Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 16:31
Napokon slike,već sam mislila gdje je nestao taj prekrasan vrt
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 17:39
Ponovo sam prošetala ovim prekrasnim vrtom....moram ponavljati već rečeno: prelijepo....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 19:31
Koji užitak prošetati tvojim vrtomsmile57
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 19:37
nick sve govori o tebi i tvom vrtu,pravi si rembrant za vrtove.......čista umjetnostClapClapClapClap
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 19:53
Kamelia,Milica 7,Dijana,Flover,pozdravljam Vas hvala Vam na posjeti, nadam se da ce biti jos slika,(a nadam se da ce i kisa pasti ovih dana,ili ce je biti preko glave kada netreba.)
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 20:35
Moram se ponavljati , užitak je prošetati tvojim vrtom, i kako netko reče pravi si Rebrant među vrtlarima ma BRAVO i još sličica molim
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 21:47
Pozdravljam te Aralija, i hvala na hvali,bice slika samo da dobijem inspiraciju.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 21:58
Sve pohvale i čestitke,za svu ljepotu koju nesebicno dijeliš sa nama!
Imaš prekrasne biljke,Clapsmile113smile120
 
 
Dobro došao i dugo ostao!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 21:59
U ovakvom vrtu inspiracija nikada ne fali!
Divan je kiceni Srem...tvoj vrt opravdava ovaj refren.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 22:31
Ajmo Rebrant gdje su sličice, daj taj kićeni Srijem
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 22:47
Vjerujem da je kod tebe pala kisa, pa ces dobiti inspiraciju za koju novu slicicu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 23:10
Divan vrt - park, prekrasne biljke skladno posložene, vrlo romantično
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 23:59
I ja zajedno s ostalima čekam tvoju inspiraciju. Nadam se da će brzo doći i nadahnuti te kako bi mi mogli uživati u tvom vrtu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 06:48
Jeste kiceni Srem-al nije lepo zivet u njem.Vrt mi sluzi da pobegnem od "stvarnog Srema"Pala je kisa i kod nas ali spustila se i temp. jutros 8 *C ,bas su velike temp. razlike. Jos nesto da kazem nadam se da necu prekrsiti pravila foruma-sto se tice Srema,da mogu bas bih pradedi
polomio noge pre nego sto je odlUucio da dodje u Srem.Hvala svima na poseti, bice jos fotografija,ali kod mene je izrazena samocenzura,tako da se vrlo tesko odlucujem kada i sta cu staviti na forum,pozdrav svima iz "kicenog Srema "
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 20:41
Nemoj biti toliko samokritičan ni prema pradedi ni prema sebi, divota je to što radiš i što imaš Najljepše od svega je da imaš gdje napunit batrije za bolje sutra
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 23:41
Dragi moj, kad je o vremenu riječ, ove bi godine svi "pradedama lomili noge". Ali, što je, tu je. Suša je odnijela svoj danak, ali neko je bilje bilo sretno i s takvim vremenom. E sad je zahladilo kak se i priliči ovom dijelu godine i opet nismo zadovoljni. Ali čini mi se da su biljke zahvalnije od nas, sve su živnule.
Pogledaj malo vrtove naših prijatelja u Istri kako ih je spalila vrelina sunca i nestašica vode pa ćeš biti zahvalan pradedi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 23:46
u pravu si anabistrice poslije ovih kisa kod mene sve zivnulo sem recimo mahuna koje su sasvim izgorile davnih dana.paradajzi su buknuli tako da su se do zemlje avile grane morala ih nanovo vezati.zametaka jso uvijek novih joa ako se ostvari sto najavljuju suncano jso neko vrijeme ima da se paradajza naberem.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 20:52
Ana, to se odnosilo uopsteno, da ne pricam sta sam mislio pod pojmom "kiceni Srem" inace susa je mene malo pogodila ima gubitaka ali nije strasno,naucio sam i pitanje je sta od zimzelenog podnosi zemlju crnicu i suva vruca leta, to mene ne zabrinjava,svestan sam ja da ce tu uvek biti nekog dosadjivanja i zamene biljaka,ali nesto drugo mene zabrinjava nadam se da sam sada jasniji.Sto se tice paradajza,i kod mene je rodio kao i kod Pustolova,i jos ga ima,bice i zelenog za tursiju. Da ne preteram od 60 gnezda,bilo je oko 200 kg rajcica,tako da smo pravili cak 3 vrste kecapa i ljutice,i tasti sam dao i kuvali ga. .PozdravPS -zao mi je svih u Istri koji su pretrpeli stetu od suse.Pretpostavljam da znam kako im je.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 21:15
 E" umjetniče" mislim da te u potpunosti razumijem-bez dodatnog obješnjenja, a što ćeš sad kako je tako je! Vrt i prezentacija vrta je za 10smile177

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 23:37
Ma glavno je da si jos sa nama. Tu se mozes izjadati, pohvaliti, pitati i da ne nabrajam...... Najbolje Cvjetno društvo.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.