Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 23>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 23:34
Drage moje djevojke Kaća, Saara, Lula, More, Leonarda, kao i sve vjerne posjetiteljice mojih galerija skupni%20hug ... od srca vam hvala na toplim
 
riječima, moje udivljenje vašim radovima jednako je veliko i iskreno i doista se krasno osjećam u vašem društvu Valentine%20balloons
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 10:45
U predahu od Božićnih motiva (BTW kojih imam još nešto na lageru Wink ) da vam pokažem 3 kutijice kojima sam dekorirala svoj štand na ovogodišnjem Flora-artu....daleko je to od majstorija kojih sam se nagledala u ovom kutku našeg foruma, ali trudim se...
 
...drvena kakti shabby kutijica, koja je poslužila za prezentaciju mog nakita...
 
 
...kartonska kutijica s kojom nisam baš zadovoljna jer mi maca nekako lebdi iznad motiva a trebala se uklopiti, tj. viriti iz cvijeća...
 
 
...i konačno jedna koja mi je i samoj dobro "legla"...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:13
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. I meni je baš legla. Ajde slikaj i ovu prvu sprijeda da je vidimo.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:24
smile93.....prekrasno.Kad bi se barem svi tako trudili.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:58
 Valentine%20hourglass.... Hvala vam drage moje... @Saara, probat ću je poslikati kad nam ponovo osvane sunce...danas je, hvala Bogu, malo oblačno i ne prži ko prethodnih dana, dade se i disati, konačno....  @Lula, nekako si uvijek mislim da dobro uredjen štand i bolje prodaje robu...no, kod nas se nikad ne zna, to pravilo zna i omanuti...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 13:11
I meni je ova treća onako baš po mom guštu! smile55
ANĐELKA
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 14:32
I meni je treća najljepša,ali mi ni prva i druga puno ne zaostaju
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:16

meni je ova tako  slatka
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:36
kutijice su prekrasne,sve ljepsa od ljepše,a super su se uklopile u prezentaciju nakita! odlično primice!smile141
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:54
ova shabby kutijica mi je prekrasna! gdje nabaviš ove kutijice ?
 
morat ću i ja uskoro u taj shabby svijet Wink
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:09
slazem se s Leonardom.. i meni je prva najljepsa Tongue
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 19:16
 Valentine%20presentCure drage, Anđelka, Piramida, Leonarda, Rose, Majasp, Lluvia...puno vam i iskreno hvala...
 
@Majasp, kutije nabavljam posvuda...kako sam iz Zagreba, uglavnom sve ovdje...ove kartonske ovalne u Chemacu, a ovu drvenu sam kupila u Lumosu u Petrinjskoj, a ima zgodnih i kod nb-hobby u Črnomercu...uglavnom izbjegavam one lakirane kineske jer njih treba prvo jako šmirglati da bi se uopće moglo na njima nešto raditi. Ove jesu možda zeru skuplje, ali i odmah spremne za obradu.
 
@Rose draga, došla sam do zaključka da najbolje prodajem dekoraciju štandova ROTFL bar kad su salvetna i decoupage u pitanju... a bila mi je to prva shabby kutijica, pa mi je i ruka malo poletjela u žaru skidanja boje Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 20:03
kutijica mije prekrasna...obožavam ovaj decoupage papir što si sa njime na njoj radila... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 00:08
Kisses ...hvala ti draga Nataša, i meni je super...nadam se da će mi sljedeći pokušaj bolje uspjeti... ovo sam radila na brzinu i još k tome prvi puta ja baš napenalila hoću shabby, i eto...ni loše, ali bi moglo i daleko bolje...practice, practice... 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 17:50

Shabby ti je baš ŠIK!Clap

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 18:37
ove sa pismima su mi suuuper....maca malo strši ali ne smeta....volim mace Smile 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 19:31
 Kisses Hvala ti puno draga Maslina, više je ŠI(ziIK, ali na greškama se uči.
 
Kisses I tebi puno hvala, draga Iris...je, znam da viri (ko miš iz posija, hahaha) no ja sam stvarno u decoupagu veliki početnik i ne radim ga dovoljno često i dugo, pa nekad upiknem nešto dobro, a češće ne...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 22:51
kutije si jako lijepo sredila.ne bi se baš reklo da si u decoupage veliki početnik. ide to tebi. Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 20:23
Evo, da naša Proljećka bude zadovoljna...ja sam se malo trgnula, ne i pretrgnula i poslikala jednu moju staklenu zdjelu koju sam isto radila kao dekoraciju za Flora-art...s prednje strane ne izgleda loše, ali vanjska strana mi je prava koma....
 
 
...po pitanju salvetne i decoupagea moram još puno žganaca pojesti Stidi%20se
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 21:32
motiv je prekrasan,pa i sa druge strane iako nema nista,nista joj ne fali!smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.