Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt na balkonu:)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt na balkonu:)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 17>
Korisnik
Poruka
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2011 u 11:21
pa bome je Olja;)sljedeće godine možda zaslužim i gredicu na dvorištu:)
dosadna ko tekut
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2011 u 23:30
Clap za povrće a i za cvijeće, a sve mi se čini da bi bolje bilo uzgajati povrće u posudama, mislim tko ne sadi veliki vrt, ja u svom vanjskom vrtu od povrća nemam ništa o.g-, zabadava trud
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 21:44
hvala Mari evo mi sad već neko vrijeme imami svaki dan berbu uglavnom paradajza je tolko da ga nemremo pojesti,patlidana ima po par komada svakih nekoliko dana,a patišoni su nam krenuli:)
dosadna ko tekut
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 23:05
Thumbs%20UpClap
Clap
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2011 u 21:14
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 21:15
Azriela ovaj tvoj vrt mi je dao poticaj da i ja krenem u takvu borbu. Ove godine sam prvi puta posadila krastavce u tegle na terasi. Čovjek od kojeg sam kupila svake subote mi je na placu davao savjete šta da radim. Kada sam se pohvalila da sam na 5 nedavno kupljenih sadnica našla 20-tak krastavčića on mi je rekao da sve moram pokidati kako bih dala prostora i vremena stabljici da  naraste i ojača. Možeš zamisliti kako sam bila razočarana, ali isplatilo se. Cijelo ljeto sam brala krastavce, bilo ih je toliko da sam ih čak i dijelila "nevjernim tomama" koji su se smijali sadnji krastavaca na terasi. Sad su već počeli da se suše i nisu reprezentativni. Poslikat ću ih slijedeće godine, ali prvo moram kod sina proći obuku stavljanja fotografija na komp, a on to nikad "nema vremena"! Terasa ti je super, nadam se da ste uživali u svojim plodovima!!!smile57Thumbs%20Up  
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:46
Ja sam ostao bez rijeci, sve je tako zdravo i plodonosno, moram priznati da ti napreduje bolje nego kod mene u vrtu, a i jos jedna stvar, slika krastavaca me odusevila toliko da cu i ja sa jednim da probam, pa tko zna, bude li napredniji i bolji nego oni u vrtu, do godine ce u mene da balkon bude pun krastavaca Tongue ... dokazala si ne samo susjedima nego i vecini da bez kemije povrce moze da bude V R H , svaka cast azriela, samo naprijed smile141
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 13:47
hvala svima puno:) ove godine povrće bude u vrtu jer sam se zaželila cvijeća na terasi..u principu nikad ga nisam ni imala nešto puno.Sve je uglavnom uzgoj iz sjemena tak da se veselim gledati svakodnevne promjene... terasa je na južnoj strani i preko ljeta je pravi pakao,ali mislim si ako je povrće opstalo valjda će i cvijeće.Napravili smo na istočnoj strani terase mrežu od bambusovih štapova dimenzija cca 3x3 m i ispod posadili cobeu,slak,loniceru,clematis,dragoljube,mini suncokrete,mirisne grahorice...uglavnom svašta nešto,pa se nadamo hladu..slike slijede:))
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:17
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Lonicera posađena prije mjesec dana odlično napreduje mileys/smiley17.gif" align="middle" /> Uz nju posađen bršljan koji bi joj trebao hladiti noge
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:23
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Ruža koja me je osvojila izgledom(double delight) na slici posađena prije mjesec dana..napravili smo joj veliku debelu teglu od hipertufe da se nebi pregrijavala tijekom ljeta...ima jedan mali pupoljak,a u startu je bilo samo par malih listića
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:27
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
mislim da su ove biljčice zadovoljne teglicama koje sam napravila od hipertufe..lijepo napreduju
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:32


Uploaded with ImageShack.us
lozica za koju nisam imala baš previše nade jer sam dobila par grančica koje su mi izgledale potpuno suhe..primila se i krenula junački..nadam se da će prekriti ovaj ružni sivi zid barem djelomično
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:37


Uploaded with ImageShack.us
daliju sam posadila prerano jer mi ono lijepo vrijeme u ožujku nije dalo mira..potjerala je prekrasno,narasla nekih 20-ak cm i smrzla se.Mislila sam da je gotovo s njom,ali evo opet tjera
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:41


Uploaded with ImageShack.us
jeruzalemska trešnja od prošle godine tjera listiće i čini se da će biti nešto od nje prezimila u negrijanoj sobi
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:44
perunike od lukovica kupljenih u baumaxu..izašle sve do jedne i odlično rastu za sad..dodatno me je razveselio podatak da je perunika proglašena hrvatskim nacionalnim cvijetom



Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:46
ovako izgleda mreža koju smo napravili od bambusa..imamo u blizini potok tako da sirovine ne nedostaje..nadam se da će moje biljčice biti zadovoljne i odužiti se tako potrebnim nam hladom



Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:49
nezaboravak,tamjan i pelargonija u simbiozi..čini se da im ništa ne fali jer rastu dobro za sad



Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:52
tu je i clematis koji je slikan odmah nakon sadnje..nakon par sati klonuo je potpuno i nije se oporavio niti nako tri dana.Po savjetu s ovog foruma porezan do kraja i sad mi preostaje čekati da ponovno potjera iz korjena..tužna sam zbog njega


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:55
tu je i kivi koji raste na dvorištu i popeo se na terasu..napravila sam mu neku improviziranu mrežu da i on malo doprinese hladu



Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 14:57
sjeme dragoljuba je niknulo sve do jednoga...rasadila sam ga svuda po malo pa budemo vidjeli



Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.