Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskršnja radionica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskršnja radionica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 18:44
Originalno poslano od člana Alma Alma napisao:

evo jos jedan prijedlog koji bas i nema veze s hobby art-om:
 
moja tvrtka je uvoznik smrznutih peciva (svih onih lisnatih i croissana sto papate u Kauflandu, coopu, Sparu itd). kako bi bilo da djecici odnesemo nekoliko košara sa slatkim pecivima? naravno, firma ce to pokloniti vrlo rado Wink

alma meni se cini da ti je prijedlog fenomenalan,ako djeca nesto vole,onda su to ta peciva.gesta tvoje firme je hvale vrijedna,svaka cast Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 18:49
buba ovi vjencici se mogu napravit od novinskog papira,to sam vidjela negdje na netu.
proljece uz malo dorade,tvoja kosarica ce bit super.evo primjer sto se jos moze dodat na kosarice

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 18:53







Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 20:33
Jasno kaća da bi mogle super izgledati kada se još više uljepšaju...to mi i jeste cilj...nemam baš  nešto tih uskrsnih salveta, to moram prvo kupiti ali biti će to OK. 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 23:31
alma, divno od tebe!!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 00:14
kaća stvarno si se potrudila, košarice su divne, gdje ih samo nalaziš??.... i stavrno svima veliko hvala na trudu.....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 08:51
Previdno je kako se zahuktavamo, nisam shvatila Bubić kome da šaljemo salvetice sa Uskršjim motivima?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:03
kaća, fantastične ideje ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 08:26
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

imam ja nekaj sigurno doma, a neki dan sam na jednom štandu kod cibone gdjeprodaje stare časopise vidjela unikat,al samo par brojeve, al nisam kupila, jer si nisam našla ništa zanimljivo unutra (bar meni), no mogu se zaletit tamo i kupit ih jer ih taj striček prodaje puno jeftinije a i bilo mi ga je tak žao na onoj hladnoći....jooooj, trebala sam kupiti....
 
 
Ja imam doma puno brojeva časopisa Unikat, ali ih se ne bi odrekla, jer uvijek nađem tamo neku ideju.
Ali rado bi izvršila pretplatu za 2009. godinu, pa da taj časopis stiže u dječje selo. Ako mislite da je to dobra ideja, javite mi na koga da glasi ta pretplata.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 08:31
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

imam ja nekaj sigurno doma, a neki dan sam na jednom štandu kod cibone gdjeprodaje stare časopise vidjela unikat,al samo par brojeve, al nisam kupila, jer si nisam našla ništa zanimljivo unutra (bar meni), no mogu se zaletit tamo i kupit ih jer ih taj striček prodaje puno jeftinije a i bilo mi ga je tak žao na onoj hladnoći....jooooj, trebala sam kupiti....
 
Ja imam doma puno brojeva časopisa Unikat, ali ih se ne bi rado odrekla.
Rado bih izvršila pretplatu na časopis Unikat za 2009. ili za stare brojeve,
za dječje selo.
Ako mislite da je to dobra ideja, javite mi na koga bi trebala glasiti ta narudžba. 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 08:31
Dvaput je dvaput, oprostite greška, ali ponuda ostaje
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:14
odlična ideja, saznat ću adresu pa ti pošaljem otok....krasno od tebe!!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 15:46
Otok- ideja ti je fantastična!
Bravo!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:46



Evo ja sam ove pronašla....

Manji...je 4 cm visok a gore širok oko 4,5 cm
Veči...je 6 cm visok a gore je širok oko 6,5 cm
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:57
hej, sad si me podsjetila da ti nisam javila dasam u chemacu isprobavala i mjerkala teglice...e sad oni su imali samo 5 cm i ta mi se činila idealna, a ove nisu puno manje pa sad cm sim tam nije tak bitno, pogotovo ak su veće jer ionako u njih ide travice.....koliko si ih kupila?
Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 22:26

Recite za koje ste se teglice odlucile i gdje, ja cu ih kupiti koliko treba. Ili mi na pp dajte br racuna i uplatim vam novceke.

Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 22:35
čini mi se da je spring pobjegla....nisam sigurna jel ih ona kupila jer smo se neki dan čule u vezi toga no nismo bile sigurne oko veličine, a sad evo mislim da su 4,5, 5 i 6 cm čisto ok, jer kak sam rekla neki dan sam isprobavala ovu od 5 cm i bila je onako taman....samo što se u chemacu ne isplati jer je ta od 5 cm 4 i pol kn, a ove od spring su oko 2,5 ak se ne varam......pa ćemo onda nju sutra pričekat da vidimo je li kupila il ne......
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 23:16
Nisam još ništa kupila jer nisam znala koje da kupim... ove male mi se čine male pa sam čekala.... dakle cijena je 2,19 i 2,99... sljedeča veličina je oko 3,5 kune a oni su oko 8 cm...


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 23:21
znaš kaj spring? daj kad budeš išla sljedeći put uzmi jedno jaje pa probaj....bitno je da jaje stane, a ak je malo prevelka nema veze jer unutra ispod jajtea ide malo travice one ukrasne....sori kaj tolko gnjavim al ovdje se stvarno ne isplati za isto davati 4,5 kn.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:10

Ako želite da jaje samostalno stoji u teglici onda su ove od 6 cm prevelike, mora se dodati slame ili nečega drugog ispod.

Ja imam doma desetak teglica od 6-6,5 cm - ukrasne teglice za kaktusiće, ali nisu terakota, nego imaju glazuru svjetlu, krem.
Ako ne nađete drugo mogu ih poslati, ali su prilično teške, više će doći poštarina nego da se kupe ove od terakote.
Ali, ako se ne nađe drugo, može 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.