa je red i da vas pocastim najnovijim fotkama iz mog vrta,na samom pocetku sezone (slikano 1.3.). Nije raskosno i cvetno,ali tek je pocetak i priroda se jos nije ni probudila!







Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:00
Palmark pa ti si šampionka!Pregledah ljetne i zimske;ukusno i lijepo!
A imam i pitanja ako može?
Koliko vidim puno biljaka koje su osjetljive na niske temp.posađene su u zemlju.Da li ih motaš?
Koliko je stara palma?
Još jednom čestitke za vrt!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:43
Vratija se Palmark
di je bio da je bio
cviće mu je lipo.

Načekali smo se, ali mislim da ćemo se i nagledati lijepih sličica.Clap
život je more
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:01
Jedva čekamo!!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:27
[QUOTE=adenium] Palmark pa ti si šampionka!Pregledah ljetne i zimske;ukusno i lijepo!
A imam i pitanja ako može?
Koliko vidim puno biljaka koje su osjetljive na niske temp.posađene su u zemlju.Da li ih motaš?
Koliko je stara palma?
Još jednom čestitke za vrt!
Isto pitanje imam i ja.
Dobrodošao nazad i željno isčekujemo nove slike.
[/IMG]
Na vrh
Palmark1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:46
Hvala na pohvalama,bice jos slika naravno.
Samo je veca palma,phoenix canariensis sticena tokom zime,od kraja novembra (11.meseca) pa do sada. Napravio sam mali plastenik oko nje i samo kad je bilo bas najhladnije dogrevao sam ga malom grejalicom sa termostatom!
Lepezasta palma,trachycarpus,je prezivela ovu ne bas blagu zimu nezasticena! (minimum -14C jedne noci,i dosta ledenih dana,sa Tmax ispod 0C.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:50
A Juke? Čini mi se da su ovo sobne .Da li su i one preko zime bile vani?
Na vrh
Palmark1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:54
Ne,yucca je bila unutra,to je "sobna" kako kazesh,yucca elephantipes i ona ne trpi ispod -5C!
Sada je sa saksijom ukopana u ovaj sljunak pa deluje da je posadjena u vrt!
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 07:20
Palmark pa ti si čudo!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 10:46

predivno, potpisujem sve gore navedeno...smile94

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 12:14
predivno,predivno! ClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 19:09
Palmark i parkovi u Opatiji mogu se sakrit pred ovom raskoši, a kad čujem da si grijao palmicu da ti ne smrzne, ma super, ljudi vani pse ostavljaju da se smrznu, a ti griješ palmu - pravi si.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 23:04
ostala sam bez teksta
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 23:47
I ja sam uvijek bez teksta. Otkud palme u Srijemu?smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 09:16
Uopće ne treba biti cvjetno a da bi bilo lijepo, decentno i elegantno .....
evo primjera u tvom vrtu Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.