Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage by leon@rda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage by leon@rda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 24>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:03
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

preslatki tanjurici,jesu li stakleni ili si radila sa gornje straneClap




porculanski su.......tu u mojoj okolici nema staklenih za kupitiCry...tako da radim na obicnim tehnikom ljepljenja iznadWink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:05
smile96samo ti daj.....ima ko pojesti....nije vazno za datum.....jesi uspjela s rubom....si stavila u svoje radoveClap



Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Toliko je Božićnih tanjura da sam skoro pobrkala datume i počela peći kolačiće.
Prekrasni radovi, a da se pohvalim i meni je uspio "savršen rub"
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:14
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Pogledaj stranu 5


Sad sam još tužnija, kod mene ne postoje stari poklopci, i kad ih imam ja ti sve odmah eliminiram u baju...sad mi je žao...a imala sam jedan, probat cu sa plastičnim tanjurima, ali me strah da ga spej ne digne ako ga zaljepim samo sa selotapeom.
Svejedno hvala
 
sunce, bolje ti je koristiti onu traku što koriste maleri kad kreče stan..ne znam kako se zove, ali ima raznih širina u boje i lakovi dućanima...ja sam jedn tanjur zeznula sa selotejpom...dogodilo mi se upravo to što ti kažeš, kad sam ga odlijepila otišo mi i komad rubaCry uglavnom, služi doma kao podsjetnik "što nikako ne raditi"LOL


mozete koristiti sve sto je okruglo i visoko.....kantica od boje, kutija od margarina, sira,sladoleda od kg...stari lonac.....zdjela, .....Embarrassed sve sto mozes podici odmah nakon sprejanja....ja probala sa tanjurima na tanjur....ali kad ga skinem sve popackam.....Confused


ma imam tu traku, s njom sam radila boce, mislila sam staviti plastični tanju umjesto poklopca, a tanjur u sredini priljepiti sa selotejpom da se ne digne  od spreja, traku je teško ljepiti na krug, čuj kad je ravna crta nije problem, ravnalo i bok.
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 14:38
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

preslatki tanjurici,jesu li stakleni ili si radila sa gornje straneClap




porculanski su.......tu u mojoj okolici nema staklenih za kupitiCry...tako da radim na obicnim tehnikom ljepljenja iznadWink

i ja sam radila na porculanskom,zato i pitam,poslije stavim sliku.ni ja nemogu nac staklene,ali lijepi su nama i ovi nasi..sta ne?
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:43
kaća

ma samo da ne dodju na red i plastičniLOL, a ti bi nam dobro ispali
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:27

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:30
imama problema sa stavljanjem slikica...ali do sutra cu ih uspjeti valjda staviti
Confused

ovo je kutija kartonska od čokolatina....LOL



The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:38
moji svjecnjaci, obicni bez podloge

 
slikesvesaaparata10i11mjesec008.jpg%20picture%20by%20bydunja


The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:41
slikesvesaaparata10i11mjesec009.jpg%20picture%20by%20bydunja
 
 
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:47

slikesvesaaparata10i11mjesec013.jpg%20picture%20by%20bydunja
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:49
joooj jesi zaboravila stavljat slike
svaki post ti moram ispraviti ccccccccccc Tongue
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:50
jao case su mraaaaaaakk
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:51



Jako lijepo mastorice...jesu to boje za staklo?

Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:51
iris moja nisam zaboravila...ali ne ide da ga ubiješ...a MM hrče na kauču....pa moram sama
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:55
samo kopiraj IMG code i ubaci ga u post
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:57
case su,malo je rec,prekrasneClap
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 14:08
ja cu poluditi........ne ide...imam toga još
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 14:23
Leonarda češe su prekrasne....smile79
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 14:24
Jel možemo kak pomoći?
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 14:51
http://s537.photobucket.com/albums/ff337/bydunja/?action=view&current=slikesvesaaparata10i11mjesec011.jpg
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.