Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 100>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 08:27
smile39Mare doslovno!
Nemam riječi za tvoje radove!Prekrasno! Prava umjetnost!
 
 
 
WinkVi'š kako te mi s riječke kavice kontroliramo!LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 08:52
Anastazija i Lula hvala vam smile78.
 
Baka hvala,uvijek je lijepo kad netko od vas s cvijeća dođe u naš mali kreativni kutak. smile57.
I mi posjećujemo vaše prekrasne vrtove.Tako smo svi na dobitku.
Samo vi nas kontrolirajte,nema labavo....
Ali baka nisam ja zaboravila onu tvoju božićnu zdjelicu......to ćemo jedan ubrzani tečaj dogovoriti.TongueWink
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 09:51
Ne znam koja mi je kutija ljepša,zimska ili maca....ma obadvije su odlične,svaka drukčija,a opet posebna!
Jel, ova zimska drvena ili kartonska?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:04
piramida hvala smile79
 
obje kutijice su kartonske...........od novčanika
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:31
mare obje kutijice su mi bas preljepesmile94,prednost dajem drugoj zbog neobicnog motiva,maca mi je super,supersmile211smile141
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:59
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

piramida hvala smile79
 
obje kutijice su kartonske...........od novčanika


Ova prva mi skroz izgleda kao drvena
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:40

Kaća hvala ti  smile79,uvijek je lijepo dobiti pohvalu od majstorice zanata kao što si ti.

Piramidice,to kad kartonska kutija izgleda kao drvena je kamuflažasmile176 ,zavaravanje protivnika WinkWinkWink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 13:35
Danas sam uz ručak pomalo mackala i namackala ovaj tanjur.Nekako mi je..........ma ne znam.Plus odbljesak koji nisam mogla uzbjeći kod fotografiranja.
 
Zato vas sve molim za najiskrenije kritike i negativne,naravno.Tanjur nisam polakirala da mogu sve ostrugati ako treba i krenuti ispočetka.
 
 
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 17:54
meni je tanjur super neobican motiv i izgleda mi bas zanimljivo ja ga nebi brisala

e s cime ga lakiras na kraju?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 18:17

meni je isto baš dobar. neobičan motiv. A kad već želiš kritike... ja bi eventualno stavila motiv skroz do ruba tanjura da nema ovaj prazni dio s desne strane. Pa i nije mi neka kritika, samo moja ideja Ermm. ali ako si ti zadovoljna, ne diraj ništa

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 18:41
I meni se tanjur sviđa i ne bi ništa mijenjala. Motiv je interesantan i do sada ne viđen. Super!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:08
Ma i ja ga gledam cijelo popodne i što ga više gledam bolje mi izgleda.
Anastazija to za motiv od ruba je i bila moja prvobitna ideja ali trela bi još dosta skratiti motiv Tanjur je dosta uži na krajevima i udubljen je.Motiv je veći nego što izgleda na slici.I meni bi bilo ljepše da je od ruba,
Martina ovo ću proći ljepilom za porculan (tako nekeko se zove ) i to se zapeče u pećnici pola sata.Onda se može slobodno prati,kažu i u perilici. Do sada sam samo jednu šalicu tako radila i perem ju ručno.
 
Svima smile79 za savjete
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:22
kad vidim ovako dobar motivsmile94 meni rad odmah savrsen,mane ako ih i ima ne primjecujem.krakl ti je isto predobarsmile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:56
i meni je super....baš ništa ne bi mijenjala  
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:32
Ne, ne, ne...nije kritika, nego ne diraj ništa...ovo je rijetko dobar motiv, gdje si ga samo "iščupala"...super tanjur
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:01
dvoumila sam se ali sad kad svi mislite da je dobro ostavit ću ga takvog.
primavera motiv sam isprintala a ta to su*krive*ove dvije curke iznad tebe.
Kaća i Iris hvala na idejama za printeve smile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:28
prije nekoliko dana sam vidjela kako se sa starom zavjesom mogu ukrašavati plohe.Morala sam to probati.Interesantno!!!
 Na ovaj donji dio ću staviti nekakav motiv sa salveta
 
 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:36
Mare, tanjur je odlican... i motiv i izvedba. Malo mi je retro, a u posljednje vrijeme mi se to jako svidja.Tongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:38
mare stavim ja tako cesto linkove a pojma neman kako predivnih stvari na njima imasmile79..a ovo sa cipkom ti je super,super,odlicna ideja,i ja sam to vidjela negdjesmile141.nekidan san kod svekrve sinjala zavjesu sa tako divnim motivom da sam je odmah pitala ima li koji rest,pa mi je rekla da ce mi otkinit komad(nije joj problem ponovno porubit,ma jel tako da je srceHeart),da nema ostataka..uspijela sam je odgovorit od tog nauma,iako teska srca..
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:46
Svekrva ti je prava Thumbs%20Up. Kažu da dobiješ svekrvu kakvu zaslužuješ.
 
I meni je ovo nekakav komad zavjese,restl za malo novaca.Bilo je i ljepših motiva al nisam znala kako će to izgledati pa da se brižna ne trošim.
 
Luvia i mene malo puca retro faza i ovaj motiv mi je sjeo na prvu Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.