Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samobor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samobor

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 22:51
Koja kuća smile227, a da ti zaposliš nekoga s Foruma da ti odmah sredi i da ušećeš kao prava princeza u dvorac!?
Škicnut ću ti ovih dana veeelike ruže penjačice dok kupujem za klince u SOS selu Ladimirevci!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 23:49
smile55 Naravno da sam skužila gdje je tvoje zdanje Allisia... LOL
Za veće ruže nemam pojma gdje ih možeš naći, ali mogla bi provjeriti jeli kaj ima Vrtlarija Horvat!
Ak ti treba kakva pomoć u radnoj akciji "Ukrasi prozore" javi samo!!! Wink
P.S. Poznam ti susede!!! smile186
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 01:05
Pogled na Samobor iz Savske doline!!!
U šumi se vidi bijeli toranj (lijevi brijeg ga to zovem) tj. kapela Sv. Jurja, malo ispod nje u šumi je  kapela Sv. Ane - zaštitnice grada

Pogled prema Sloveniji (ali još uvijek HR), jedino nisam sigurna za kapelicu u daljini skroz desno na slici!!! Cry

Dvorac Mokrice se vidi tj. dežela

Anindol - elitno naselje Samobora, a "Jurek" ipak prednjači... Wink

Jeli ovo najviši vrh Samoborskog gorja mogla bi znati ŠefleraCry Ja ga još nisam osvojila!


Na vrh
Alissia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alissia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 11:06
Hvala za ruže, ako kaj saznate javite mi. Definitivno ću trebati pomoč oko uređenja prozora.
 
Andrea ako znaš nekoga da traži urede ili prostor za galeriju, dučan itd. javi jel iznajmljujem doljnji dijo kuče. Ima tri prostorije, čajnu kuhinju i kupaonicu sa dva wc-a muški i ženski. 139m2 u totalu. Prostr je več bijo iznajmljivan za urede pa ima sve priključke, broilo za struju je odvojeno.Može se dogovoriti za najam odma, prije nego krenu radovi, jel se može i prilagoditi potrebama najmoprimca.
Alissia
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 10:00
U blizini našeg šetališta Vugrinšćak je i kapela Sv. Mihovila, a u njezinom dvorištu ovo:

I kod ovog groba se održavaju Dani poezije (vjerojatno grobnica neke dame koju se jako voljelo, ali nisam sigurna Cry)

Evo i same kapele

Novi ukrasi sa cvijećem na gradskoj rasvjeti u samom centru


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 10:01
Baš prigodne slikice za jučerašnji praznik, divno je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 09:27
andrea to je grob Ljubice Cantily ,Stanko Vraz je bio zaljubljen u nju pisao joj pjesme,poklanjao cvijeće a ona se udala za drugog sve u svemu nesretna ljubav otuda i večeri ljubavna poezije na njenom grobu
sutra je novi dan
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 21:30
A ja mislila da je Ljubičin grob kod crkve Sv. Anastazije na Trgu! Approve
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 21:44
je andrea ja sam mislila (nisam gledalasmile42)da si ti slikala njen grob, na ovom  kod sv mihaela održavaju se dani kajkavske poezije 
sutra je novi dan
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 14:54
sve sam pregledala,suvisno je da previse komentarisem...predivno
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2008 u 19:11
Nema me baš previše ovdje, ali znate da je fotić uz mene!
Ove godine su u mom gradu ove boje!!!



Kod pogleda na ovaj detalj posebno se sjetila rijeke53 i naravno uslikala!


Nastavak slijedi naravno!Wink
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2008 u 20:56
Thumbs%20UpClap
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 23:32
bas su se rascvetale.divne su
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 20:55
Evo i malo slikica šetališta uz Gradnu sa rascvjetalim svjetiljkama u skladu sa prozorima poglavarstva. Svake godine me smile227 sa izgledom petunija. Stvarno su im predivne! A i ruže koje se vidi već jakoooooo dugo cvjetaju neumorno!



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 21:07
Ajme super je , te pametnbe vaze imamo i mi u Rijeci,ali je vaše cvijeće puno ljepše i bujnije. Kakav je ovo potok, što to protiče kroz Samobor.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 22:08
Ćak u našoj Gradni (ni rijeka, više malo veći potok) u samom gradu se mogu vidjeti i pastrve. Ali, nigdje nisam vidjela znak zabranjeno pecanje!!! smile96
Što se tiče bujnosti cvijeća, jednom odlazeći na posao sam vidjela djelatnike koji su ih zalijevali sa 5-litarnim kanisterom. Naravno da sam virnula na naljepnicu i pisalo je "...za ubrzani rast". Toga se samo sjećam, a to je bilo prije skoro 5 godina. Cry
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 19:12


Što u Samoboru ima lijepih lampi...
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 16:39
nekad sam dolazio u Samobor i ne pamtim ga tako uređenog.doduše i nije me baš zanimala dotjeranost grada.u to doba važnije su bile samoborke
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 16:46
smile156 Baš si me slatko nasmija skitnice!!!
Tako je i bilo meni, pa eto i ostala u njemu!!! smile96

I moram priznati da zadnjih nekoliko godina svaki slobodni zeleni prostor su iskoristili da se vidi raskoš cvijeća. Tek sam danas baš kvalitetnije ugledala vodenike u punom izdanju.

Dođi prošetati i prisjetiti se kak je to bilo dok si lukal samoborke!!! Wink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 20:10
Susedo!
Jel to sutra neka fešta pod bregom! Nekakav dan Samobora sam načula na radiu!
Kad počinje i di!?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.