Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 104>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 23:21
Vidim da ste bili vrijedni!!! Baš je panj poseban!

A i ovi bregi su mismile227 Mam počnem popevati "Lepe ti je, lepe ti je Zagorje zelene..." Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 23:51
panj sam maznula kad  se prva tura drva pilila i sakrila sam ga i jučer ga iznesem i postavim,a polovica pita sa čim ćemo grijati kuću,a ja kažem,ako ga do sad nisi vidio neće ti ni sad pomoći hihihi Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 10:54
I meni je krasan panj sa maćuhicama, kamenjari su ti lijepi. Imamo istu hebe, ćeš ju ostavit vani?
Da sam barem bila u Golubovcu, volim takvu vrstu sajmova i izložbi,
svašta bi ja tamo našla, vidim marmelade, kompoti... mmmmm
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 13:39

Kontessa - 200 !!!!!! lukovica!!!? ClapClapClapClapClap

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hobotnica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hobotnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 13:41
ClapClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 14:07
Kontesa super ti je sve, naročito heba i maćuhice, a i ja sam se povela za tobom - nemam doduše dvijesto lukovica, ali oko 120 ih ima, što će biti - brojit ćemo zajedno u proljeće..
Da, panj je super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 15:07
paaa 110 je bilo onih sitnih Wink evo našla sam popis,mislila sam ga u dnevnik,ali ga još nisam pokrenula i nisam ja kriva kaj te biljčice i lukovice skaču same u košaru smile39mislila sam to u dnevnik staviti,ali ga nisam još počela pisati pa ajde onda tu Approve
žabnjaka tj ranunkula je bilo 10 ili 15
zumbula (plavi,rozi,dark blue)  15
anemone   10 (mislim)
ixia 10
kockavica  10?
ukrasni luk   5
muscari (presličica) 60
chionodoxa luciliae (mali neki tulipani mislim) 50
tulipan blushing apeldoorn    10
tulipan  washington      10
narcise ice king,dutch master, salome     30?
sparaxis     10 mislim
šafrana   10-ak

jel moram reći da sam sanjala lukovice? i da se samo nadam da će sve to lijepo cvijetati u proljeće Smile
znam da puno zvuči,ali zamijenile su ljenice na njihovom mjestu,a taj dio je 11 m dug...pa nemrem na pola staviti na pola ne Wink

i zar se stvarno mora heba unositi*??? pa ja ju taman stavila van smile96 idem malo guglati da vidim kaj bumo s njom ;)


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 15:21
pa cemu googlati... pa samo pitaj...
 
heba se ne mora unositi... barem veci dio njih.... tako da ce ova tvoja ostati bez brige
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 15:33
prekrasno!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 15:42
supeer,hvala admine Clap
a kako mi se sad okrenuo forum naglavačke Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 17:15
I ja sam zasadila heuceru ovih dana  sad budemo si rodbina LOLLOLLOL po heuceri. Ja sam mislila da je mojih stotinjak lukovica preveliki broj, ali sad tek vidim da zaostajem za vama... Bravo cure moje!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 18:20
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Bravo cure moje!!
 
a decki???
 
Cry
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:05
predivno!
hebu sam i ja napolju posadila,ali kad pocne ledeno presadicu je i ostaviti na terasi,cula sam da su te sarenolisne osetljive.
i svaka ti cast na tolikim lukovicama,razmisljam jos da kupim,ma nikad mi dosta
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 20:58
Svaka vam čast,ja još nisam ni jednu lukavicu posadila,tek u 11.mj.(još ni plača sjela ),a meni nije dosta malo nego ko i vama ,stotinjak.
Ne znam dal će mi prošlogodišnje cvasti jer im ja prerano odrežem lišče,a veliju da treba pričekati da se osuši,a di da ja čekam kad mi to smeta.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 21:50
ma admine,dečkima svaka čast WinkThumbs%20Up
anai samo neka one nama rastu pa bumo se i kumili ako treba Big%20smileWink
đo neće li biti sigurnija u zemlji,nego u tegi na terasi,kada dođe vrijeme smrzotine? smile65 takav dojam sam dobila
štefi ne spominji plaću,daleko je,a sreća da sam naišla u prvoj turi na povoljne lukovice i nadam se da nisu stare,a onda u drugoj turi u KTC-u su bile čisto fine cijene,a kada sam sadila,vidla sam da su i lijepe i zdrave i velike pa se nadam da će takve i zasjati Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 16:42
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Bravo cure moje!!
 
a decki???
 
Cry
 
I dečki, i dečki naj, naj, najbolji dečki!!!! Embarrassed
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 18:17


a ovo je mama one gđice par slika prije Smile


[/QUOTE]
 
tek sad sam vidla mačku! Prediiiivvvnnaaaaaaaaaaaaaaaa je! Ja sam imala bijelu angoru mačka ali mi je uginuo prošle godine,na žalost. Imaš viška malih od ove pahuljice?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 20:00
Nisam dugo pregledala tvoje slikice i oduševljena sam! Koji napredak!
kamenjar je po mom guštu. Svaka čast.
Od silnih lukovica me boli glava, kako li će to samo izgledati u proljeće. Prava fantazija!
(Imam i ja puno novih lukovica ali nikako da ih zasadim jer je prevlažno tlo)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 08:44
hvala bergenia,ali kamenjar još nije gotov,e onda će biti po našem ukusu ja se nadam Wink a lukovice su, zbog toplog vremena  počele izlaziti uredno van Confused sad šta bude,bude
hana ova tzv pahuljica uredno dva puta godišnje izvršava svoja prava,dužnosti i obaveze,ali to je njenim vlasnicima malo preveć pa je od zadnja dva legla ostala samo ona koja je tu među mojim sličkama i koju smo mi nekako posvojili,ali nije ovakva čupava Smile sad samo ima zimsku bundicu pa nekako ozbiljnije izgleda Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 22:13
napokon sam krenula skidati slike sa fotića i skužim da hrpu stvari nisam slikala...bit će da me omela viroza,ali barem jedan dio imam

ovo sam slučajno otkrila na rubu grunta


kućica za ptice je spremna i ptičice su opskrbljene suncokretovim sjemenkama (silvekina ideja) ali i maca se htjela useliti u nju kad me vidjela da nekaj prčkam oko nje


da ne bude zabune..prvo je mama maca...flafasta,a ispod nje je naša maca..bundasta, njena kćer (ne voli ju baš mama flafasta..puše jako na kćer bundastu) Wink



ili možda iz ovog kuta? Wink


eh sad..ovo mjesto bi nakon puno muke i truda trebao biti staklenik,a drveća i korova ćemo se načupati

alat je već odradio pola Wink


ahaaa ovo sam tražila samo mi je promaklo prekriveno sijenom...tu vam se skrivaju sve one silne lukovice Wink


ali i dalje mi fali slika košare...valjda ju nisam slikala..Confused








Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.