Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 44>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:01
Draga Malena Malena i tebi puno hvala   Drago mi je da ti se svidjaju moji radovi, nastavljam s objavljivanjem, naravno... ali, molim te, nemoj ih sanjati, mogli bi se pretvoriti u noćnu moru smile201hihihihi...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:02
Ma šta kasno?!?!? Nemoj da te smile232, da znaš! Treba se okušati u svemu i vidjeti šta ide, a šta baš i ne... Mene od svega nekako najviše "boli" što imam volje i htjela bih svašta i imam puno ideja, ali lupim u zid svaki put jer ne mogu naći materijal koji mi treba, barem približno onome što sam zamislila, s tim da ne govorim o nekakvim svemirskim stvarima, već o recimo najobičnijem papiru! Vani imaju svega i svačega, a kod nas poštarina prelazi cijenu naručenog itema tako da se gotovo i ne isplati...
Radujem se tvojoj galeriji u decoupagu, sigurna sam da ćeš nas obradovati lijepim i inovativnim stvarima!
Wire wrapping je nešto za čim ostavljam svoje oči, ali nema tu nikakvih radionica ili tutoriala, samo vježba i vježba i vježba! S tim da wrapping posrebrenom žicom ne izgleda ni upola tako dobro kao sa srebrnom, ali negdje se mora početi, zar ne? smile61
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:14
E jesi brža od svjetlosti Ma da, slažem se, i ja stalno dodijavam po chemacima, perlama i inim dućanima, u chemacu su čak neke stvari i naručivali po mojim željama, ali ipak puno toga ovdje nedostaje....
 
Teško da sam baš jako inovativna u decoupageu, ali mi se svidja jer doista odmara, onak mi je to baš za odmor od stresa...
 
Da, da, da vježba je bitna u svakoj tehnici, ali ipak wire wrapping treba vidjeti izbliza (bar ja) da bi se počelo... No, imam puno majstorica na onom drugom forumu, pa kad se jednom odlučim valjda će me čarobnice podučiti....
 
A da sam kasno počela jesam, no u vrijeme kad sam imala tvoje godine nije bilo nikakvog načina osim slučajnosti da se ovakve stvari rade, a nisam imala tu sreću da upadnem u krugove gdje se moglo tak nekaj naučiti... Zato sad radim 100/h i u sve guram nos smile70
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:17
Puno, puno ti hvala, draga Mnatasa, pisanice su i meni jako drage, tim više jer sam upravo na njima usavršavala mnoge od tehnika koje pruža polimerna glina....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:19
Draga Monna, draga Anđelka.... hvala vam najljepša  skupni%20hug 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:22
Hm, da... Ja uvećavam slike pa onda proučavam... A kao i sve ostalo, samouka... Ali ako te čarobnice poduče barem malo, i ja bih rado bila šegrtica! smile131 Samo ti radi draga i 200 na sat, samo nemoj da nešto pritom otkaže!!! smile180
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:31
Da, da, to bi se moglo dogoditi... Ali, u tom slučaju ću dati ostavku
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 12:30
Draga Primavera, ti si nevjerojatna!!!
 
Tako se trudiš da nam sve objasniš da jednostavno ne mogu vjerovati...
 
A ovi zadnji radovi su ti jedinstveni, zaista, mene more također odmara, ali ovo je ideja za 10!!!
 
I da jedva čekam da otvoriš svoju galeriju i u decopageu...vjerujem da ću te i tu pitati za milion savjeta...
 
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 13:21
Hvala ti, drago Proljeće smile75 A čemu da išta krijem... svijet je danas tako mali i sve se zna, konačno, i ja sam sama mnogo naučila od drugih, pa je red da i podijelim ono što sam svladala... Ne volim ljude koji mistificiraju ono što rade, jer zahvaljujući globalnoj mreži netko ko zapne može si i atomsku složit, a po mom mišljenju, stvar je osobnog morala i poštenja hoćemo li baš nekoga kopirati ili ne...
 
Drugo je učiti i u tim pokušajima je normalno podražavati nečiji rad iz uputa, a posve druga priča neprestano kopirati nečije radove... Zato bez problema opisujem kako se nešto radi i silno me veseli kad se još netko upusti u istu avanturu kroz koju sam sama prošla...
 
Kaj se decoupagea tiče.... tu sam još mala beba prema vama majstoricama, ali me silno veseli i odmara i to mi puno znači... a ponekad i ispadne nešto dobroga po principu i ćorava koka zrno nadje Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 15:35
U potpunosti te potpisujem!!!
 
A što se tiče kopiranja, ne možeš nekoga kopirati sve i da to hoćeš, jer svatko će dodaati nešto svoje, tako da nema šanse dobiti dva puta istu stvar.
A osim toga, meni je to kompliment kada me netko kopira ili pita za savjet, koji nesebično dijelim sa svima...jer i ja sam nekada bila početnik i trebala savjete. Ali eto, nismo svi isti...ali Bogu hvala da  ima još ljudi koji su spremni pomoći Wink
 
A što se tiče tvoga decoupage, bit će to sve osim ovoga tvoga" ćorava koka zrno nađe" i tome se jaaaako radujem.
Na vrh
Lilly Vanilly5 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Vanilly5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 15:52
smile79Hvala Primavera po tko zna koji puta na opsežnom odgovoru. A što se tiče izjave da si kasno počela odriješito protestiram-nikada nije kasno za dobra djela i lijepe stvari. Tko zna ,da si ranije počela možda nikada nebi došla na ovaj forum i nebi nama gladnima znanja i punima volje mogla pomagatiSmile. Sve se u životu dešava sa svrhom i razlogom. Ja sam sasvim slučajno ovdje "zalutala" tražeći ideje za uređenje vrta i kad sam vidjela da postoji još ženica koje svoje vrijeme (slobodno i neslobodno) koriste kao i ja ;u kreativnom radu isprobavajući razne tehnike i stvarajući prava mala umjetnička djela - oduševila sam se.Posebno sam oduševljena tvojom originalnošću i nesebičnošću u pomaganju drugima.Stvarno si  draga i dobra osoba a danas se takve sve rijeđe nalaze.Stoga sam zahvalna i sretna što sam te upoznala.smile120
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 23:48
Cure drage smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 07:48
Draga primavera , slažem se sa Lilly Vanilly da se sve dešava  u životu sa svrhom i razlogom i samo čekaj svoju priliku, jer sam i ja isto kao i ti relativno kasno počela ovo radit što sad radim i ja čekam kada će mi doći ono.....valjda nešto da sve to i oplemenim. Još jednom radovi su ti prekrasniiiiiiiii..........
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 09:58
Primavera, nikad nije kasno ako imaš volje!
 A ti radiš Click%20Me!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 12:28
Draga Primavera,
eto danas sam svratila u ovaj dio foruma i ušla u tvoju galeriju i iskreno moram priznati ostavila si me bez daha i teksta.
Predivna si osoba, osim što su tvoji radovi fascinantni, rijetki su kao ti spremni sa svoja znanja i iskustva toliko iscrpno i sa strpljenjem podijelti s drugima. Skidam ti kapu , i iskreno ti se divim. Imala sam te čast i osobno vidjeti...to sam tek shvatila kad sam vidjela slikicu štanda...i onda sam blejila kao tele u te tvoje divote i nekako mi se nije dalo od tvog štanda.
I što god da sad kažem...neću naći prave rijeći da ti odam svoje divljenjesmile73
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:34
Hvala vam drage moje, Brani Monna Lula  
 
@Draga Lula, hvala na krasnim riječima i posjetu mojoj galeriji ovdje, a naročito na Flora-artu... S puno ljudi sam tamo komunicirala, a jedna gospodja mi je jako ostala u sjećanju... da nisi to možda ti, bila je s malim preslatkim dječakom, takodjer kreativnom dušom...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 15:43
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Hvala vam drage moje, Brani Monna Lula  
 
@Draga Lula, hvala na krasnim riječima i posjetu mojoj galeriji ovdje, a naročito na Flora-artu... S puno ljudi sam tamo komunicirala, a jedna gospodja mi je jako ostala u sjećanju... da nisi to možda ti, bila je s malim preslatkim dječakom, takodjer kreativnom dušom...
 
Nažalost...ovaj put to nisam bila ja...ulovila sam sa kolegicom malo vremena ...dječica su imala druge obaveze...ali kad te drugi put vidim sigurno ću ti se javiti.,...Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:30
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Hvala vam drage moje, Brani Monna Lula  
 
@Draga Lula, hvala na krasnim riječima i posjetu mojoj galeriji ovdje, a naročito na Flora-artu... S puno ljudi sam tamo komunicirala, a jedna gospodja mi je jako ostala u sjećanju... da nisi to možda ti, bila je s malim preslatkim dječakom, takodjer kreativnom dušom...
 
Nažalost...ovaj put to nisam bila ja...ulovila sam sa kolegicom malo vremena ...dječica su imala druge obaveze...ali kad te drugi put vidim sigurno ću ti se javiti.,...Smile
 
 
 
Vjerujem da si uživala, a unaprijed se veselim upoznati još jednu kreativnu dušu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:43
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Hvala vam drage moje, Brani Monna Lula  
 
@Draga Lula, hvala na krasnim riječima i posjetu mojoj galeriji ovdje, a naročito na Flora-artu... S puno ljudi sam tamo komunicirala, a jedna gospodja mi je jako ostala u sjećanju... da nisi to možda ti, bila je s malim preslatkim dječakom, takodjer kreativnom dušom...
 
Nažalost...ovaj put to nisam bila ja...ulovila sam sa kolegicom malo vremena ...dječica su imala druge obaveze...ali kad te drugi put vidim sigurno ću ti se javiti.,...Smile
 
 
 
Vjerujem da si uživala, a unaprijed se veselim upoznati još jednu kreativnu dušu
 
 
i ja...i ja...Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 14:36
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Hvala vam drage moje, Brani [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif" /> Monna [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif" /> Lula   [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif" />



 

@Draga Lula, hvala na krasnim riječima i posjetu mojoj galeriji ovdje, a naročito na Flora-artu... S puno ljudi sam tamo komunicirala, a jedna gospodja mi je jako ostala u sjećanju... da nisi to možda ti, bila je s malim preslatkim dječakom, takodjer kreativnom dušom...

 

Nažalost...ovaj put to nisam bila ja...ulovila sam sa kolegicom malo vremena ...dječica su imala druge obaveze...ali kad te drugi put vidim sigurno ću ti se javiti.,...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />










 

 

 

Vjerujem da si uživala, a unaprijed se veselim upoznati još jednu kreativnu dušu [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif" />

 

 

i ja...i ja...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


i ja ...i ja...
A možeš se ti nama pridružiti i na našim kavicama...na starom mjestu....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.